Autor Wątek: Biżuteria ślubna  (Przeczytany 1956 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AnnaMaria87

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2014
Biżuteria ślubna
« dnia: 16 Września 2013, 20:10 »
Słuchajcie.. oglądam sukienki... i biżuterie...;-/ i się tak zastanawiam.. bo perły podobno przynoszą pecha... co o tym myślicie?
no i co z kolczykami? długie czy krótkie? sam naszyjnik + kolczyki czy bransoletka też... żeby nie było ZA DUŻO...

Offline Vivka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6224
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: maj 2014
Odp: Biżuteria ślubna
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Września 2013, 10:50 »
a masz sukienkę z ramiączkami?

co do pereł to ja osobiście nie wierze w takie przesądy więc jeśli Ci się podobają i pasują do sukienki to czemu nie ;)



Offline Ani@

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1836
  • Płeć: Kobieta
  • „Przypadek–to Bóg przechadzający się incognito”A.E
  • data ślubu: 08.06.2013
Odp: Biżuteria ślubna
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Września 2013, 18:13 »
Ja też nie wierzę w przesądy uważam, że perły pięknie wyglądają. Ja uważam, że jeśli kolczyki są długie dość masywne i ozdobne to już bez żadnego wisiorka i bransoletki, jeśli kolczyki bardzo delikatne to delikatny wisiorek osobiście zrezygnowałam z bransoletki żeby sukni nie zahaczyć  ;D



Offline Alis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5770
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.06.2014
Odp: Biżuteria ślubna
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Września 2013, 14:26 »
W pecha do pereł tez nie wierzę, jak się podobają to bym ubrała na twoim miejscu   :) :)
Ja chce kolczyki wkrętki, cos skromnego na szyje bo mam zdobiony gorset i zastanawiam się nad bransoletką
Chce założyć tez mój pierścionek zaręczynowy ale na lewą rękę tym razem, żeby zrobić miejsce na obrączkę  :)

Offline AnnaMaria87

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2014
Odp: Biżuteria ślubna
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Września 2013, 08:43 »
DZIĘKI dziewczyny za odpowiedź!:)


Ogólnie to sukni jeszcze nie mam bo.. nie osiągnęłam jeszcze wagi którą bym chciała choć... w sobotę idę już przymierzać myślę że to 10 kilo już mnie tak nie WYSZCZUPLI :)

Wczoraj widziałam też fajny naszyjnik z... takich cyrkonii w sumie to ja sama nie wiem co bym chciała wam szczerze powiem własnie wolałabym coś na szyję plus delikatny kolczyk:))

Offline Alis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5770
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.06.2014
Odp: Biżuteria ślubna
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Września 2013, 09:17 »
Byś musiała najpierw się zdecydować na konkretną suknie i wtedy łatwo Ci będzie dobrać biżuterie  :)
Ja jak pomagałam siostrze w przygotowaniach widziałam przepiękny naszyjnik i kolczyki i jakbym go wtedy kupiła to bym go nie ubrała bo do mojego bardzo zdobionego gorsetu byłoby to już za dużo  :)

Offline AnnaMaria87

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2014
Odp: Biżuteria ślubna
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Września 2013, 13:50 »
Ok to najpierw suknia:)

Offline gosiawhite

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 490
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06/09/2014
Odp: Biżuteria ślubna
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Września 2013, 12:54 »
Nie polecam junilera Omega z Dworcowej w Bydgoszczy. Ja sie dalam oszykac, ale mam nadzieje ze nikt inny sie nie da