e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Sala weselna SONATINA pod Lublinem (w Dominowie)  (Przeczytany 2693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ChanelC.1978

Kochani, chciałabym Wam polecić salę weseln SONATINA w Dominowie pod Lublinem.  Dobrze znam tą salę i w 100% mogę ją Państwu polecić.  Dlaczego?

Jesteśmy lubelską firmą o profilu gastronomicznym, działamy również w sektorze hotelarskim .  Naszą działalność rozpoczęliśmy w roku 1998 i jak dotąd stanowimy poważną konkurencję dla firm o podobnym profilu.  W samym mieście Lublinie zdecydowanie utrzymujemy się w czołówce firm przodujących w dziedzinie organizacji przyjęć weselnych, komunii i podobnych imprez okolicznościowych, a to za sprawą niskich cen przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu oferowanych przez nas usług.
 
Jesteśmy stałymi współorganizatorami lubelskich imprez, również plenerowych.  Świadczymy usługi cateringowe dla firm, przedszkoli, szkół, zorganizowanych grup pracujących w terenie.  Posiłki realizujemy również dla osób prywatnych.  Na terenie miasta i najbliższych okolic dostarczamy asortyment nieodpłatnie.

 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i sposobami realizacji zamówień. Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście tuż przed rozpoczęciem kolejnej imprezy w celu dokładnego zapoznania się z wystrojem sali.  Aby skorzystać z oferty wizytę należy uprzednio ustalić telefonicznie.

Wszelkie pytania prosimy kierować także na adres: biuro@sonatina. pl

Dołożymy wszelkich starań aby Państwa pytania nie pozostały bez odpowiedzi.

Ceny świadczonych usług w zakresie organizacji imprez okolicznościowych:

    Koszt zorganizowania przyjęcia weselnego to cena za jedną osobę pomnożona przez ilość osób uwzględnionych w umowie.  W cenę wliczone jest: 6 dań ciepłych, 10 przystawek, 4 sałatki oraz oczywiście pieczywo, napoje itd.  Cena nie obejmuje ciasta, tortu, owoców i alkoholu. 

    Pozostałe przyjęcia jak: komunie, chrzciny, "osiemnastki", bale sylwestrowe i inne przyjęcia o podobnym charakterze objęte są odrębną ceną, która waha się w zależności od wybranego menu.

    Zadatek.  Podczas rezerwacji terminu (w momencie podpisania umowy) pobieramy zadatek w wysokości 1500 zł.  W tym momencie wydajemy Państwu umowę.

    Na czas trwania uroczystości weselnej pokój dla młodej pary GRATIS!


Z Sonatiną miałam do czynienia dwa razy.  Raz to było wesele, a drugi raz chrzciny.  Ani razu się nie zawiodłam.  CO się rzuca przede wszystkim w oczy? Pełen profesjonalizm w oferowanych usługach.  Obsługa kelnerska zawsze zdąża na czas.  Nikt nie jadl zimnych dań, jak to często zdarza się w tego typu lokalach.  Czysto i schludnie, jedzenie jak najbardziej smakowite.  Polecam dla wszystkich, którzy chcą zorganizować imprezę w miłej i profesjonalnej atmosferze.