e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1437774 razy)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Ja jak gosiaczekk, nie chce mi się w to bawić :) Ale fajnie się Was czyta :)

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
ja nadal nie mogę przeboleć tych wczorajszych pięknych bluzeczek dla mojej Olki.To nie dlatego, że były za 4,9 czy 7,9. Za 20zł też bym je wzięła...Ale były taaaaaaaakie śliczne nooooooo  :mdleje:
Teraz nic ciekawego nie widzę   ;)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Za 2 miesiące? Czyli w czerwcu? To jakoś szybko? Czy tylko mi się zdaje? Normalnie są chyba jakoś lipiec/sierpień?

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Nie nie, z tego pędy teraz wyprzedaż sezonowa zaczyna się przed sezonem :D Wydaje mi sie że jakoś w czerwcu powinna być ? :D
Kiedy to ja jechałam dwa razy do Schwedt bo było wyprzedaż od wyprzedaży  - styczeń ?  zimę usuwali z magazynów.

Anetko, wiem, one sa słodkie, wiele takich cudeniek mamy w domu też ze stacjonarnego sklepu, ale zawsze poniżej 3 eu od sztuki :D Juz kombinuje jak je porozciagać gdy mi dziecko urośnie :D

Ponawiam pytanie, nie chce nikt nerki kupić ? bo jak nie to będziecie musiały iść do mnie na zakupy do spinkowa :D Nie napisze na ile mam całkowity rachunek do zapłaty, ale d**y bym musiała listonoszowi dać z 10 razy chyba ??? :D

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
To trzeba będzie monitorować i pilnować. Zawsze to też fajnie iść do ręki brać wszystko co pasuje i zakupy są od razu ;)

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
jak przyjmiesz ode mnie z 15kg bez grymasów i zażaleń, to chętnie zapłacę :brewki: Chociaż... zabierać przyjemność listonoszowi???  ;)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Tak tak, my juz tak mamy, że lubimy dotknąć :)

Anetka - nie przesadzaj, musi coś z Ciebie zostać  ::) a listonosz zawsze taki zaganiany od pobrań :D

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
teraz jest komunikat .:

Bad Gateway

The proxy server received an invalid response from an upstream server.
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
ja mam ciągle ten poprzedni komunikat... pewnie się podjaram łowami i nic mi z tego nie wyjdzie  >:(

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
Anetka - nie przesadzaj, musi coś z Ciebie zostać  ::) a listonosz zawsze taki zaganiany od pobrań :D

Spokojnie, zostanie i to jeszcze sporo  :-\  Jakby co, to podaj nr konta na pw, dogadamy się odnośnie szczegółow ;)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Ja kg to swoje chętnie oddam, a przyjmować nie będę - nawet jakby kto płacił :P

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
i ja dołączam do Was
zamawiałam już kilka razy i ciągle mam niedosyt  ;D

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Iwonko :D

Mi nadal strona nie działa :/

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
Dalej nie działa strona ale dodają cały czas jakieś rzeczy.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Kurcze, przez nich mam już w koszyku 350 zł...

Ale zobaczycie jak się wszyscy rzucą po awarii to z koszyków pewnie połowa wyleci.

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
słuchajcie,dugo będzie tak ,że nie będe mogła sfinalizować zamówienia?bo mam caly czas ten głupi komunikat ::) i czy rzeczy które mam TERAZ w koszyku nadal będa powiedzmy,wieczorem kiedy serwer zacznie działać?
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
ale my same nie wiemy - to pierwsza taka awaria. Miało juz działać. Teraz maja opóźnienia z mailami, dodaja nowe sztuki do puli ale wydaje mi się, że nie za szybko odejmą te co mamy w koszykach, bo pewnie nie nadążą z realizacją zamówień. Podejrzewam, że klepną wszystkim a dopiero w mailach o wysyłce się dowiemy co i komu spakowano....no chyba, że liczą na super obrotny system co to na szybko zaktualizuje ???

Dostałam dwie paczki, muszę zwrócić dwie bluzeczki - niby S a za małe na mnie, dobre, bo xs z tej samej paczki jest super :D

Lece po małą.

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
Dzwoniłam na infolinie i Pani powiedziała, że pracują nad usterką i prawdopodobnie wieczorem już będzie działało. Sami są zaskoczeni zainteresowaniem ...

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
tete możesz spokojnie wyłączyć kompa, a jak włączysz wieczorem i odpalisz stronę to powinnaś nadal mieć te rzeczy w koszyku. No chyba że masz jakieś ustawienia cookies że Ci od razu czyści z wyłaczeniem kompa. U mnie się zachowuje na każdej przeglądarce - Mozzili, Explorerze i Chromie.

Adiana a z czego te S-ki? Z clockhousa?? Jeśli tak to z tego trzeba brać zazwyczaj rozmiar większe.

Powoli już coś się rusza, pokazuje się pełna strona prawie za każdym razem, wchodzi bon... Tylko trzeba poczekać aż całkiem wszystko zatrybi :)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
No chyba nie. To jest ta bluzka Jest bardzo fajna, ale na cyckach mi się napis naciaga i brzydko wygląda...a myslałam, że mam małe cycki no :D

Ja myślałam, że Marcie chodziło o to czy jej nie wykupią.

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
Pytanie do speca:
Dostałam maila, że moje zamówienie zostało wysłane. Przy jednej rzeczy mam w nawiasie napisane wyprzedane, czyli na pewno tego nie dostanę. Przy innych napisane jest: Vorhanden. Nie znam niemieckiego, ale sprawdziłam, że to oznacza "dostępny",czyli przyjdzie,tak?. I teraz mam drugie pytanie: kiedy i jak zwrócą mi kasę za to, czego nie dostanę? Muszę do nich pisać/dzwonić, czy jak to się odbywa? Płaciłam przelewem z góry :) Dzięki za odpowiedź :)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Vorhanden - dostępne, jedzie w paczce :)

Pieniądze dostaniesz w ciągu 1-3 dni na konto systemem PayU

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
No widzisz, bo czasami ta rozmiarówka jest taka dziwna. Mówiłam Ci, zamawiam niby jeden rozmiar a zdarzały się kwiatki różne.

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
ja się poddaje na dzień dzisiejszy
miałam cały koszyk dostępny, bon wchodził 10 min po czym większość wyprzedana  :P
zachciało mi się 20%

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
U mnie tylko jedna rzecz wyprzedana - katana jeansowa za 7,9. Szkoda, fajna była, ale może jeszcze się pojawi. Narazie reszta dostępna ale już się wkurzam powoli.

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
Mi połowa rzeczy zrobiła się niedostępna  >:(

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
U mnie tylko jedna rzecz wyprzedana - katana jeansowa za 7,9. Szkoda, fajna była, ale może jeszcze się pojawi. Narazie reszta dostępna ale już się wkurzam powoli.
Też ją miałam i kilka sweterków w tej cenie ;)

Offline pileczka22 Kobieta

• Aga
  • Chuck Norris
Aga ja sobie chyba z Twoim R muszę pogadać, jak Ty już d... chcesz dawać listonoszowi i koszulki "turn me on" kupujesz :D

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
hehehe ja też mam tę koszulkę turn me on już w szafie ;) fajna jest ;)

Piłeczka no musi sobie kobieta jakoś radzić ;)

Monia ja sobie wyobrażam, że pół Polski miało ją w koszyku ;) tylko jak niby nigdzie nie działa to jak to możliwe że znikło? Chyba że dopiero teraz ktoś dostał potwierdzenie jak złożył zamówienie jeszcze przed awarią.

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris