e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1641741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Netula Kobieta

jakby co ja odradzam

brzudko pognieciona z dziwnymi kieszeniami

ta koszulke niebieska dzis dostalam 98 za 17.90 ale po przeliczeniu tshirtow mlodego odsylam choc sliczna

Offline Adiana Kobieta

Kurtki  3w1 chłopiec

Tam gdzie okienko z wyborem koloru, warto zajrzeć, bo może rozmiar jakiś dostępny.

Netula odradzasz sukienkę ?

Offline vonka

gdybym nie miała już kilku szt chętnie bym ją wzięła ale narazie nie trzeba mi takiej ilości ciuchów "na elegancko"
po domu i do piachu nie zakładam mu nowych
już się boję o moją kieszeń gdy mlody pójdzie do przedszkola

Offline Netula Kobieta

odradzam ta sukienke co wkleilam. Jak worek na kartofle moj maz stwierdzil...

Offline Adiana Kobieta

O kurde :D A wygląda nieźle na modelce  ::)

Offline aadaa Kobieta

Do mnie idzie czerwona kurtka ale roz 122 ciekawe jak z ich rozmiarowka.
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline vonka

przeglądnęłam sukienki z aktualnej oferty i żadna nie wpadła mi w oko, to chyba nie dla mnie  ::)
z kolei mój mąż się śmieje, że na wesela pójdę w workach na ziemniaki tylko będzie je malował na różne kolory  8)

Offline Adiana Kobieta

O widzisz jaki obrotny ten Twój Ślubny :D

Ada - jak synek wyrasta ze 116 to będzie ok...inaczej utopić się może :D

Offline Netula Kobieta

no wlasnie fajnie wygladala i cena fajna bo 34,90 ...

Offline nataliaxp

Potrzebuje pomocy ... za kazdym razem kiedy wpisuje kod bon20 wyskakuje ze kupon stracił ważnosc  ::) a ani razu jeszcze nie wykorzystałam go  :-\

Offline ricardo Kobieta

Ta czerwona kurtka świetna! Ale mogłaby być o połowę tańsza.

Adiana ile Ty tych linków chomikujesz :) ja tylko wyrzucam po kolei aby mnie nie kusiły :) i co, zamówiłaś ten komplet?

To jest new20 :)

Offline Adiana Kobieta

Zabrali nam bony kwotowe. Ale cierpliwie czekamy na ich powrót.

Dziergam je z podziemia, cicho. Nie zamówiłam, bo nie miałam do czego. Jak czekałam na niego to nie był dostępny a teraz i rozmiar i cena a ja mam pusto.

Offline vonka

Netula o której piszesz kurtce bo się trochę pogubiłam
Agnieszka wkleiła za 69,90  ::)

Offline Adiana Kobieta

Netulka o bluzce jakiejś pisała  ::)

Offline aadaa Kobieta

Syn wyrasta ale z 98 hehe zimowe nosił 104 ale innej firmy no zobaczymy ....
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline nataliaxp

Ten drugi tez mi nie działa ... wysiwetla sie ze wartosc znizki jest wieksza niz roznica do minimalnej wartosci zakupu ... kosztyk mam na 90,60zl
tu chodzi o to ze znizki mam w takim razie 18zł i place 72zł i do 59zł 13zł, i to jest ta roznica tak?
troche sie juz zamotalam  :-\

Offline vonka

do chyba dot. sukienki
miesza mi się już w głowie - idę zrobić 50 brzuszków, trochę ogarnę kuchnie i "lulu aaa" jak mówi synek  ;D

nataliaxp miałam tak kilka razy i musiałam niestety odświeżyć stronę ( u mnie automatycznie ciuchy pouciekały z koszyka) :P

Offline Adiana Kobieta

To błąd jest. Ja w takim przypadku czyściłam ciacha - pomagało. Ale nie pokasuj tych od koszyka i schowka

Offline Adiana Kobieta

Aaaa, pewnie w koszyku masz rzeczy, których już nie ma :D

Offline anetka71 Kobieta

zaczęło się kurczyć aby pozostała tylko ta cześć co coś wnosi a nie tylko wynosi.
.

Ok, to ja im wniosę np. zakupy na górę, przy okazji mogę wynieść śmieci  ;) Swoją drogą - śmieszne to dla mnie jest. Podniecają się jak małolaty  ;). Co im szkodzi dać innym? A że ktoś nie daje? Pal licho, zawsze tak było i będzie  ;)

Offline nataliaxp

Nie, mam wszytsko co jest na stanie i nic z pormocji  :-\
ide szukac ciastek ...

Offline ricardo Kobieta

Natalia to czasami system szwankuje. A sprawdź czy napewno nic Ci nie uciekło z koszyka. A jak nie to to nie wiem. Może właśnie dlatego że nie masz nic z promocji :P

Aga i już tego zestawu nie ma. Kurcze, o tej porze to wrzucili a ja też we wszystkim miałam wyprzedane i nie miałam co włożyć do koszyka... Nawet większych rozmiarów. Ale kiedyś dziewczyny podziemne pisały o tym komplecie i coś w nim było nie najlepszej jakości, ale czy to spodenki czy ta kamizelka to nie pamiętam.

Anetka ale wiesz, one nie dają innym więc teoretycznie mają więcej dla siebie - zresztą chyba taka jest między innymi idea tego podziemnego forum. Ale nie pomyślały że jakieś osoby kupują sobie tanio a sprzedają drożej na allegro...

Offline Adiana Kobieta

Przeładuj stronę najpierw.

Widzisz, mnie to nie rusza, wynoszę Wam wiedząc, że możecie mi podbierać z koszyka. Je to bardzo bolało, zaczęły odczuwać konkurencję w swojej chorobie zakupowej najwidoczniej ???

Offline nataliaxp

ciacha nie pomogły  :-\

Offline Netula Kobieta

ja pisalam  ze sukienka ktorej fote dalam jest beznadziejna a t-shirt niebieski z papayem mam 98 i  odsylam bo za duzo juz mlody ma tshirtow:)

Offline Netula Kobieta

natalia to doluz cos do koszyka i wpisz kod a potem usun jak zadziala

Offline ricardo Kobieta

Natalia a otwórz w innej przeglądarce.

Mnie generalnie też nie rusza, ale nie powiem że siedzę spokojnie jak coś chcę kupić a tu nagle w koszyku pojawia się ta niemiła informacja :ten towar jest niestety wyprzedany". No życie po prostu. Sklep jest na całą Polskę więc wiadomo, że kto pierwszy ten lepszy.

Offline Netula Kobieta

ale byki sadze grrr...pora chyba spac

Offline Adiana Kobieta

Tak żeś to napisała, że żeśmy się pomieszały :D

Natalio, nie wiem co by tu - zrestartuj, zamknij całkowicie przeglądarkę. Powinno ruszyć. W koszyku masz tylko bieżąca kolekcję ?

Patrycja a to dobre - wspólne rzeczy mamy z innymi krajami przecież :D znika nam z koszyków bo kupują w Polsce , Holandii, Niemczech itd. To idzie ze wspólnej puli :)