e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1625741 razy)

Offline vonka

jak na złość to co chciałabym kupić nie ma rozmiaru  :P

Offline ricardo Kobieta

O właśnie.

A przyszło już komuś potwierdzenie wysyłki zamówienia z piątku?

Vonka no niestety :-) teraz tak będzie niestety, bo tylko wybiórcze rozmiary, ale zawsze coś się trafi.

Offline ricardo Kobieta

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Do mnie własnie te czarne spodnie idą, beda tez legginsy z Dorą, wiosenna kurteczka, Szymkowi bluza i jeszcze kilka rzeczy. Jak mam maila ze juz wysłali to kiedy mogę się spodziewac przesyłki? Wysłali bodajze w czwartek, wziełam za pobraniem.

Offline aadaa Kobieta

Ja mam potwierdzenie z 17.04 o zamówieniu ale wysyłki jeszcze nie - powinnam tam dzwonić?
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline ricardo Kobieta

Anulka we wtorek powinnaś mieć.

Ada poczekaj dziś do końca dnia i w razie co zadzwoń jutro.

Offline .monia. Kobieta

Do mnie wlasnie przyszła paczka z 3 rzeczami, spodnie dla mojego D., bluza dresowa o.koszula dla małego z wysyłają zapłaciłam 53,60  ;D
Ja nie dostałam info o wysylce zamówienia ze środy, zadzwonilam i pani powiedziala, że dziś będe mieć na mailu, zobaczymy

Offline zupcia Kobieta

Kurcze, mi się nie chce załadować strona ani przez chroma ani firefoxa ani komórkę, cały czas "produkty się ładują". Ale jak kliknę w gotowy link np. ricardo to mi wyświetla. Miała któraś z Was taki problem?

Offline ricardo Kobieta

Zupcia mi normalnie działa. A jak z tego gotowego wchodzisz w kategorię u góry strony to też się nie ładują? Czy Ty chcesz wejść na ten link z pierwszej strony o wyprzedaży?

Offline zupcia Kobieta

Produkty w normalnych cenach ładują się od razu ale wyprzedaż nie :/ Brakuje mi bocznego menu i nie ważne czy próbuję przejść przez menu nad obrazkiem czy wrócić do przeglądania to mi nie działa. Podasz mi Pati link do głównej strony wyprzedażowej? Jak nie zadziała to zapytam męża czy mi jakiejś blokady nie założył :D

Offline Adiana Kobieta

Próbujesz wejść przez wyłączony link - po wyprzedazy go zamknęli, teraz bazujemy na historiach przeglądarek i ulubionych.

Mam jedno potwierdzenie z 17-go z trzech zamówień - czekać trzeba.

Offline zupcia Kobieta

Dzięki :) Czyli ja sobie nie pooglądam ale już wiem, że to nie wina kompa.

Offline .monia. Kobieta

to co wróciło do ceny regularnej to już raczej nie wróci do wyprzedażowej  ::)

Offline Adiana Kobieta

Szczerze to oni sami tego nie wiedzą, różna cuda się u nich działy.

Offline ricardo Kobieta

zupcia no dokładnie, wyprzedaż już się skończyła więc nie można chodzić po tym całym menu wyprzedażowym. Teraz tylko zostaje przeglądanie linków, które mamy zapisane.

A ja właśnie przejrzałam szafę córki na lato... I normalnie w szoku jestem, ile ona tego ma! Z zeszłego roku wszystko zostaje, bo to co jej przymierzyłam jest dobre, ona jest szczuplaczek więc spodenki czy legginsy jej się spokojnie mieszczą. Sukienki jedynie będą chyba za krótkie a reszta jest ok.

Offline Adiana Kobieta

Sukienki będa tuniczkami. Nisia będzie nosić spodenki niemowlęce w rozm. 68 jako legginsy 3/4 :D

Offline vonka

Patryk ma spodenki 62/68 i nadal dobre  ;D

Offline aadaa Kobieta

Ja mam potwierdzenie z 17.04 o zamówieniu ale wysyłki jeszcze nie - powinnam tam dzwonić?

Właśnie dostałam potwierdzenie wysyłki z 17.04 :) i całe trzy rzeczy idą :)
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline Adiana Kobieta

Lucky you - mi idzie cała jedna :D

Offline ricardo Kobieta

No Natalka też właśnie ma spodenki w takich rozmiarach ale miałam nadzieję że wyrosła z nich i będzie można kupić nowe :-)

Offline vonka

zrobiłam zakupy jest dużo rzeczy  ;D

Offline Adiana Kobieta

I ciągle coś się pojawia na zachętę :P

Offline ricardo Kobieta

Ja muszę zmienić godzinę wyjścia na spacer bo o 16 musiałam ściągać dzieciaki z piaskownicy (i tak za długo już tam siedziały) a i tak udało mi się zajrzeć ok 18 i było całkiem sporo rzeczy dopóki nie doszłam do koszyka bo tam już mi dużo rzeczy wywiało.

Offline Adiana Kobieta

Dzisiaj to się sporo rzeczy pokazało. Nawet słynna 6w1 - szkoda, że nie trafiłam na jej rzut  ::)

Ja nie wiem jak ja to robię,że wchodzę o należytych porach a nic z tego co mam zapamiętane nie ma ;/ mam za wolny internet chyba. ;)

Offline .monia. Kobieta

Sukienki jedynie będą chyba za krótkie a reszta jest ok.
jak coś to wystawiaj  ;)

Offline Adiana Kobieta

U mnie sie zaczęło pojawiać chwilkę przed 16 i ciągle się pojawiały nowe rzeczy tak do 16:30, potem już się wyprzedawało tylko. Rano była bryndza  ::)

Offline vonka

ja weszłam przed 17 i było dużo ciekawych pozycji
potwierdzenie zamówienia dostałam - ciekawa jestem ile przyjdzie  :D