e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1605310 razy)

Offline Netula Kobieta

Tyklko rabat % dziala niestety...ja tez wole kwotowe rabaty,
Mi tez ta sukienka czarno-biala sie bardzo podoba...Mi znow nie przyszlo potwierdzenie zamowienia na mejla grrr wiec mam totolotek czy przyjdzie

Offline .monia. Kobieta

Ten bon20 już mi w środę nie chciał wejść. Dobijalam do 100 zł, żeby z new20 skorzystać

Offline ricardo Kobieta

Mi też nie przyszło potwierdzenie.

Offline *Ewcia* Kobieta

Dziewczyny jak będziecie coś zamawiać to klepnijcie dla mnie tę koszulę w rozmiarze 80 http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Wyprzedaż/Niemowlęta/Kolekcja/T-shirty, topy i polo/93219

Nie chcę kombinować całego zamówienia dla jednej rzeczy...  ::) Byłaby któraś tak miła?  :P

Offline Netula Kobieta

uff potwierdzenie przyszlo po 6 godzinach tak wiec moge liczyc ze wysla paczuszke

Mi przyszło potwierdzenie na wczorajsze zamówienie teoretycznie wszystko co zamówiłam jest.

Offline Netula Kobieta

Mi przyszło potwierdzenie na wczorajsze zamówienie teoretycznie wszystko co zamówiłam jest.
tak tylko ze mi przyszlo potwierdzenie zamowienia a nie wyslania:)

Offline Adiana Kobieta

Też mam potwierdzenie, ale zamówienia...a co wyślą i czy nie anulują to inna sprawa.

Ewa, włożyłam do koszyka. Jak będzie i ja coś nazbieram to klepnę.

Offline *Ewcia* Kobieta

Super :) Dzięki :)

Offline anetka71 Kobieta

Kurcze,a ja godzinę temu zamówiłam, mogłam dorzucić...jakby co - ja też się polecam   ;)

Mi przyszło potwierdzenie wysyłki mam już numer paczki na liście wszystko było oznaczone jako dostępne zobaczymy.

Offline Adiana Kobieta

To jak tak, to dostaniesz całość :D Świetnie, gratulacje :D

Dzięki. W sumie "chyba" jestem zadowolona bo część rzeczy, które kupiłam w wyprzedażowych cenach dziś już w cenach regularnych ciekawe czy trafiłam z rozmiarem ;)

Offline ricardo Kobieta

Netula ja też dostałam potwierdzenie zamowienia.

Morgaina no.to faj.ie, a o której godzinie robiłaś zamówienie w czwartek? Ja jakoś po 7 i nie mam potwierdzenia wysyłki.Znając życie to połowa będzie wyprzedana bo miałam tam rzeczy po 4,9 i 7,9.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Do mnie ida dwa zamówienia i brakuje tylko jednej rzeczy, takze fajnie :D

Offline vonka

kolejne rzeczy  odpadły u mnie ze schowka - większość na co liczyłam wróciła do cen regularnych  :P

Offline Netula Kobieta

niestety  coraz wiecej rzeczy wraca do normalnej ceny.

Zamówienie robiłam ok 17-18 może trafilam na sprytnego pakowacza, nawet zielone spodnie z Dora dla Zuzi są ;D

Offline ricardo Kobieta

No ja pewnie jak w większości trafiam na jakiegoś obiboka :-) albo paczka jest spakowana i tak jak ostatnio wisi w systemie a potwierdzenia jeszcze nie ma. Oby to drugie :-)

Offline Adiana Kobieta

Co by nie było, jak będziemy mieć braki to wiemy kto nam je capnął :brewki:

Offline ricardo Kobieta

hahaha no właśnie :)

Offline ricardo Kobieta

To kto staje jutro rano na porannych czatach ok 7?

Ja dziś muszę uzupelnic schowek na komórce o te wszystkie rzeczy co mam na kompie i jeśli jutro rano syn nie da mi pospać to będę sprawdzać co tam jest :-)

Offline Adiana Kobieta

Ja ! Melduje się. Właśnie szykuję zakłądki z tym co nam jeszcze jest potrzebne. I zaraz wyczyszczę ciacha co bym nie była rozpoznana jako ta co regularnie ogląda wyprz.

Do boju dziewczyny  :D

Offline ricardo Kobieta

Aga podeslalabym Ci jeszcze linki na bodziaki to w razie co miałabyś je na uwadze?

Offline Adiana Kobieta

No i masz ci los, zapomniałam o niebieskim :D

Podaj linki....

p.s. znalazłaś zaproszenie w skrzynce ?

Offline vonka

I zaraz wyczyszczę ciacha co bym nie była rozpoznana jako ta co regularnie ogląda wyprz.
ma to jakieś znaczenie?

Offline ricardo Kobieta

Ja nigdy ciasteczek nie czyszcze - ztzn jeszcze tego nie robiłam.

O jakim niebieskim zapomniałaś?

A wiesz, że nie sprawdzałam - wracaliśmy ze śpiącym Dominikiem na rękach i zaplakana Natalka bo tak się wyrznela że aż dziury na kolanach (czyli kolejne legginsy mniej) zrobiła, i kolana obdrapane do krwi... Jutro wyjme. A sąsiedzi spod 6 też zaproszenie dostali?

Offline vonka

ja też nigdy nie czyściłam stąd pytanie  8)

Offline Adiana Kobieta

Nie wiem czy to tylko moje złudzenie, czy odwala mi, ale jak za często zaglądam to sypie mi się przy zakupach, patrząc na komunikat błędu - nadmierna ilość zapytań do serwera, to wole wyczyścić. Zwłaszcza po artykule o tanich liniach lotniczych :D

Zapomniałam o kolorze czcionki :D

I nie, nie dostali, bo mała powiedziała, że Lenka po niej ostatnio skakała, czy usiadła na niej - jakoś tak, bo szła gdzieś i jej nie zauważyła i ją to bolało. No ma do niej chwilowy uraz a ja mam ograniczoną ilość zaproszeń. Sama zresztą wybierała kogo chce zaprosić  - mamy w sumie 16 miejsc a w grupie 22 osoby plus dzieci z rodziny  ::)