e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: co czytacie?  (Przeczytany 356304 razy)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Odp: co czytacie?
3 stycznia 2015, 19:58
Ziarno Prawdy  Zygmunta Miloszewskiego - jestem w połowie i bardzo mi się podoba. Za tydzień będzie w kinach, bardzo chce się wybrać. 

Tym bardziej ze jedna scenę kręcili przy nas :p Nie ludze się ze przez pół sekundy będziemy z dzieciakami na ekranie ale fajnie było przejść obok Roberta Wieckiewicza vel prokuratora Szackiego praktycznie dotykając jego płaszcza :) :)

Offline selena Kobieta

3 stycznia 2015, 20:31
Skończyłam Cobena "W glębi lasu", "Schronienie" i "Kilka sekund od śmierci". Jak zwykle świetne, 'do połkniecia' za jednym zamachem, jednak chyba wolałam serie z Myronem...  ;D

Offline loona Kobieta

3 stycznia 2015, 21:44
Ania? Gdzie widziałaś Więckiewicza??? Odkąd zagrał Blachę w moim ulubionym serialu Odwróceni - uwielbiam Go! 😍😉

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
4 stycznia 2015, 09:32
Co najśmieszniejsze nie w Sandomierzu gdzie niby powinien być kręcony film a w Warszawie :) Przy Starych Powązkach  w maju. Choć nie wiem dokładnie co to za ujęcie bo w sumie w książce jest juz w Sandomierzu ale wcześniej mieszkał i pracował w Wawie, może też jeszcze nie doczytałam czegoś.

Loona my też go uwielbiamy! Jak przechodziłam obok niego i całej ekipy to nie wiedziałam gdzie oczy wsadzić :p

5 stycznia 2015, 14:42
Właśnie skończyłam "Jeden dzień" - na jej podstawie powstał film.  Bardzo wciągająca.

Teraz jestem w trakcie drugiego tomu "Igrzysk śmierci". Bardzo wciąga i daje do myślenia. Tak się cieszę, że zostało mi jeszcze tyle do czytania, bo nie lubię jak takie książki szybko się kończą  ;D (wszystkie tomu mam w jednej książce).

Offline MARTKA Kobieta

11 stycznia 2015, 08:23
14 stycznia premiera Lee Childa "Sprawa osobista", juz zamowilam i nie mogę się doczekać.

Offline gosiaczekk Kobieta

11 stycznia 2015, 09:21
ja czytam teraz Miłoszewskiego "Bezcenny". W kolejce już czeka "Gniew"

Offline doksik86

11 stycznia 2015, 09:55
A ja sobie zamówiłam to:

http://www.empik.com/po-prostu-schudnij-czyli-zycie-na-diecie-bez-uczucia-glodu-aronne-louis-j,prod59880495,ksiazka-p

:D może coś pomoże, nigdy nie wspomagałam się takimi książkami, ale moja dieta zaczyna mnie nudzić ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
11 stycznia 2015, 11:45
Gosia myślę że będziesz zadowolona. Ja będę kolejnych pozycji tego autora szukać bo bardzo mi się podobał Gniew i Ziarno prawdy.

Offline AlicjaEwa Kobieta

16 stycznia 2015, 18:58
Właśnie kończę' Cząstka Ciebie' Ella Harper i muszę przyznać, że bardzo mnie poruszyła. Jasne , opis obrazuje tematyke ale nie sądziłam, że tak poruszy...

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
16 stycznia 2015, 19:07
Ja czytam Jo Nesbo - Syn. Zapowiada się ciekawie.

Offline Mariolka Kobieta

16 stycznia 2015, 19:28
uwielbiam Jo Nesbo
Ja teraz czytam jego autorstwa UPIORY

Offline Lili-liliana Kobieta

16 stycznia 2015, 20:23
Podjęłam się wyzwania z FB: Przeczytam 52 książki w 2015 roku.

Na dzień dzisiajszy ukończyłam trzecią pozycję- Jodi Picoult: Bez mojej zgody.

Przeczytałam dwie pozycje tej autorki (wcześniej najnowsza: Już czas) i jestem pod wrażeniem.

Teraz zaczne jakiś kryminał.
Muszę zastanowić się nad czytnikiem. Mąż może wybrać z programu lojalnościowego.

AlicjaEwa zakonczenie to dopiero szok... Bardzo mnie ta ksiązka wciągneła.

Offline doksik86

16 stycznia 2015, 20:39
chciałabym mieć czas na przeczytanie 52 książek przez rok ::)

Offline eovina Kobieta

16 stycznia 2015, 20:46
Fajne wyzwanie ale nie dla mnie bo ja tak czytam srednio 5 ksiazek na miesiac. Mole książkowe już tak mają ;)

16 stycznia 2015, 20:49
To wyzwanie zakłada 52 książki lub więcej. Tematyka dowolna.

Kary za nie wykonanie nie ma, a warto spróbować  ;D

Ja lubię czytać, nie zawsze mam czas. Ale teraz skróciłam telewizor do minimum i na książkę jest znacznie więcej czasu:)

Offline Edzia Kobieta

16 stycznia 2015, 20:58
Doksik86 zdziwilabys sie ile czasu mozna zaoszczedzic nie siedzac ciagle na necie. Na forum np. :p
Wiem, bo wylaczylam internet na dwa miesiace. Polecam taki detox kazdemu.

A co do tematu, ja zaczelam chwalonego tu Nesbo. Bardzo w moim guscie.
Po "Bog nigdy nie mruga" mialam dola, to nie dla mnie i chyba drugiej pozycji tej autorki nie przejde.

16 stycznia 2015, 21:01
Doksik86 zdziwilabys sie ile czasu mozna zaoszczedzic nie siedzac ciagle na necie. Na forum np. :p

Dokładnie... Ja odstawiając telewizor zobaczyłam różnicę... Komputer wystarczy do pracy. Forum- tylko kilka wątków, nie wkrecam się w żadne nowe.

Offline eovina Kobieta

16 stycznia 2015, 21:08
U mnie to zero telewizora no chyba ze Kraina Lodu w tle bo to u mnie leci na okraglo ;)

16 stycznia 2015, 21:24
Ja mam nadmiar czasu i czytam 10 ksiazek tygodniowo miej więcej :) ale ja mam wręcz czytanie fotograficzne . Rzucę okiem na strone i juz mam przeczytane :) 150 str w 45 min czytam miej wiecej:)

Offline Ani@ Kobieta

16 stycznia 2015, 23:15
U mnie na tapecie też ostatnio Nesbo  przeczytałam Pentagram bardzo dobra książka i muszę w końcu wybrać się do biblio i wypożyczyć kolejne pozycje  :)

16 stycznia 2015, 23:17
AlicjaEwa zazdroszczę  ;D

Offline MARTKA Kobieta

17 stycznia 2015, 08:35
Ja czytma średnia 1-2 książki tygodniowo.
Maz pracuje 10 h dziennie i tez książkę w tydzień przeczytać, a childa czy Cobena to w weekend.
Wolimy książki zamiast durnych seriali czy filmidel.

Offline Mariolka Kobieta

17 stycznia 2015, 13:03
odstaw forum, to zobaczysz,że przeczytasz
Mnie ostatnio lekko drażni, krytyka osób praktycznie wcale nie czytających niczego, które osobom czytającym zarzucają "nic nie robienie".W stylu:ale bym chciała mieć tyle czasu, no ale Ja pracuję.
też bym taka chciała itp

a kto komu broni?
godzinę czy dwie na poczytanie książki w ciągu dnia naprawdę można znaleźć. Wieczorem w łóżku albo zamiast głupiego serialu czy forum czy fb. Jadąc do pracy w autobusie, czekając w przychodni w kolejce do lekarza, czekając na dziecko na dodatkowych zajęciach albo uzupełniać audiobookiem, gdy prasujesz bądź odkurzasz.

Offline Mariolka Kobieta

17 stycznia 2015, 13:06
np Ja również zadeklarowałam  na fb chęc udziału w tym wydarzeniu tj.przeczytać 52 ksiązki w rok.Ale zdaję sobie sprawę,że być może nie podołam.Ale Ja czytam dla siebie, bo lubię i będę się cieszyć, jeśli przeczytam chociaż połowę z tego.Naprawdę!!!

Offline ciriness

17 stycznia 2015, 13:10
Mariolka zgadzam się! Ostatnio wyszłam z założenia, że koniec zaniedbywania czytania i głupich seriali, powtórek filmów w tv i zabrałam się za nadrabianie mojej już sporej biblioteczki Jodi Picoult. Skończyło się na czytaniu do północy i nieprzytomności w pracy ale warto było! ;D

17 stycznia 2015, 13:14
Mariola  ja też popieram, wyzwanie na Fb to mobilizacja, kary za niedopełnienie nie ma. A warto mieć cel ;-))

Ja też czytam dla siebie ;D

Ciriness świetne posunięcie, mnie ta autorka bardzo podpasowała i zamierzam czytać jej książki.
Przygarnę każdy pdf, gdyby ktoś mniał.

17 stycznia 2015, 13:38
Jodi  przeczytalam  każda która wyszła w języku polskim. Jednak ostatnio trochę poziom straciła . Moje ukochane jej pozycje  to 19 min, karuzela uczuć , krucha jak lód , to co zostało

17 stycznia 2015, 14:07
Ja zaczęłam od najnowszej JUŻ CZAS i tak mnie tam "zniszczyła" zakończeniem, że postanowiłam przeczytać więcej.

17 stycznia 2015, 15:12
mam ją w kolejce na swoim kindle :)

z tym, że gdy już sie przeczyta więcej jej książek to robią sie one nieco przewidywalne.