e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1565918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
znowu złożyłam zamówienie
ale tym razem wzięłam dwa zapychacze, które później będę odsyłała bo były spodnie na których mi bardzo zależało  :brewki:

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Szalona :D Brawo!

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Hehhe vonka a może i zapychaczy będzie żal odsyłać :-)

Aga no chyba słodycze typu lizaki, cukierki, gumy rozpuszczalne... Nie wiem co innego mogłoby być.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Najlepiej duże i lekkie i tanie :D

Zapychaczy tez czasami szkoda...a moja dobra passa skończona, nikt mi juz paczek nie pakuje  ::)

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
Adiana -- doszło :) Dzieki :)
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Aga no jak zrobisz małą piniatę to i mało słodyczy trzeba będzie włożyć :)

No to kto zaciera ręce na polowanie?  ;D ;D ;D

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Ja ja ja, zgłaszam się :D Czekam cierpliwie :D

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
A do mnie przyszedł paczkarz z paka widmo - nie wiedziałam co to jest i zadzwoniłam do nich aby mi powiedzieli co to jest - i gość mi powiedział i jeszcze dodał, żebym uważała z tym co robię bo jak się jakiś tam dział dopatrzy to mi bana dadzą na konto, ale ja nie mam konta  8)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Ale o co chodzi? I co to jest paczka widmo?

Offline Gemini Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.06.2007
Ale co w tym nielegalnego ??? Masz schowek, masz rzeczy w schowku i sprawdzasz, jak coś dostępne, to kupujesz. Przecież pół Polski to robi ;) Nie wierzę, ze o tym nie wiedzą

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Paczka - to jest ta paczka co nie poprawiłam maila - tego dnia robiłam kilka zamówień i do tej jednej nie dostałam ani info o zamówieniu ani wyysłce, bo poszło na zły adres mailowy. To była jedna z trzech paczek z dnia 17-go i dopiero dzisiaj dostałam maile o wysyłce dwóch pozostałych. Plus maile o wyysłce zamówień z wczoraj.
Mam screeny z tego co zamawiałam z cenami i zawartością i żadna z paczek mi nie pasowała do kwoty na pobraniu...więc zadzwoniłam co to jest i gośc po kwocie mi podał co w niej jest i to jest ta paczka której maila pomieszałam.
Na koniec dodał, że widzi, że podaję rózne maila do rabatów i powiedział, żebym uwazała bo jak się ktoś tam dowie to mi zablokują konto, że mam podawac zawsze ten sam mail.
Nie bardzo wiem jakie konto mi zablokują skoro robię zakupy bez logowania i mogę miec maili sto tysięcy i na każdy się zarejestrować i pobrac kod rabatowy. Wbijam w to, wazne dla mnie jest, że doszła paczka o której losie nic mi nie było wiadomo, że jest w niej 6 rzeczy - komplet...ale kwota mi sie nie zgadza, po rabacie z kosztami wysyłki powinnam zapłacić i niecałe 17 złotych więcej niż wynika z rachunku w paczce - nie kumam czemu.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Nie kojarzę ich nic a nic :D A bym pamiętała :D Wyślij im maila, podlinkuj zdjęciem, niech szukają  8)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
A ja mam 2 zamówienia... Kurcze, już naprawdę nic nie zamawiam więcej :)
zamiast niebieskiego sweterka kliknęłam biały, bo taki był. Zobaczę czy cokolwiek przyjdzie. Wywiało mi bluzeczkę z minnie za 7,9, a szkoda.

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
Bo ja ja wzięłam. Dzisiaj 3 zamówienia zobaczymy czy cokolwiek będzie

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Dobre jesteście :D

Ja juz muszę zastopować. Dosyć, juz tylko zamówienia dla Agi :D

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
maniaczki   ;D
jedyne co mi przychodzi do glowy to to ze macie wyrozumialych mezow  8) moj by mnie chyba przez kolano przelozyl  ;D (i by sobie je zlamal ;D ;D ;D) ;)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Albo pakowne kanapy i inne schowki :)

Mój maż nie zauważył  pudełek - 4 sztuk - po ubraniach jak je poprzestawiał, sprzątając balkon, podniósł, zamiótł i odstawił na miejsce  ::)

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
i wszytko ci pasuje z zamówionych ciuszków?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Przyszły do mnie własnie obie paczki i jestem ze wszystkiego bardzo zadowolona :)

Dla córy:
2pack bluzek z Dorą,
legginsy zielone z Dorą,
czarne sztruksy
dwustronna wiosenna kurteczka
różowa sukieneczka
i niebieskie jegginsy (te wzięłam 116 i są za duże ale będą na zaś)

Dla mnie:
strój kąpielowy

Dla synka:
bluza ze Spongebobem
bluza z Ice Age 3

Wszystko jest naprawdę bardzo fajne :)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Mi ? poza tym co na bazar dałam to tak :D Kilka sztuk wzięła Patrycja. Zwrot robię w czwartek tego co nie poszło z bazarku. Pudełka trzymam do ew. zwrotów tego co mi nie będzie pasować.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Monia osz Ty :-)

Mi dziś przyszły 2 paczki. Ogólnie jest ok, tylko jutro będę musiała zmierzyć jeszcze raz na spokojnie strój kąpielowy dla Natalki taki różowy z konikiem morskim, bo w sumie nie wiem czy nie lepszy byłby jednak rozmiar większy. A poza tym ja biorę wszystko na zaś, na teraz ma praktycznie dużo ubrań, więc nie zmarnują się.

I żeby nie było że 2 paczki przyniósł listonosz to poszły 2 zamówienia.

Ja swoje kartony tak wgniatam jexen w drugi i siedzą na lodówce, mąż jeszcze nie zajarzyl co to za kupka :-)

A teraz jakoś dzień szybciej przychodzą paczki. Miały być jutro dopiero. Więc może te czwartkowe będą w środę :-)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Nooo wiem cos o tym, niby cisza tu bach z zaskoczenia mnie wzięli z tymi paczkami...w sumie mam dwa stroje z dzwoneczkiem :D w różnych rozmiarach...
Mąż mój wyrozumiały, zapytał czy udało mi się coś upolowac, palnęłam : nooo mnóstwo rzeczy... to zapytał czy kasy mi nie przelac, to mu powiedziałam, że wolę gotówke bo pobrania biorę  :)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
hehehe, no widzisz jak miło :)

A ja w sumie się pomyliłam, i jednak dzisiaj 3 zamówienia były ;)

Aga a był sweterek ten niebieski dla mnie?

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
No nie. Nie widziałam go dostepnego a mam w schowku.

widziałaś, ktoś w podziemiu odsyła to.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Nie widziałam, a jaki rozmiar? Kurcze, ale nie mam żadnej okazji żeby taki strój był potrzebny... Chyba, że to jakiś większy jest.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Zapomniałam, chyba 80 ?

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Errata - odsyła 86

Offline pileczka22 Kobieta

• Aga