e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1626002 razy)

Offline .monia. Kobieta

Ja pierwszy raz korzystam z tej wyprzedaży i nie wiedziałam, że jest aż tak ogromne zainteresowanie, ale z drugiej strony ciuszki w takich cenach... Aż żal nie skorzystać  :P

Offline ricardo Kobieta

No w tych najniższych cenach 4,9 czy 7,9 najciężej jest upolować. Trzeba mieć naprawdę farta. Mi w takiej cenie nic się nie udało nigdy kupić.

Offline .monia. Kobieta

A tylko w pierwszy dzień jest taki szał?

Offline anetka71 Kobieta

Dziewczyny, a robiłyście te "sztuczki" z kopiowaniem numerów ze stron np. belgijskiego c&a ? Ja trochę się wgłębiłam w temat ( hehe, jeszcze trochę i się uzależnię  :Kill: ) i póki co coś tam mi się udało wrzucić do koszyka. Nie wiem, jak to wyjdzie w praniu, bo serwer nie działa, a nie będę siedzieć cały dzień i polować

Offline ricardo Kobieta

Wiesz co, nie wiem bo przy poprzedniej sprzedaży załapałam się na końcówkę a wtedy to już naprawdę sekundy się liczą :)

Dziś jest kiepsko bo jest ta awaria.

Pewnie bedą dokładać coś codziennie.

Anetka ja akurat nie kopiowałam ale potem możesz te numerki sobie wpisywać po kolei i też coś będzie wyskakiwać.

Offline .monia. Kobieta

Mi z 25 rzeczy zostało 16.
Jak chcialam dodać kolejną rzecz to wyskoczyło mi, ze limit czy coś na jedno zamówienie jest przekroczony, czyli rozumiem, że w jednym zamówieniu max. 25 ciuszków?

Offline ricardo Kobieta

Tak.

Ale te  rzeczy możesz sobie dodać do schowka i co jakiś czas sprawdzać czy są dostępne.

Offline .monia. Kobieta

Aaa, a je usunęłam z koszyka  ;)

Offline ika3w Kobieta

Się u was melduję ;D

Offline aadaa Kobieta

Jak to może byc że są niedostępne skoro system nie działa i nikt nie może nic kupić.
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline ricardo Kobieta

Może teraz schodzi do tych zamówień co rano poszły.

Offline .monia. Kobieta

Jedno zamówienie mi przeszło, a teraz znowu jakiś problem. Z tego wszystko nie wpisalam kodu, trudno... Zobaczymy co przyjdzie, o ile przyjdzie   ::)

Offline maggi-80 Kobieta

Ja dzis rano zamowilam. Co prawda nie w cenach 5-7 zl, ale i tak ceny fajne.

Offline anetka71 Kobieta

łeee, dalej nie działa. Zdążyłam wrócić z zakupów i stracić 1/3 z koszyka  ;) maggi-80 ja też rano zamówiłam dla Oli i na 6 rzeczy przyjdzie mi 5  ;) cenowo też ok. 15 i 20zł, strój kąpielowy za blisko 30zł; ale dla mnie to i tak cenowo super  ;)

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 2.06.2007
U mnie komunikatu durnego brak-ale nadal nie moge zakonczyc zamówienia ::) ::) wyswietla mi sie tylko "użyj kodu" a juz 3 rzeczy przeszly mi kolo nosa :-X :-X :-X
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline ricardo Kobieta

Kurcze mi się zwiesiło na wpisywaniu adresu. Już normalnie jestem wkurzona.

Na fb napisali że dziś już chyba nie dadzą rady tego naprawić.

Offline Adiana Kobieta

dodają i dodają a nadal nie działa...tez mnie limit capnął a chęci rosną.

Tak, próbowałaysmy ptrzekejac numerki, ale juz to wyłapali i poblokowali - do wczoraj wyprzedaz była dla Austriaczek - chwyt nie działał.

Offline ricardo Kobieta

A ja nie widzę aby coś było nowe dodawane.

Offline Adiana Kobieta

Mnie nie było od 16 i az głowa zabolała od nowych rzeczy :D

Miło mi, że aż tyle Was tu przyszło i wpadło w mój nałóg :D

Offline .monia. Kobieta

Po jakim czasie przyjdzie wiadomość na maila?

Offline Adiana Kobieta

Potwierdzenie zamówienia w ciągu 30 minut było, potwierdzenie wysyłki do 48 h. Ale teraz to wszystko jest mozliwe :D Przełączając się na inny kraj tez jest komunikat o padzie serwerów :D Polak potrafi :D

Offline ricardo Kobieta

Kurcze, niedługo zajrzę tam jeszcze raz, ale już mam trochę nerwa że toto nie działa. Już mi 3 rzeczy wypadły z koszyka a tu dalej nie działa.

Offline Adiana Kobieta

Mi od rana połowa, ale co tam jak nie to to co innego, w nocy pewnie ruszą :D

Offline ricardo Kobieta

Pewnie nawet na jednych zakupach się nie skończy bo będą cały czas dokładać :) a przynajmniej mam taką nadzieję, że będą dokładać.

Offline vonka

ja już wybierałam bank do przelewu i zonk

ale cierpliwa jestem  ;D

Dziewczyny ja tak szybko chciałam zapytać (znalazłam fajny zestaw dla Kuby) jak jest z ich rozmiarówką dla dzieciaczków?74 to typowe 74 czy może jakieś większe?

Offline Adiana Kobieta

a róznie, moja młoda nosi normalnie 98 a obecnie nosi ich kurtkę na 110 :D

Iwonko, odświeżasz  czy czekasz ?

Offline Netula Kobieta

heheh ja dopiero teraz tu sie zjawilam? stara c&aholiczka ze mnie...Jestem chyba z najdluzszym stazem i z najwieksza liczba zamowiem:) Rzeczy po 4,90 i po 7,90 udalo mi sie upolowac:)

Kurczę to nie wiem czy ryzykować,czy brać teraz 74 czy może dalej obserwować i łudzić się,że będzie jakiś zwrot z większej rozmiarówki.....

Offline Adiana Kobieta

Zawsze możesz zwrócić jak będzie za małe.  Ale może u nas ta kurtka to tylko jeden taki przypadek, bo druga na 122 jest ogromna :0