e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1625841 razy)

Offline ricardo Kobieta

Aaaa to nam się sfarcilo :-) hehehe, i dobrze, cieszymy się bardzo :-) a Natalka chyba jutro oszaleje jak dostanie to zaproszenie :-)

A Ty o.czcionce pisałaś a ja nie skumalam :-)

Offline Netula Kobieta

ja jutro nie bede mam nadzieje polowac:) bo maz mi kaze z domu sie wyniesc:)

Offline Adiana Kobieta

Zaraz przyfarciło, Weronika lubi Natalkę po prostu. Jest w tym wieku, że juz potrafi ocenić z kim się dobrze bawi a z kim mniej a że musiała wybrać część to chyba oczywiste, że monetą nie będzie rzucać.

Offline ricardo Kobieta

No to fajnie :-) albo moneta albo wyliczanki :-)

Offline ricardo Kobieta

Netula ja codziennie mam taką nadzieję i jak narazie wychodzi na to, że w zeszłym tygodniu miałam 5 zamówień :-) codziennie jedno :-h mąż uprzedzony, że trochę tych zamówień będzie ale nie zdaje sobie sprawy tak naprawdę ile :-)

Offline Netula Kobieta

ricardo tylko ze ja od poczatku C&A on-line zamawiam...a od listopada wraz z podziemiem

Offline ricardo Kobieta

No wiem, wiem :-)

U mnie po 6 pusto w schowku. Nic nie ma.

Offline Adiana Kobieta

Offline ricardo Kobieta

Teraz pojawiają się jakieś pojedyncze sztuki ale nic specjalnego...

Offline vonka

Offline Adiana Kobieta

Sweterek ładny, ale cena to atrakcja jak nie wiem co :D U mnie tez pojedyncze sztuki, plus to co mam z kolekcji nowej, było by ok, ale jeszcze sobie poczekam.

Dostałam info o wysyłce, jednej sztuki :D nie chcę.

Offline ricardo Kobieta

Też mam potwierdzenie, to chyba z czwartku. Nie ma 2 rzeczy, idzie koszulka za 4,9. Nie jest zle.

Offline Adiana Kobieta

No jest całkiem dobrze :) u mnie koszt całkowity to niewiele mniej od ceny wyjściowej tego co mi idzie - nie chcę :D

ale dobrze, że idzie Ci coś ekstra...pokaż i pochwal się na dowód, że cuda się zdarzają :)

Offline ricardo Kobieta

A wiesz co, nie mam tego linku bo to robiłam zamówienie z komórki i nie zdążyłam zapisać numeru bo Dominik wytracil mi komórkę z ręki i strona się przelaczyla i nie wiem co to było. Jaka koszulka jasnorozowa z czymś, chyba taka ze srebrnym motylem ale nie jestem pewna. Koszulka z minnie w każdym bądź razie nie idzie.

Jeszcze czekam na potwierdzenie z piątku :-)

W sumie to dobrze, że nie było dziś wysypu bo teoretycznie zaoszczedzilam :-) a praktycznie to pewnie będę zaglądać o 16 czy coś jest :-)

Offline Adiana Kobieta

Coś mi sie wyświetla, że w dniach 22-28 kwietnia darmowa dostawa - nie tylko dla płacących kartą.
I jedna bluzeczka wróciła do normalnej ceny...

Offline vonka

Offline Netula Kobieta

a do mnie nie dizie bluza na ktorej najbardziej miz alezalo:(

Offline Netula Kobieta

oo wow nie sadzilam ze cale te zamowienie bedzie szlo
====================================
 Pos   1. 0018743504013   Czapka baseball      czarny     92/122      PLN   14,90 |Vorhanden|
 Pos   2. 0018915081014   Czapka baseball      niebieski  122/152     PLN   14,90 |Vorhanden|
 Pos   3. 0025136651098   Bermudy              żółty      98          PLN   29,90 |Vorhanden|
 Pos   4. 0028567311104   Polar                niebieski  104         PLN   17,90 |Vorhanden|
 Pos   5. 0002291971116   T-shirt              ciemnonieb 116         PLN    4,90 |Vorhanden|
 Pos  51. R_0018743504013 Rabat 20%                                   PLN   -2,98 |Vorhanden|
 Pos  52. R_0018915081014 Rabat 20%                                   PLN   -2,98 |Vorhanden|
 Pos  53. R_0025136651098 Rabat 20%                                   PLN   -5,98 |Vorhanden|
 Pos  54. R_0028567311104 Rabat 20%                                   PLN   -3,58 |Vorhanden|
 Pos  55. R_0002291971116 Rabat 20%                                   PLN   -0,98 |Vorhanden|
 Pos 100. 0000000001490   kosztów wysyłki                             PLN   14,90

Offline ricardo Kobieta

Wysyłka jest za darmo :-)

Zrobiłam zamówienie bo była kurtka dla Dominika i mam 0zł za przesyłkę. Albo tak jest albo się walneli :-)

Offline ricardo Kobieta

Jest info na stronie 2w-28 wysyłka za 0zł :-) jeszcze lepiwj :-) albo i gorzej  8)

Offline Adiana Kobieta

chyba tak jest, bo mają reklamę na głównej - do 280go kwietnia :)

Natula Twój synek nosi jeszcze 98 ?  Ja myślałam, że on większy już :)

Offline Adiana Kobieta

ale my jesteśmy dobre, przeciez ja to napisałam kilka postów wyżej :D Ha ha ha

Offline Netula Kobieta

Ano 98 Michas nosi choc spodnie 92 lepiej mu pasuja. T-shirty 104 ma z lekkim zapasem i takie wole zamawia choc w 98 wejdzie..

Offline Adiana Kobieta

A bo on w wersji slim jest bardziej co ? :D

Offline Netula Kobieta

drobny syn mi sie trail:) ale zje za kilku:)
No to ja czekam na jedno potwierdzenie wysylki i mam nadziej ze koniec chyba ze upoluje bluze z carsami niebieska na zamek

Offline Adiana Kobieta

Ja mam w domu dwie migające bluzeczki jedna z Zygzakiem a druga ze Spidermanem wyszarpnięte z wyprzedaży :D

A czekam na dwa potwierdzenia/informacje o wysyłce/anulowaniu i jedna paczka widmo - przyjdzie lub nie...pierwszej nie odbieram.

Offline ricardo Kobieta

A faktycznie pisałaś :-) mi czasami na komórce źle się pokazuje ostatnia wiadomość i przeoczyłam to :-)

Ja muszę jeszcze spodnie dla Natalki i bodziaki dla Dominika i też już kończę. Chyba :-)

Offline .caril.

ja sobie daję spokój już ;)

dziś spodziewam się listonosza, piątkową paczkę zaraz zabrał. dostałam dziś dwa potwierdzenia wysyłki i też szału nie ma. R. się ucieszy 8)

Offline ricardo Kobieta

97961/1 rozmiar 92 dostepne

Offline Adiana Kobieta

To ja pomogę: