Autor Wątek: przeniesienie przez próg  (Przeczytany 3262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline elsorbino
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
przeniesienie przez próg
« dnia: 28 Października 2017, 04:08 »
Witam. Wesele w sierpniu, a ja wciąż nie wiem jak rozwiązać/ ominąć ten zwyczaj. Dlaczego? Otóż, mam 170 cm wzrostu i ważę 60 kg, natomiast moja wybranka mierzy 175 cm i waży 100-120 kg.  Już nie raz próbowałem ją podnieść (nie wspominam o przeniesieniu) i nic z tego. Prędzej połamie sobie kręgosłup, niż ją przeniosę. Najgorsze w tym jest to, że oboje byśmy tego chcieli.  Rady  w stylu "idź na siłownię" nie pomogą, szczególnie, że już próbowałem (bez efektów).Jakieś pomysły? Jak ciekawie i efektownie ominąć ten zwyczaj?

Offline Asiq
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5294
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.06.2013
Odp: przeniesienie przez próg
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Października 2017, 14:21 »
Niech wybranka przeniesie Ciebie  ;D ;)

Offline oNaOnOnO
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 01.01.2019
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: przeniesienie przez próg
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Października 2017, 20:28 »
"natomiast moja wybranka mierzy 175 cm i waży 100-120 kg"
spoooora różnica, może wyślij ją na siłownię, przymusowe odchudzanie itp? niech się weźmie za siebie, bo chyba średnio jak jest taka gruba. poza tym suknia - będzie kolejny problem. rzadko szyją na .... grubasków. :D
" Prędzej połamie sobie kręgosłup, niż ją przeniosę."
przy takim gabarycie na pewno. chyba powinieneś zastosować się do rad powyżej lub rozejrzeć się za lżejszym egzemplarzem, bo nici z tego.
"Jak ciekawie i efektownie ominąć ten zwyczaj?"
no raczej ciężko zależy od regionu, pozostaje ci niestety tylko wejść z nią normalnie (o ile to możliwe) i liczyć, że nikt nie zauwazy.
powodzenia pewnie się przyda !!!

Offline Darrrria
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: przeniesienie przez próg
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Października 2017, 08:27 »
Może na żarty odwróćcie rolę i niech ona przeniesie Cię przez próg ;) Jeśli macie do siebie dystans, byłoby to ciekawe, żartobliwe rozwiązanie, a tradycji stałoby się zadość :)

Offline Asiq
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5294
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.06.2013
Odp: przeniesienie przez próg
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Października 2017, 08:54 »
"natomiast moja wybranka mierzy 175 cm i waży 100-120 kg"
spoooora różnica, może wyślij ją na siłownię, przymusowe odchudzanie itp? niech się weźmie za siebie, bo chyba średnio jak jest taka gruba. poza tym suknia - będzie kolejny problem. rzadko szyją na .... grubasków. :D
" Prędzej połamie sobie kręgosłup, niż ją przeniosę."
przy takim gabarycie na pewno. chyba powinieneś zastosować się do rad powyżej lub rozejrzeć się za lżejszym egzemplarzem, bo nici z tego.
"Jak ciekawie i efektownie ominąć ten zwyczaj?"
no raczej ciężko zależy od regionu, pozostaje ci niestety tylko wejść z nią normalnie (o ile to możliwe) i liczyć, że nikt nie zauwazy.
powodzenia pewnie się przyda !!!

serio?
ale z Ciebie burak...