e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Czy do ślubu pasuje czerwone auto, czy króluje tylko biel i czerń?  (Przeczytany 9091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pytanie jak w temacie.  Czy czerwone auto pasuje jako samochód dla pary młodej, czy klasycznie biały lub czarny?

Offline Alis Kobieta

Pewnie za pasuje,  gdzie to jest napisane ze tylko biały lub czarny się nadaje  ;) ;) ja np. pojadę srebrnym z czarnym dachem  :) :)

Bardzo ładny samochód, możecie śmiało nim jechać

Offline karina.jezierska Kobieta

Mi się marzy biały mercedes :) A co będzie to jeszcze zobaczymy:)

Offline mala_mi Kobieta

My zdecydowalismy sie na czerwonego mercedesa :-)

Raczej każdy kolor pasuje  :) a bardziej się chyba zwraca uwagę na markę czy oryginalność samochodu, chociaż może to tylko ja tak patrzę ze względu na zainteresowanie motoryzacją   :P

Offline Pamitka Kobieta

Pewnie, że czerwony pasuje.  To już bardziej skłaniałabym się ku przesądowi, że nie powinno się do ślubu jechać czarnym pojazdem - podobno to źle wróży.  Osobiście miałam granatowy.

Offline mala_mi Kobieta

Umowa na czerwonego mercedesa podpisana. Oby przyniósł szczęście!

Ps. Czy to prawda, że na autostradzie nie można jechać udekorowanym autem powyżej 50km/h?

Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że nie :P

Offline DianaSzulim Kobieta

Wydaje mi się, że każdy kolor będzie dobry :P

Każdy kolor jest dobry, tak samo jak każda marka, do tego jakieś ładne skromne a zarazem rzucające się w oczy dekoracje na aucie. 

Offline malyaniol29 Kobieta

Piękne auto, do tego dodatki ecru i bedzie przeslicznie;)

Offline HankaS Kobieta

Czerwony jak najbardziej okey, myślę, że super to będzie wyglądało;)

Offline marciaa122 Kobieta

A czemu nie? Każde auto pasuje. My akurat wynajmowaliśmy samochód w stylu retro, Corvettę.

my mieliśmy białego mercedesa którego sami prowadziliśmy ale tak naprawde dzis można jechac czym się chce i w jakim sie chce kolorze wiec zaszalejcie sobie ;)

Offline ija13

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 13.08.2016
Myślę, że każdy kolor jest dobry, byleby pasował do całości:) My mamy czarnego Forda A z 1932 roku:)

Offline MartaAdi

• forumowicz
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Ślub w: Sianożęty
Pewnie, że czerwony pasuje, jeszcze szczęście przyniesie ;) Wiele osób jedzie do ślubu zabytkowymi samochodami, które nie koniecznie występują w bieli i czerni, ale w różnych barwach ;) Najważniejsze, żeby Wam się podobał ;D

Offline krystyna123

Jak najbardziej pasuje. Nie uważam, że są jakieś ograniczenia kolorystyczne :) widziałam już różne kolory i spośród nich czerwony to naprawdę popularny i bardzo dobry wybór.

---
« Ostatnia zmiana: 29 lutego 2016, 15:48 wysłana przez zibi »

Pasuje, pasuje. Nie ma co wydziwiać. Wszystko nie musi być białe. To jest jakas głupia tradycja z tymi białościami wszędzie.

Offline kaska111 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 17.07.2010
  • Ślub w: Gdańsk
Czerwone, czarne czy białe - obojętnie :) Czerwień kojarzy się z miłością, więc jak najbardziej kochana :)

Offline Ae_ndżelika Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 20.06.2020
  • Ślub w: Bydgoszcz
Według mnie fajny akcent :) Znajomi jechali do ślubu wściekle sportowym, zielonym autem, ale muszę przyznać, że niespecjalnie przypadło mi do gustu. Ważne, żeby Młodzi byli zadowoleni :)

Offline marcelina46

• nowicjusz
  • data ślubu: 15-12-2017
  • Ślub w: Warszawa
Moim zdaniem czerwony to doby wybór :) Troche ożywi ta monotonie kolorów ;)

Offline zibi Mężczyzna

Myślę, że każdy kolor się nadaje jeżeli tylko auto ma klimat. Często np samochody retro są w kolorach innych niż biel czy czerń.
Ważne aby Wam się samochód podobał i pasował do charakteru imprezy.

Offline EwaRewa Kobieta

A co to za różnica jaki kolor my jechaliśmy do ślubu niebieskim Trabantem :)
« Ostatnia zmiana: 4 lutego 2020, 15:14 wysłana przez zibi »

Offline karo_gie

• nowicjusz
  • data ślubu: 22.06.2022
  • Ślub w: Małopolskie
Ja zamierzam jechać niebieskim :) Myślę że to obojętne. Czarny mi się nie podoba, biały w sumie też nie za bardzo