e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1604279 razy)

Offline anetka71 Kobieta

a mnie znowu nie było i rzeczy przepadły  :-\ No nic, znowu przeżyję  :P

Offline ricardo Kobieta

Hehehe Anetko nie masz wyjścia :-)

Jutro wolałabym pospać sobie do 8, ale jak znów Dominik zechce się obudzić o 6 to cóż, no zajrzę na to c&a...  ::)

Offline Adiana Kobieta

Czyli znowu pobudka o szóstej rano ? Trzeba wyssac do cna darmową dostawę.

Dziewczyny, moge Wam - tym co nie mają wglądu z linki bo nie mają swoich - potworzyć schowki tematyczne i powysyłać.

Offline pileczka22 Kobieta

Aga obudzić Cię rano?? Bo wiesz... liczę na Ciebie  ;D

Dziewczyny, moge Wam - tym co nie mają wglądu z linki bo nie mają swoich - potworzyć schowki tematyczne i powysyłać.
Adiana,mogłabym o takie cudo prosić?
Niby mam trochę linków nazbieranych ale nie jestem już pewna czy to są z tej czy ze starszej wyprzedaży,bo szukałam z doskoku też po numerkach i ze starych linków z forum gazety,i może tu jest mój problem,że wszystko jest ciągle niedostępne....

Offline ricardo Kobieta

Specjalnie wstawać nie będę, ale jeśli Dominik mnie zmusi... No to przecież nie mogę być niegrzeczna i mu odmówić...

Offline vonka

Adiana podrzuć i mi
może coś dla dla pozostałych członków rodziny znajdę, nie tylko dla dziecia  8)

Offline ricardo Kobieta

Bezczelny, obudził się punkt 6...

A i tak nic nie ma :-)

Offline Adiana Kobieta

Rany jaka pora :D Ja nie wstałam.

Zainteresowane proszę o priwa z określeniem płci, działów, podziergam Wam zbiory z tym co sie pojawiało i ma szanse wrócić.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
U mnie to samo, od 6 nie spimy.Ale faktycznie nic nie ma.

Offline Adiana Kobieta

Mój mąż stwierdził, że powinnyśmy mieć dyżury :)

p.s.
dostalismy list od Mikołaja, lepiej późno niż wcale nie ?

Offline vonka

napisał to się liczy  :D

u mnie pojawiła się kurtka którą chętnie bym wrzuciła do koszyka ale kosztuje 70 zł (poczekam - może cena spadnie  ::))

Offline Adiana Kobieta

Ano :D Obrobił się z listami z grudnia - Niska była w głębokim szoku jak tatus przyniósł list ze skrzynki :) słuchała z taka powagą :D

dostałam dwa kolejne potwierdzenia wysyłek i po długiej debacie odbieram obie paczki, jedna prawie pełna a w drugiej dwie bluzeczki - cena ok, to niech im będzie...nie znam losów paczki widmo :D

widze jakiegos priwa, lecę czytać :D

Offline Adiana Kobieta

Kurde wczorajsza paczka w drodze - pełen skład.

Ale Mikuś ma zapłon :D

Offline Adiana Kobieta

Noo :) Ale za to list drobnym maczkiem na A4 walnął :D

I kolejna paczka z wczoraj wysłana w komplecie...

Offline vonka

do mnie potwierdzenie wysyłki z wczorajszego zamówienia jeszcze nie przyszło a do Ciebie już  :o

Offline Adiana Kobieta

W sumie 3 info o wysyłkach, dwa z wczoraj i jedno wczesniejsze zaległe. Zamówienia wczoraj robione jak na razie mam na 100% kompletne, jeszcze jedna z wczoraj i tamta widmo...i mniej więcej wiem ile mam kasy szykować - ale sie cieszę :)

Offline maggi-80 Kobieta

A mi przyszło potwierdzenie zamówienia z czwartku :D Już do mnie jedzie :D

Offline ricardo Kobieta

Dobroduszne dziecko jeszcze zasnelo, więc i matka też :-) ominęło mnie poranne wydawanie pieniędzy :-)

Ja dostałam narazie tylko.potwierdzenie wysyłki z piątku.

Adiana szczęściara trafiła pewnie na jakiegos obrotnego pakowacza a ja jak zwykle na leniwca :-)

Offline Adiana Kobieta

Oj raz mi się trafiło no :D spakował mi zamówienia z 17-go i z wczoraj i może jeszcze coś zapakuje :D

Dziewczyny - prosze od razu o adres mailowy - mam gotowy pakiet dziewuszki 92-128.

Offline Adiana Kobieta

wysłałam mała dziewczynkę dziewczynom, które podały mi maila. nie odpisuje juz bo mnie wkurza czekanie 30 sekund i ciągły błąd. Szykuje dalej.

Offline Gemini Kobieta

Mnie się wczoraj udało ok. 16.30 kupić młodej dwie sukienki i kostium kąpielowy z Waszych linków :D Zobaczymy czy przyjdą

Adiana piszę do Ciebie priv :D

Offline Adiana Kobieta

Pokaż :D Do mnie też idzie jedna kiecka i kostium też i inne bajerki :) I kiecka dla mnie :D Szaleństwo...ale chorowałam na nią.

Odpisałam :D

Offline ricardo Kobieta

Pokazcie jakie kiecki :-)

Offline Adiana Kobieta

Dostępne:

rozmiar 104

rozm 80

rozm 68 i 92

rozm 98, 110, 116, 122

rozm 92 i 122

A dla małej mam tą kieckę a sobie kupiłam taką

Ale będziesz dżaga w tej kiecce fiu fiu fiu  :D

Offline Adiana Kobieta

noo :D  musze sie tylko wylaszczyć :)

dostepne :

rozm 68

rozm 62 i 68

rozm 80

rozm 74 i 80

Offline aadaa Kobieta

JA poszukuje leginsów 80 lub 86 macie coś w schowku ?
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline Adiana Kobieta

Mamy, wsz niedostępne, wrzucić Ci tu ? Nie dostałaś ode mnie pakietu ?