e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1436275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
Ja pierwszy raz korzystam z tej wyprzedaży i nie wiedziałam, że jest aż tak ogromne zainteresowanie, ale z drugiej strony ciuszki w takich cenach... Aż żal nie skorzystać  :P

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
No w tych najniższych cenach 4,9 czy 7,9 najciężej jest upolować. Trzeba mieć naprawdę farta. Mi w takiej cenie nic się nie udało nigdy kupić.

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
A tylko w pierwszy dzień jest taki szał?

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
Dziewczyny, a robiłyście te "sztuczki" z kopiowaniem numerów ze stron np. belgijskiego c&a ? Ja trochę się wgłębiłam w temat ( hehe, jeszcze trochę i się uzależnię  :Kill: ) i póki co coś tam mi się udało wrzucić do koszyka. Nie wiem, jak to wyjdzie w praniu, bo serwer nie działa, a nie będę siedzieć cały dzień i polować

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Wiesz co, nie wiem bo przy poprzedniej sprzedaży załapałam się na końcówkę a wtedy to już naprawdę sekundy się liczą :)

Dziś jest kiepsko bo jest ta awaria.

Pewnie bedą dokładać coś codziennie.

Anetka ja akurat nie kopiowałam ale potem możesz te numerki sobie wpisywać po kolei i też coś będzie wyskakiwać.

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
Mi z 25 rzeczy zostało 16.
Jak chcialam dodać kolejną rzecz to wyskoczyło mi, ze limit czy coś na jedno zamówienie jest przekroczony, czyli rozumiem, że w jednym zamówieniu max. 25 ciuszków?

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Tak.

Ale te  rzeczy możesz sobie dodać do schowka i co jakiś czas sprawdzać czy są dostępne.

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
Aaa, a je usunęłam z koszyka  ;)

Offline ika3w Kobieta

• Ilona
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 23.08.2008r
Się u was melduję ;D

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
Jak to może byc że są niedostępne skoro system nie działa i nikt nie może nic kupić.
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Może teraz schodzi do tych zamówień co rano poszły.

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
Jedno zamówienie mi przeszło, a teraz znowu jakiś problem. Z tego wszystko nie wpisalam kodu, trudno... Zobaczymy co przyjdzie, o ile przyjdzie   ::)

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
Ja dzis rano zamowilam. Co prawda nie w cenach 5-7 zl, ale i tak ceny fajne.

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
łeee, dalej nie działa. Zdążyłam wrócić z zakupów i stracić 1/3 z koszyka  ;) maggi-80 ja też rano zamówiłam dla Oli i na 6 rzeczy przyjdzie mi 5  ;) cenowo też ok. 15 i 20zł, strój kąpielowy za blisko 30zł; ale dla mnie to i tak cenowo super  ;)

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
U mnie komunikatu durnego brak-ale nadal nie moge zakonczyc zamówienia ::) ::) wyswietla mi sie tylko "użyj kodu" a juz 3 rzeczy przeszly mi kolo nosa :-X :-X :-X
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Kurcze mi się zwiesiło na wpisywaniu adresu. Już normalnie jestem wkurzona.

Na fb napisali że dziś już chyba nie dadzą rady tego naprawić.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
dodają i dodają a nadal nie działa...tez mnie limit capnął a chęci rosną.

Tak, próbowałaysmy ptrzekejac numerki, ale juz to wyłapali i poblokowali - do wczoraj wyprzedaz była dla Austriaczek - chwyt nie działał.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
A ja nie widzę aby coś było nowe dodawane.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Mnie nie było od 16 i az głowa zabolała od nowych rzeczy :D

Miło mi, że aż tyle Was tu przyszło i wpadło w mój nałóg :D

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
Po jakim czasie przyjdzie wiadomość na maila?

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Potwierdzenie zamówienia w ciągu 30 minut było, potwierdzenie wysyłki do 48 h. Ale teraz to wszystko jest mozliwe :D Przełączając się na inny kraj tez jest komunikat o padzie serwerów :D Polak potrafi :D

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Kurcze, niedługo zajrzę tam jeszcze raz, ale już mam trochę nerwa że toto nie działa. Już mi 3 rzeczy wypadły z koszyka a tu dalej nie działa.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Mi od rana połowa, ale co tam jak nie to to co innego, w nocy pewnie ruszą :D

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Pewnie nawet na jednych zakupach się nie skończy bo będą cały czas dokładać :) a przynajmniej mam taką nadzieję, że będą dokładać.

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
ja już wybierałam bank do przelewu i zonk

ale cierpliwa jestem  ;D

Offline sarmaxarica Kobieta

• maniak
Dziewczyny ja tak szybko chciałam zapytać (znalazłam fajny zestaw dla Kuby) jak jest z ich rozmiarówką dla dzieciaczków?74 to typowe 74 czy może jakieś większe?

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
a róznie, moja młoda nosi normalnie 98 a obecnie nosi ich kurtkę na 110 :D

Iwonko, odświeżasz  czy czekasz ?

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
heheh ja dopiero teraz tu sie zjawilam? stara c&aholiczka ze mnie...Jestem chyba z najdluzszym stazem i z najwieksza liczba zamowiem:) Rzeczy po 4,90 i po 7,90 udalo mi sie upolowac:)

Offline sarmaxarica Kobieta

• maniak
Kurczę to nie wiem czy ryzykować,czy brać teraz 74 czy może dalej obserwować i łudzić się,że będzie jakiś zwrot z większej rozmiarówki.....

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Zawsze możesz zwrócić jak będzie za małe.  Ale może u nas ta kurtka to tylko jeden taki przypadek, bo druga na 122 jest ogromna :0