e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: FOTY :)  (Przeczytany 30554 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sandrunia Kobieta

FOTY :)
29 kwietnia 2007, 14:16

29 kwietnia 2007, 14:19

29 kwietnia 2007, 14:21

Offline SaTine Kobieta

29 kwietnia 2007, 16:25
sandrunia pieknie ... gdzie to jest?

widzę że angielska wiewióra  :brewki:

30 kwietnia 2007, 00:00
Cytat: "SaTine"
sandrunia pieknie ... gdzie to jest?

u nas w Anglii w naszym mieście park w którym jest naprawdę ślicznie :)

Cytat: "SaTine"
widzę że angielska wiewióra

:hahahaha:  tak angielska wiewiórka  :hahahaha:

30 kwietnia 2007, 02:09
Kolejne fociaki  :skacza:  :skacza:  :skacza:

Offline Kasia* Kobieta

30 kwietnia 2007, 09:37
to ostatnie suuuper , nie mogłam się oprzeć i wrzuciłam sobie na tapetę
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline aneta_81 Kobieta

30 kwietnia 2007, 12:25
fajne te Wasze fotki, musze chyba jeszcze duuuuuzo cwiczyc, zeby robic takie piekne zdjecia jak WY..

30 kwietnia 2007, 12:36
aneta_81,  ja właśnie ćwicze sobie robienie fotek i chodze do parku bo to najciekawszy obiekt

30 kwietnia 2007, 13:33
super wiewiórka :skacza:
wygląda jakby pozowała do zdjęcia

30 kwietnia 2007, 14:45
Cytat: "JoasiaOl"
wygląda jakby pozowała do zdjęcia

pozowała  :hahahaha:  za orzeszki które jej rzucaliśmy  :hahahaha:

1 maja 2007, 20:45
A jest ktoś kto też kocha bawić się obróbką zdjęć i porozmawia o tym i pomorze???  :drapanie:

Offline SaTine Kobieta

1 maja 2007, 21:01
sandrunia, ja się kiedyś troche bawiłam tym , jednak teraz nie mam odpowiednich programów do tego :(

Offline narwanka Kobieta

1 maja 2007, 21:31
ja sie czasem tym zajmuje :) w czym problem  ?

1 maja 2007, 22:59
O dziękuje że ktos sie odezwał. Mam kilka problemów z tym moim hobby :) choć mam nadzieje że dobrze wytłumaczy mi to książka którą kolega ma mi przywieźć, a więc...
-jaki jest dobry program do obróbki zdjęć oprócz Photoshop (właśnie jak na początki to troche się z nim męcze,choć to wychodzi i do tego będe miała książke)
-prosiłambym o porade w sprawie zakupu aparatu (chce żeby robił fajowe zdjęcia i takie dobre podczas ruchu i przede wszystkim był malutki taki do kieszeni) i wogóle czy to ma być lustrzanka???  :drapanie:
-fajowy program do zrobienia slajdów z tych ukochanych zdjęć :)
-fotoksiążka (szukam i szukam i rzaden mi się nie podoba do końca, chciałam bym wklejać swoje tła i sama rozmieszczać zdjęcia)

Ojoj  :drapanie:  ale mam tych problemów i to różnorodne i za duzo ich więc narazie pozostane przy tych.

1 maja 2007, 23:01
A i jak to jest z licencją do Photoshop bo ja mam teraz próbny na 30 dni i on chyba nie ma wszystkich opcji  :drapanie:

Offline SaTine Kobieta

1 maja 2007, 23:20
Cytat: "sandrunia"
prosiłambym o porade w sprawie zakupu aparatu (chce żeby robił fajowe zdjęcia i takie dobre podczas ruchu i przede wszystkim był malutki taki do kieszeni) i wogóle czy to ma być lustrzanka???

wydaje mi się że lepsza będzie cyfrówka, lustrzanki są bardzo dobre.. ale trzeba sie na tym znać..

