e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1602095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Netula Kobieta

Adiana mialam ta kiecke jaka sobie wzielas i L na mnie wisiala:) i musialam odeslac ale mam taka zama bluzke M i jest swietna

Offline .monia. Kobieta

Bardzo dziekuje za pakiety kolejne zamówienie złożone i chyba pora pakować walizki jak się chłop dowie ...

Offline ricardo Kobieta

ooo, fajne te kiecki :) A jaki rozmiar wzięłaś dla Weroniki? Pójdzie w tym na urodziny? :)

Aga obserwujesz ten niebieski sweterek dziewczęcy za 35zł? Jakbyś robiła zamówienie i on był dostępny to klepniesz mi rozmiar 98cm?? Chyba go kupię bo ładny jest, a takiego nam brakuje. Na sportowo ma pełno a na elegancko prawie nic.

Tę kurtkę granatowo-białą mam klepniętą, ale jeszcze bez potwierdzenia. Klepnęłam też taką zielono-białą ale nie wiem co przyjdzie :)

Ada ja nie mam takich małych.

Offline aadaa Kobieta

Mamy, wsz niedostępne, wrzucić Ci tu ? Nie dostałaś ode mnie pakietu ?

Nie dostałam :(
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline .monia. Kobieta

Pati chodzi Ci o ten błękitny z linku który kiedyś wkleiłaś?
bo jeśli tak to był dostępny i znalazł się w moim zamówieniu :)
Jeśli przyjdzie i będzie dużo za duży to Ci odstąpię  ;)

Offline ricardo Kobieta

Dostałam potwierdzenie wysyłki z wczoraj z godziny 18 a tego porannego po 8 jeszcze nie.

Monia tak, chyba o ten, on na przodzie miał jakieś wzorki. W razie co, w ostateczności ok, ale wolałabym nie płacić za przesyłkę :P będę polować :) napewno się pojawi, a jak ja nie trafię to może Aga utrafi.

Offline Adiana Kobieta

Kurde Netula nie strasz mnie, wzięłam dla siebie M :D

A dla małej sukienka balonikowa w 110. Może pójdzie na urodziny - nie wiem czy nie będzie za duża na nią.

Ada, wysyłałam Ci zgodnie z mailem. nie mam zwrotu poczty  ::)

Patrycja, tak obserwuję.

Kecunia fajna tez miałam na nią chęć ale rozmiar własnie. Sprawdzałas w tabeli ?

Aga niby z tabeli wychdziłoby ok,ale chyba Patrycja jakis czas temu pisala,ze roznie u nich bywa z rozmiarowka mimo wszystko.

Offline Adiana Kobieta

Niby  clockhouse trzeba brać większe, ale ja kupowałam ich S i jest na mnie dobre. Mam też od nich XS  i tez jest dobre a aż taka szczupła to ja nie jestem. Ja po prostu ryzykuję....wczoraj rozmawiałam z mężem, że teraz jak dali darmowa dostawę to jest fun bez ryzyka i usilnie pracuję nad tym aby posiadac w domu magazyn lepiej zaopatrzony niz samo C&A - chyba uznał to za żart  :D

Offline pileczka22 Kobieta

Aga weź sobie - one fajnie leżą - pamiętasz, że mam podobną z H&M

Offline .monia. Kobieta

Pati ja mówię o tym

Offline .monia. Kobieta

czemu nie dodaje mi linka jak wstawiam w ten 3 obrazek  ::)

Offline .monia. Kobieta

dam tak trudno... http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/WYPRZEDAŻ/Dziewczynki rozm. 92-128/Kolekcja/Kardigany i bliźniaki/101371/1

Offline ricardo Kobieta

Z clochousa ja musze brać rozmiar większe. Ale ja jestem duża dziewczyna, jak jesteś szczupła to może nie powinno być problemu.

Aga to jakbyś robiła jakieś zamówienie to kliknij mi 98. Ja też będę polować na nią :)

hahaha, no napewno wziął to za żart :) ja swojemu nic nie mówiłam :)

Monia tak, to ten sweterek.

Offline Adiana Kobieta

Ooooo  :D doc bez x ?

Offline Adiana Kobieta

Jakiego masz offica ?

Offline Netula Kobieta

ja nie strasze..ja poprostu tak trafilam z ta sukienka.. Ja ja za 27,90 upolowalam . Choc pewnie od szwaczki zalezy jakie widzimisie bedzie miec i jak uszyje bo rozmiary miewaja pokopane

Offline Adiana Kobieta

Chyba same metki sie im zdarza źle wszyć prędzej ?

Offline .monia. Kobieta

zeby zapisac w doc to chyba 2003-2007

Offline .monia. Kobieta

Podaj adres, bo mam ten sam problem a pliki juz przerobione

Offline Adiana Kobieta

Wysłałam doc, ale nie wiem czy będzie ok.

Aga a wysyłałaś teraz tylko pakiety dla dziewczyn mających córeczki czy dla chłopaczków też już coś masz?Bo ja  chyba nie w temacie i nie wiem czy już Ci maila podawać. ;)

Sukienka już w koszyku,teraz tylko coś jeszcze chciałabym dobrać. :)

Offline .monia. Kobieta

Czy ja zawsze musze trafić na jakiegoś mega wolnego pakowacza? Moje zamówienie ze środy anulowano

Offline Adiana Kobieta

Szkoda. Miałas pecha po prostu...ja do tej pory miewałam w kratkę. Dzisiaj spakowali mi 4 paczki, jeszcze 2 gdzies czekają. Różnie to bywa. ale poluj dalej.

Aga a wysyłałaś teraz tylko pakiety dla dziewczyn mających córeczki czy dla chłopaczków też już coś masz?Bo ja  chyba nie w temacie i nie wiem czy już Ci maila podawać. ;)
 (...)

Nie, rozesłałam tylko niemowlaki i dziewczynki. Ale maila możesz podać - nie zmarnuje się chyba ? :)

Offline Gemini Kobieta

Dzięki  dziewczyny, teraz doszło

I przepraszam, ze z opóźnieniem, ale wyszłam na spacer z synem ;D :D Teraz młody śpi na podwórku, a ja zapełniam schowek :D

Offline Adiana Kobieta

A ja tak trochę z innej beczki - planuję zrobić córce pin(i)atę na urodziny - jakie słodycze kupić do środka ? nie chcę masy cukierków, ale chyba nie obędzie sie bez słodyczy ? tanio i dużo ? cos polecacie ?

Offline aadaa Kobieta

Ada, wysyłałam Ci zgodnie z mailem. nie mam zwrotu poczty  ::)

Dalej nic nie mam :(
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012