e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1436722 razy)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
Tyklko rabat % dziala niestety...ja tez wole kwotowe rabaty,
Mi tez ta sukienka czarno-biala sie bardzo podoba...Mi znow nie przyszlo potwierdzenie zamowienia na mejla grrr wiec mam totolotek czy przyjdzie

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
Ten bon20 już mi w środę nie chciał wejść. Dobijalam do 100 zł, żeby z new20 skorzystać

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Mi też nie przyszło potwierdzenie.

Offline *Ewcia* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.05.2008
Dziewczyny jak będziecie coś zamawiać to klepnijcie dla mnie tę koszulę w rozmiarze 80 http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Wyprzedaż/Niemowlęta/Kolekcja/T-shirty, topy i polo/93219

Nie chcę kombinować całego zamówienia dla jednej rzeczy...  ::) Byłaby któraś tak miła?  :P

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
uff potwierdzenie przyszlo po 6 godzinach tak wiec moge liczyc ze wysla paczuszke

Offline morgaina

• Chuck Norris
Mi przyszło potwierdzenie na wczorajsze zamówienie teoretycznie wszystko co zamówiłam jest.

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Mi przyszło potwierdzenie na wczorajsze zamówienie teoretycznie wszystko co zamówiłam jest.
tak tylko ze mi przyszlo potwierdzenie zamowienia a nie wyslania:)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Też mam potwierdzenie, ale zamówienia...a co wyślą i czy nie anulują to inna sprawa.

Ewa, włożyłam do koszyka. Jak będzie i ja coś nazbieram to klepnę.

Offline *Ewcia* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.05.2008
Super :) Dzięki :)

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
Kurcze,a ja godzinę temu zamówiłam, mogłam dorzucić...jakby co - ja też się polecam   ;)

Offline morgaina

• Chuck Norris
Mi przyszło potwierdzenie wysyłki mam już numer paczki na liście wszystko było oznaczone jako dostępne zobaczymy.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
To jak tak, to dostaniesz całość :D Świetnie, gratulacje :D

Offline morgaina

• Chuck Norris
Dzięki. W sumie "chyba" jestem zadowolona bo część rzeczy, które kupiłam w wyprzedażowych cenach dziś już w cenach regularnych ciekawe czy trafiłam z rozmiarem ;)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Netula ja też dostałam potwierdzenie zamowienia.

Morgaina no.to faj.ie, a o której godzinie robiłaś zamówienie w czwartek? Ja jakoś po 7 i nie mam potwierdzenia wysyłki.Znając życie to połowa będzie wyprzedana bo miałam tam rzeczy po 4,9 i 7,9.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Do mnie ida dwa zamówienia i brakuje tylko jednej rzeczy, takze fajnie :D

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
kolejne rzeczy  odpadły u mnie ze schowka - większość na co liczyłam wróciła do cen regularnych  :P

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
niestety  coraz wiecej rzeczy wraca do normalnej ceny.

Offline morgaina

• Chuck Norris
Zamówienie robiłam ok 17-18 może trafilam na sprytnego pakowacza, nawet zielone spodnie z Dora dla Zuzi są ;D

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
No ja pewnie jak w większości trafiam na jakiegoś obiboka :-) albo paczka jest spakowana i tak jak ostatnio wisi w systemie a potwierdzenia jeszcze nie ma. Oby to drugie :-)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Co by nie było, jak będziemy mieć braki to wiemy kto nam je capnął :brewki:

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
hahaha no właśnie :)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
To kto staje jutro rano na porannych czatach ok 7?

Ja dziś muszę uzupelnic schowek na komórce o te wszystkie rzeczy co mam na kompie i jeśli jutro rano syn nie da mi pospać to będę sprawdzać co tam jest :-)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Ja ! Melduje się. Właśnie szykuję zakłądki z tym co nam jeszcze jest potrzebne. I zaraz wyczyszczę ciacha co bym nie była rozpoznana jako ta co regularnie ogląda wyprz.

Do boju dziewczyny  :D

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Aga podeslalabym Ci jeszcze linki na bodziaki to w razie co miałabyś je na uwadze?

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
No i masz ci los, zapomniałam o niebieskim :D

Podaj linki....

p.s. znalazłaś zaproszenie w skrzynce ?

Offline vonka

• Chuck Norris
I zaraz wyczyszczę ciacha co bym nie była rozpoznana jako ta co regularnie ogląda wyprz.
ma to jakieś znaczenie?

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Ja nigdy ciasteczek nie czyszcze - ztzn jeszcze tego nie robiłam.

O jakim niebieskim zapomniałaś?

A wiesz, że nie sprawdzałam - wracaliśmy ze śpiącym Dominikiem na rękach i zaplakana Natalka bo tak się wyrznela że aż dziury na kolanach (czyli kolejne legginsy mniej) zrobiła, i kolana obdrapane do krwi... Jutro wyjme. A sąsiedzi spod 6 też zaproszenie dostali?

Offline vonka

• Chuck Norris
ja też nigdy nie czyściłam stąd pytanie  8)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Nie wiem czy to tylko moje złudzenie, czy odwala mi, ale jak za często zaglądam to sypie mi się przy zakupach, patrząc na komunikat błędu - nadmierna ilość zapytań do serwera, to wole wyczyścić. Zwłaszcza po artykule o tanich liniach lotniczych :D

Zapomniałam o kolorze czcionki :D

I nie, nie dostali, bo mała powiedziała, że Lenka po niej ostatnio skakała, czy usiadła na niej - jakoś tak, bo szła gdzieś i jej nie zauważyła i ją to bolało. No ma do niej chwilowy uraz a ja mam ograniczoną ilość zaproszeń. Sama zresztą wybierała kogo chce zaprosić  - mamy w sumie 16 miejsc a w grupie 22 osoby plus dzieci z rodziny  ::)