e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Mądry Polak po... zakończeniu budowy ;)  (Przeczytany 201710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ErykB11 Mężczyzna

Jesteśmy po podpisaniu umowy przedwstepnej na domek :) nasz wymarzony odbiór budowlany za dwa tygodnie więc jak tylko dostaniemy decyzję kredytową mamy klucze i możemy szaleć :)

bank nie chciał nam udzielić kredytu hipotecznego i z żoną znaleźliśmy dużo informacji na temat kredytów na stronie  bloga i teraz cieszymy się nowym mieszkaniem w pięknym mieście Września  :)
« Ostatnia zmiana: 18 kwietnia 2019, 13:29 wysłana przez zibi »

Offline AndzelaS

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 20.05.2020
  • Ślub w: opolskie
a na jakie ogrzewanie warto się zdecydować?? Wiadomo że ogrzewanie to najdroższa rzecz jeśli chodzi o utrzymanie domu.

Offline gosiaczekk Kobieta

My wybralismy ogrzewanie podłogowe w całym domu oprócz garazu. Wgarazu będzie grzejnik. Grzejnik bedzie dodatkowo w łazienkach żeby coś ewentualnie powiesic..

Offline _patka_ Kobieta

U Nas też podłogowe ogrzewanie z piecem gazowym, gaz z sieci. Teraz robimy dach :)

Offline Justys851 Kobieta

Podlogowka w całym domu, pompa ciepła powietrzna

Offline buraczek Kobieta

Melduję, że u nas jutro pierwsze nocowanie w nowym domku... już nie mogę się doczekać :-)

Offline neLena

A na takie ogrzewanie podłogowe to chyba specjalne płytki, nie?
widziałam różne propozycje, tylko nie bardzo wiem, jakie wybierać do podłogówki.
Czy to nie ma większego znaczenia w przypadku płytek?
Będę wdzięczna za podpowiedzi :)
« Ostatnia zmiana: 13 czerwca 2019, 15:55 wysłana przez zibi »

My też niedługo mamy się wprowadzać :) ale to jeszcze chwilę potrwa. W rozmowie z kolegą ekspertem, budowlany wyszło że nie mamy zaplanowanych analiz wytrzymałościowych naszych instalacji wodnych i trzeba to zrobić... nie chcemy niespodzianek w nowym domu :) A wy robiliście coś takiego?

Dziewczyny, czy któraś odrolniała działkę?
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline masumi85 Kobieta

Ja ale tylko kawałek pod dom. Tylko teraz jak byłam odnośnie opłat to wyszło że jest całą odrolniona
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013