-fajowy program do zrobienia slajdów z tych ukochanych zdjęć

polecam program "MemoriesOnTv" , sama go używam , można zrobić świetny pokaz slajdów, w tle muzyka. Jest mnóstwo rodzajów "przejść" i różnych efektów. No i najważniejsze można nagrać na płytkę (nie potrzebna jest nagrywarka DVD) i odtwarzać na każdym odtwarzaczu DVD

jaki jest dobry program do obróbki zdjęć oprócz Photoshop

Tu polecam Corel Paint Shop Pro X , używałam tylko wersji 30 dniowej , ale bardzo mi ten program podpasował...

A i jak to jest z licencją do Photoshop bo ja mam teraz próbny na 30 dni i on chyba nie ma wszystkich opcji

ma wszystkie opcje, tylko wygasa po 30 dniach...

1 maja 2007, 23:57
SaTine,   dziękuje ci  :przytul:  za pomoc

Offline Yukari-chan Kobieta

1 maja 2007, 23:58
-jaki jest dobry program do obróbki zdjęć oprócz Photoshop (właśnie jak na początki to troche się z nim męcze,choć to wychodzi i do tego będe miała książke)

Sam photoshop do zwykłej obróbki zdjęć to troche za dużo - fakt, sama go używam, ale do takich prostych zmian typu rozjaśnianie, rozmycie, wyostrzenia to najlepszy jest PhotoFiltre - program szalenie prosty z intuicyjnym interfejsem :P

prosiłambym o porade w sprawie zakupu aparatu (chce żeby robił fajowe zdjęcia i takie dobre podczas ruchu i przede wszystkim był malutki taki do kieszeni) i wogóle czy to ma być lustrzanka???

Zwykły kompakcik - obecnie na rynku jest bardzo dużo malutkich aparatów o ciekawych parametrach - mogę pomóc w razie potrzeby :> ale to już na prv
Sama od siebie polecę ( nawet za konieczność to uważam) kupno aparatu marki skupiajacej się głównie bądz wyłącznie na fotografii. I tutaj Fuji, Kodak, Nikon czy Canon bedą najodpowiedniejsze.

2 maja 2007, 01:58
Yukari-chan,  i tobie również dziękuje za pomoc  :przytul:  jak zawsze w każdej sytuacji można na was liczyć.

Offline dziubasek Kobieta

2 maja 2007, 20:11
A to kilka moich foteczek z wyprawy do Przelewic! O tej porze roku jest tam pięknie!!

no i tak kolorowo:

Na prawdę Warto tam teraz pojechać :D

Offline SaTine Kobieta

2 maja 2007, 20:15
Aniu śliczne !!! Jak ja tam chciałam bardzo pojechać !!

Widoki powalaja na kolana!!  :mdleje:

3 maja 2007, 10:01
Cytat: "dziubasek"
no i tak kolorowo:

rzeczywiście bardzo kolorowo  :brawo_2:

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
3 maja 2007, 10:07
Kocia muzyka w duszy mojego męża....

3 maja 2007, 10:20
Świetne fotki  :brawo_2:  :brawo_2:  :brawo_2:

3 maja 2007, 19:29
liliann, zdjęcia twojego męża są obłędne...normalnie ściągnę i na ścianie sobie powiesze..

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
3 maja 2007, 19:58
elisabeth81, powiedz które  - wyślemy Ci w większym formacie....jeśli jest (bo nie wszystkie mają)
a akurat te są malutkie...

3 maja 2007, 20:00
Cytat: "liliann"
elisabeth81, powiedz które - wyślemy Ci w większym formacie....jeśli jest (bo nie wszystkie mają)

:skacza:

liliann, a może gdzieś można obaczyc większą galeryję...?

3 maja 2007, 20:11
Cytat: "elisabeth81"
liliann, a może gdzieś można obaczyc większą galeryję...?

o dobre pytanko ???  :brewki:  :brewki:  :brewki:

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
3 maja 2007, 20:22
....mąż ma foty w różnych miejscach, także w portalach komercyjnych, gdzie zdjęcia sprzedaje...
...te koty są trochę porozrzucane, wysle wam linki na priva, nie chce tu reklamy odwalać...