e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1627858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ricardo Kobieta

No mama akurat nie jest skomputeryzowana ;) hehehe, a mogłaby być, akurat by się to przydało ;)  a net z playa i tak u niej nie łapał. Więc tak czy siak chociaż będę z komórki wchodzić i czytać co upolowałyście :)

A właściwie to z braku laku mogłabym nawet zrobić jakies zamówienie przez telefon  ::) ale to już by była chyba choroba to po pierwsze, a po drugie pewnie więcej by mnie to nerwów kosztowało niż wczorajszy brak działalności c&a ;)

A Ty coś zamówiłaś?

Offline ricardo Kobieta

Nie do wiary! Moje nocne zamówienie idzie do mnie W CAŁOŚCI!!! Juhu!!! hahaha, ale numer, tego się nie spodziewałam  ;D ale kicha, tyle kasy muszę im zapłacić  :P

Offline Adiana Kobieta

Ha ha :D Super, że się udało!

nie, ja nic nie zamawiałam - dałam sobie szlaban az nie wykaraskam sie z tych moich 7 paczek co idą :D

Offline ricardo Kobieta

7 paczek? Poszalałaś! A mąż poinformowany już? :)

Ja jeszcze moją siostrę nakręcam aby zamawiała a ona strachliwa i sobie wymyśliła ze najpierw pojedzie do c&a i poprzymierza i wtedy będzie zamawiać... Oczywiście jeśli coś zostanie ;)

Offline Adiana Kobieta

No oszalałam :D

Oj, zapomniałam o niebieskim w poprzednim wpisie :D

Offline aadaa Kobieta

Patrycja fajnie, że się udało :)
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline ricardo Kobieta

Dobrze, że teraz jest mało rzeczy bo pewnie kolejne bym kupowała... A tak jak będzie wysyp ok 16 to już mnie nie będzie :)

Offline Adiana Kobieta

Może byc coś o 13 :D

co o tym myslicie ? klik

Offline aadaa Kobieta

A czemu o 13? Jakieś zwroty?
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline ricardo Kobieta

Czasami o różnych godzinach robią niespodzianki i wrzucają nową partię ciuchów.

Jak dla mnie za błyszcząca. Ale widzę, że torebki dołożyli bo wczoraj ich nie było.

Offline vonka

dla siebie i męża nic nie kupuję bo muszę przymierzyć a dotknąć to już w ogóle
w c&A zaopatruje tylko Patryka bo jemu to narazie lotto co mu ubiorę (oby tak już zostało)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Ja tak przeglądam tą stronę i nic mi się nie podoba. Jakieś takie nijakie te ciuchy. Moze coś ewentualnie dla dzieci upoluję.

Offline ika3w Kobieta

coś lipa starszna w porównaniu z wczorajszą dostępnością :) Lepiej dla mojego portfela :)

Też tylko dla dzieci tam kupuję. Nawet nie chodzi o dotknięcie czy przymierzenie ale nic mi nie wpada w oko.

Offline Adiana Kobieta

Mam podobne odczucia, lubię ich ale pod katem dzieci - sama mam kilka ich ciuszków m.in kurtkę narciarską.

Patrycja, strój jest super - bierzemy ? :P

Offline ricardo Kobieta

Ja też lubię ich ciuchy. Dla dzieciaków sa fajne za niewielką kasę. Ja mam kilka koszulek i jestem zadowolona. R. też ma kilka rzeczy i też są ok.

Offline Adiana Kobieta

Zapomniałam o tym, mam ich tonę "topów" i bluzeczek - no jak ja mogłam zapomnieć :D no i gacie :D

Offline .monia. Kobieta

ale jestem zła, bo do dzisiaj nic nie przyszło mi na maila, wiec zadzwoniłam na infolinię i dowiedziałam się, że zamówienie nie przeszło  :-\

Pati super, że wsio ci się udało  :D

Offline anetka71 Kobieta

Ja wprawdzie nie spałam do 2, gdzieś około 1.20 zajrzałam tylko do koszyka i u mnie nic dla Oli dostępne nie było. Mam koszulki dla męża, ale poczekam aż skończy się wyprzedaż żebym mogła wykorzystać bon  ;)

Offline ricardo Kobieta

Niby przy zimowej wyprzedaży też na początku wyłączyli bony a potem włączyli, jakoś na końcówce albo niby po oficjalnej wyprzedaży ale potem to już wiadomo, że zostają pojedyncze sztuki i już naprawdę trzeba polować.

Monia dużo osób tak miało, że zamówienie nie przeszło. A brałaś za pobraniem czy jak? Ja zawsze biorę pocztą za pobraniem.

Offline .monia. Kobieta

za pobraniem pocztą

Offline ricardo Kobieta

No to jakiś losowy pech.

Offline Adiana Kobieta

Ale nie przeszło bo przez awarię ? Masz maila o potwierdzeniu zamówienia ?

Offline .monia. Kobieta

Ale nie przeszło bo przez awarię ? Masz maila o potwierdzeniu zamówienia ?
właśnie nie, w 4 kroku napisane było, że otrzymam takowego, a że do dzisiaj go nie było to tam zadzwoniłam i zapytałam, Pani mnie przepraszała, ale wczoraj mieli awarię serwera i dużo zamówień nie porzechodziło w systemie. Zapraszała dzisiaj na stronkę, bo działa bez zarzutu  ;)

Offline Adiana Kobieta

Ah, rozumiem, nie wygenerował sie nawet numer zamówienia. Szkoda.

Offline .monia. Kobieta

ale już wiem, że trzeba polować.
Szkoda tylko, bo miałam tam gatki dla męża i duużo dziecięcych, trudno, następnym razem się uda  ;)

Offline .monia. Kobieta

Ah, rozumiem, nie wygenerował sie nawet numer zamówienia. Szkoda.
w tym 4 kroku był podany jakiś nr, ale ja głupia zamiast to spisać, to jak przeczytałam, że przyjdzie na maila, to po co spisywać :glupek:

Offline .monia. Kobieta

cóż człowiek uczy się na błędach  ;)

Offline anetka71 Kobieta

Działa bez zarzutu... szkoda tylko, że mają tam pustki  :P