e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1625897 razy)

Offline Zoya Kobieta

Ale Wy jesteście obcykane w tym, no ja nie mogę  :o
oszukujecie system :P

Ja też popróbuje :D

Offline ricardo Kobieta

etam :) nikt nie oszukuje :) każdy orze tak jak może :P

Offline ricardo Kobieta

Kurcze mi się te wzorzyste tak niezbyt podobają... Wolałabym gładkie, bo zawsze do tego dochodzi koszulka z jakimś wzorem.

Narazie mam w koszyku jegginsy za 35 bez promocji w razie w jakby trzeba było zapchać koszyk :) Aga chcesz w razie co też takie? Bo Natalka ma teraz jedne, co myślałam, że będę odsyłać ale jednak są fajne i nosi :)

Offline ricardo Kobieta

No ja też bym wolała aby tyle nie kosztowały ale jak w razie co trzeba będzie szybko zamknąć zamówienie to już wrzuciłam do koszyka aby były w razie co. I wzięłam jeszcze taką zwykłą białą koszulkę na krótki rękaw za 15zł bo to też się przydaje pod sukienkę albo coś innego na szelkach.

Justyś wklejaj linki przez znacznik URL bo strony c&a mają przerwy w adresie i trzeba ręcznie przeklejać całość jak jest źle wklejona :)

Offline Adiana Kobieta

Ja swojego czasu wpakowałam dwie bluzeczki na szerokich ramiączkach białe - były po 7,90 i są super. Mówisz że na krótki są ? Idę zerknąć.

Offline ricardo Kobieta

No na krótki a akurat fajne właśnie do czegoś na szelkach. A mam akurat dla Natalki takie jakby kombinezony czyli krótkie spodenki na szelkach, nie wiem jak to się fachowo nazywa. I się przyda. Fajne, gładkie.

Offline Adiana Kobieta

Ładne są! Zwłaszcza te z falbanowanym rękawkiem.

Offline vonka

podrzućcie jakieś linki do koszulek męskich bo zapomniałam o mężu  :blagam:

Offline ricardo Kobieta

vonka ja mam kilka, ale są nieaktywne pewnie:

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Wyprzedaż/Mężczyźni/Kolekcja/Koszule/95884/1

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Wyprzedaż/Mężczyźni/Kolekcja/T-shirty i polo/102690/1

i numery z zamówień moich bo już mi się nie chce klepać całości:

94899
102691
88097
93331

i z ostatniego zamówienia nie mam numeru bo nie zdążyłam zapisać.

Offline ricardo Kobieta

Dostałam kolejne zamówienie z 17.04. Strój kąpielowy dla Natalki idzie na 98. Mam nadzieję, że będzie dobry.

Oczywiście bez spodni... A miałam tam 2 pary i kiszka. Na spodniach mi najbardziej zależało.

Także na środę będę miała 2 paczki do odbioru :)

Jeszcze zostało jedno zamówienie do potwierdzenia, ale to już pewnie w poniedziałek.

Teraz na końcówce chyba im lepiej idzie bo może już zamówień tyle nie mają.

Offline Adiana Kobieta

Ten z konikiem morskim ? :D

Offline vonka

Offline ricardo Kobieta

Tak, ten z konikiem morskim :)

Offline ricardo Kobieta

Działa Wam BON20?? Ja nie mogłam go wklepać w żadnej kombinacji... A oczywiście zrobiłam zamówienie  ::) ale pojawiła się kurtka dla Dominika, tylko inna niż wcześniej zamawiałam, taka bejsbolówka granatowo biała, koszulka dla R. i 2 białe koszulki dla Natalki. No ale najbardziej by mi pasiło jakby ten bon na 20zł działał a tu nie. W nadziei wklepałam BON40 ale też nic  8)

Spodni żadnych nie było.

Offline ricardo Kobieta

Dresik z Myszką Miki jest dostępny w rozmiarze 80cm:

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/WYPRZEDAŻ/Niemowlęta/Kolekcja/Sukienki, stroje i zestawy/93530/2

w sumie mogłam go kliknąć bo pewnie ktoś by go chciał - myślę o Monice (Monia_01), no ale teraz po ptakach.

Offline Adiana Kobieta

Podobno zabrali ten bon  ::)

Offline ricardo Kobieta

To kiszka. Bardziej by mi się opłacał.

Wiecie co, ta sukienka była w promocji i szkoda mi na nią było wydawać 69zł, a teraz podnieśli cenę do 149!

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Wyprzedaż/Kobiety/Kolekcja/Sukienki/98787/1

mam za swoje  8)

Offline .monia. Kobieta

aha to jest sukieneczka :)

Offline .monia. Kobieta

któraś szukała męskich spodni 33/32 takie jakieś wygrzebałam

Offline .monia. Kobieta

link nie chce się wkleić jak coś to nr 79392

Offline vonka

są jakieś dostępne kody zniżkowe?