Autor Wątek: Najlepiej na forum NIC nie pisać  (Przeczytany 7137 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« dnia: 17 Października 2006, 14:57 »
...albo pisać o du ... marynie, wtedy nie posądzą Cie o jakieś głupty, które dla Ciebie nie mają znaczenia a dla drugiej strony to jest sprawa do Sądu ...  :roll:
Nawet swojej opini nie można wygłosić a broń  boże negatywnej. Zaraz Cię zjedzą  :roll:
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline ~Ania~
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 24071
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2006-10-07
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Października 2006, 15:27 »
okruszek, a można wiedzieć co się stało?

a.katarzyna
  • Gość
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Października 2006, 15:29 »
wow ale ostra wypowiedź - a mozna wiedzieć czym spowodowana????

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Października 2006, 15:49 »
wydaje mi się, że wypowiedź okruszka podyktowana jest m.in ostatnia sytuacją między ninką a Liściastą, cos pamietam tez o jakimś fotografie... Ale nie wiem...może okruszek sama nam zdradzi...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline redzia

  • Gosia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.09.2006
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Października 2006, 15:52 »
Tak, tak i mi tez sie tak wydaje...

Offline Agnieszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3075
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2005
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Października 2006, 15:58 »
Cytat: "okruszek"
Nawet swojej opini nie można wygłosić a broń boże negatywnej


Dziwne....przeczytałam na tym forum wiele negatywnych wypowiedzi i nie widziałam w tym nic złego....To wszystko zależy w jakiej formie przekazane są nasze negatywne odczucia albo do kogo kierujemy naszą wypowiedz....


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama..

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Października 2006, 16:06 »
Cytat: "Agnieszka"
To wszystko zależy w jakiej formie przekazane są nasze negatywne odczucia albo do kogo kierujemy naszą wypowiedz....


O, to raczej to drugie  :mrgreen:  Jeśli wypowiedź jest adresowana do kogoś kto umieszcza swoje reklamy na e-wesele to raczej nic negatywnego powiedzieć nie można  :mrgreen:

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Października 2006, 16:08 »
Wydaje mi się że można...tylko ten negatywne odczucia muszą być czymś podparte.... nie jest chyba tak źle dziewczyny! Jeszcze cenzury nie ma ;)

Offline narzeczona

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Października 2006, 18:49 »
A o co chodzi?

Offline ela

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Października 2006, 23:00 »
:roll:  :roll:  :roll:  :roll:
Proponuje abys napisała o co chodzi a nie pisała i robiła niepotzrebnie zamieszanie .
Jak sie juz takie cos pisze to sie podaje powód , albo wogóle sie nie pisze !
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Października 2006, 10:37 »
jej zapewne chodzi o firmy które czytają nasze wypowiedzi.. jak tylko trafi się niezadowolona klientka, bo cos zostało ewidentnie schrzanione, od razu firma awanturuje sie z zibim szantazując go,ze jak nie usunie niewygodnych tematów to zerwą z nim jakiekolwiek układy biznesowe...

zibi często manewruje na krawędzi.. nie chce nam kasowac postów jednocześnie chce prowadzic swój biznes (w końcu nie z forum zyje)..

ot .. i pewnie o to okruszkowi lata..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Października 2006, 11:02 »
Cytat: "monia"
zibi często manewruje na krawędzi.. nie chce nam kasowac postów jednocześnie chce prowadzic swój biznes

nie wiem czy ludzie nie rozumieją, że treśc forum a praca, którą się prowadzi to dwie odrebne sprawy...przeciez serwis e-wesele nie odpowiada za to, co myślą inni ludzie... Rozumiem, że ludzie reklamuja sie i chcą z tego mieć jak najwięcej dla siebie, ale chyba bez przesady... Nie tylko na forum powiela się zasłyszane informacje, wszystkie dobre i złe spotkania z usługodawcami branży slubnej...tak to już jest...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Października 2006, 12:25 »
No, ale jak wiecie, informacje wymieniane na forum moga przysporzyć wielu klientów tym firmom, albo wręcz przeciwnie- w skrajnych przypadkach całkiem zasrać komuś opinię, więc jak dana forma czyta o sobie coś nieprzychylnego, to najłatwiej jest zaszantażować zibiego.
Life is brutal. :evil:
Dlatego sądzę, że na tym forum nie ma tzw. wolności słowa. W konsekwencji nie można wymieniać opinii o firmach, chyba, ze są pozytywne. (Mam na mysli formy mające umowy z e-weselem).

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Października 2006, 12:41 »
jest jeszcze priv...

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Października 2006, 12:44 »
Ewntualnie wystarczy odłączyć forum od portalu  :mrgreen:


Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Października 2006, 13:09 »
Cytat: "monia"
jej zapewne chodzi o firmy które czytają nasze wypowiedzi.. jak tylko trafi się niezadowolona klientka, bo cos zostało ewidentnie schrzanione, od razu firma awanturuje sie z zibim szantazując go,ze jak nie usunie niewygodnych tematów to zerwą z nim jakiekolwiek układy biznesowe...

zibi często manewruje na krawędzi.. nie chce nam kasowac postów jednocześnie chce prowadzic swój biznes (w końcu nie z forum zyje)..

ot .. i pewnie o to okruszkowi lata..


 :wink:  :mrgreen:
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Października 2006, 14:57 »
a mnie się wydaje, że zibiemu na klientach ze złą opinią zależeć nie powinno... w końcu firmuje je także swoją firmą.  :roll:

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Października 2006, 15:05 »
Tak dziubasku ale wiadomo że nie ma firm bez skazy, co jednym sie podoba to drugim już nie. Gdyby nie reklamować tych o których ktokolwiek powiedział coś złego to by zostało kilka firm  :mrgreen:  troche mało  :mrgreen:


Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Października 2006, 15:09 »
Cytat: "pioteras"
Gdyby nie reklamować tych o których ktokolwiek powiedział coś złego to by zostało kilka firm



e no jasne, ale chyba żadna szanujaca się firma nie robi afery z powodu jednego negatywa pośród wielu pozytywnych... aaa nie wiem... dobrze, że to ja się tym nie muszę martwić... osiwiałabym szybko ;)

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Października 2006, 15:15 »
A ja bym chętnie dla odmiany pochwaliła-byłam wczoraj u jubilera a tam UROCZYSTOŚĆ na widoku i mimo, że karty nie miałam to rabat dostałam (kupowałam wisiorek).

To tak dla odmiany, że są szanujące się firmy w Bazie


Offline gibea

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 150
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Października 2006, 16:21 »
Cytat: "pioteras"
Tak dziubasku ale wiadomo że nie ma firm bez skazy, co jednym sie podoba to drugim już nie. Gdyby nie reklamować tych o których ktokolwiek powiedział coś złego to by zostało kilka firm Mr. Green troche mało




Zgadzam się w 100%. Klinci bywają różni. Jedni są bardziej zadowoleni, a drudzy wręcz odwrotnie. Sama prowadzę firmę i doskonale to wiem. Czasami nie wiem ja bardzo bym się starała to wciąż jest źle i niedobrze, chociaż klienci wiedzą że wiele rzeczy nie zależy ode mnie :!: Cóż klient nasz Pan, za usługi płaci i ma prawo wymagać :wink:
A odnośnie forum to uważam że każdy powienien pisac to co uważa za słuszne, a skoro forum jest sponosorowane to jakoś tak głupio będzie jak o każdej firmie reklamującej się na forum będą same superlatywy :!:

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Października 2006, 17:08 »
Cytat: "gibea"
a skoro forum jest sponosorowane

nie sądze, żeby było to właściwe okreslenie...chyba żadna z firm serwera nie sponsoruje.
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Października 2006, 19:50 »
A z drugiej strony (przepraszam, że teraz kończe myśl, ale miałam reanimacje i musiałam lecieć od kompa)...
jaki sens będzie miało to forum, kiedy nie wolno będzie wyrazić nam swoich odczuć.

Skoro coś nam się nie podobało i dotknęło nas to odpowiednio mocno... to znaczy, że jest to dla nas ważne i godne podzielenia się z innymi.
Niestety ale niektórzy ludzi z branży popadają w samouwielbienie....słowa im powiedzieć nie można bo od razu obraza majestatu.
W przygotowaniach do ślubu obeszłam z mężem wiele firm z różnych branży i o niejedno mogłabym co niektórym wytknąć.
Najwieksze przywary...to nieumiejetność odpowiednej rozmowy z klientem...aż dwukrotnie sie z tym spotkałam...raz było to skracanie dystansu (czego sobie akurat nie życzyłam) drugi raz...nieumiejętność dyskusji - wysłuchaliśmy monologu.

Może zamiast obrażać sie wartało by przyjrzeć sie sobie z boku....nie jesteście tacy boscy ja się wam wydaje...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline narzeczona

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Października 2006, 21:23 »
Zgadzam sie z Elą.

Ponad to jesli chodzi o krytykę roznych firm, to nie widze w niej nic zlego,dopoki nie zamienia sie to w jakąs nagonke.Wiadomo,wszystko rzecz gustu.Tak jak napisala Liliann,jedni lubią dystans,inni wolą sie wyluzowac.

A tak naprawde to i tak nie wiemy o co chodzilo Okruszkowi :wink:

Offline gibea

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 150
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Października 2006, 21:33 »
Cytat: "liliann"
nie sądze, żeby było to właściwe okreslenie...chyba żadna z firm serwera nie sponsoruje.


No tak, ale jak nazwać forum na którym są platne reklamy firm, ktore w dodatku nie życzą sobie negatywnych opinii o sobie ?
No nie weim może nie do końca skumałam o co chodzi z tymi firmami :roll:

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Października 2006, 10:19 »
A okruszek siedzi z boku i się śmieje. Jak zwykle sprowokowała dyskusję, w której nie bierze udziału, a sama wymiana postów polega na spekulacjach osób trzecich (czyt. nie samego założyciela wątku).
A był taki spokój. Wyluzujcie dziewczyny. Jak tak dalej pójdzie to jedna drugą utwierdzi w przekonaniu, że cenruzowany jest każdy post i wszysytko prześwietlane jest na wylot.

Cytat: "groszek"
No, ale jak wiecie, informacje wymieniane na forum moga przysporzyć wielu klientów tym firmom, albo wręcz przeciwnie- w skrajnych przypadkach całkiem zasrać komuś opinię

Tymbardziej osoby prowadzące swoje biznesy powinny się starać, aby  klient wyszedł od nich ZADOWOLONY, bo będzie on dla nich po prostu chodzącą reklamą. Działa to też w drugą stronę....

Cytat: "groszek"
Dlatego sądzę, że na tym forum nie ma tzw. wolności słowa.

Odczułaś to kiedykolwiek w jakikolwiek sposób ??

Cytat: "groszek"
W konsekwencji nie można wymieniać opinii o firmach, chyba, ze są pozytywne. (Mam na mysli formy mające umowy z e-weselem).

Groszku nie wiedziałam, że masz wgląd w nasze dokumenty  :shock: Jeżeli chce Ci sie nadal analizować temat to prześledz o ilu firmach piszę się, a nie są one w ogóle naszymi klientami. Powodzenia

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Października 2006, 10:23 »
Cytat: "groszek"

Dlatego sądzę, że na tym forum nie ma tzw. wolności słowa. W konsekwencji nie można wymieniać opinii o firmach, chyba, ze są pozytywne. (Mam na mysli formy mające umowy z e-weselem).


NIe rozumiem co co znowu bijecie pianę,
odnoszę wrażenie że nie czytacie forum uważnie, jest cała masa negatywnych opinii na forum  o firmach z bazy danych
więc nie piszcie proszę, ze nie ma wolności słowa, że o firmach  z bazy nie wolno pisać bo to bzdury,
potem wchodzą nowi userzy i nie wiedzą co jest grane.

Wolność w naszym kraju polega także na tym, że mozna kogoś podać do sądu za to co mówi (pisze) i tyle. Co w tym dziwnego. Niech sąd rozstrzyga a nie Ja, Wy, czy ktokolwiek inny.
Po za tym wrzućcie na luz, bo  nie znacie spraw z bliska

Offline Lea

  • Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5537
  • Płeć: Kobieta
  • Nelcia mój kawałek nieba
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Października 2006, 12:12 »
No właśnie..Okruszek..jak zwykle zaczęła temat i tylko głupie usmieszki śle...
A co do wolności słowa- to ja jakoś nie zauważyłam by były tu jakieś ograniczenia...
A po drugie- ile osób tyle i opinii, bo każdy człowiek jest inny, ma inne wymagania i oczekiwania....
Jedna zła opinia nie przekreśla dobrej opinii o firmie-...
Życie jest jak gra planszowa...czasem ktoś stoi na twoim polu.

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Października 2006, 17:55 »
Cytat: "Lea"
No właśnie..Okruszek..jak zwykle zaczęła temat i tylko głupie usmieszki śle...


Cytat: "Sylvi"
A okruszek siedzi z boku i się śmieje.


no, proszę .... ktoś wie lepiej niż JA :)

Nie pomyślałyście drogie Panie, że brzuszek mam już spory (bliźniaczki - dziewczynki :))  i nie zaglądam często na TO forum?
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Najlepiej na forum NIC nie pisać
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Października 2006, 19:53 »
Cytat: "okruszek"
Nie pomyślałyście drogie Panie, że brzuszek mam już spory (bliźniaczki - dziewczynki )


a czemu nie ma Cie na spisie forumnkowych cięzarówek?
na kiedy masz termin

p.s sorry że nie na temat :oops:  :oops:  :oops:
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień