e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1565445 razy)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Dziewczyny, wyprzedaz teraz trwa na stronie holenderskiej - przełączacie sie na ich stronę i mozna buszować po dziale kobiecym i męskim...dziecięcy nieco przyblokowali.
Otwieracie link z interesującym Was ubraniem, podmieniacie nl/nl w adresie na pl/pl i enter i przerzuca na nasza stronę - mozna nadal kupować. Więcej w ten sposób widać. Szkoda, że dziecięce w wiekszości blokniete.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Przeglądałam, ale jakoś to co mnie interesowało to u nas nie było przecenione. I dobrze :) już więcej nie mam zamiaru kupować :) Liczę Agnieszka na Ciebie :)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Ja na razie robię podchody ino....wiesz, musze poczekac na zwrot.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
No wiem, wiem, ale w razie co pamiętaj o mnie :) tzn o Natalce :)

Gabiś

• Gość
Jakoś podchodzę do tego C&A i nie wiem o co chodzi... wytłumaczcie mi fenomen !!! Moze i ja się w końcu jakoś dam namówić na ten sklep...

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Czytaj, wszystko tu jest opisane od samiuśkiego początku :D

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Fenomen? Fajne ciuchy, fajna cena :)

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
Dziewczyny, które polowały na tą śliczną sukienkę ( niebieska i różowa z falbankami są dostępne) :

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Sale/Mini`s Meisjes/Collectie/Jurken, outfits & sets/95266/3

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Sale/Mini`s Meisjes/Collectie/Jurken, outfits & sets/97539/1

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
sporo damskich wrocilo do poprzedniej ceny. Sweterki ktore jeszcze ida do mnie kupione za 27,90 sa juz po 44,90...

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
A mi się udało dziś rano nie zaglądać :-) nie dlatego żeby się dzieci nie obudziły tylko telefon miałam w drugim pokoju i nie chciało mi się iść :-)

Dziś o 4 przyszło do mnie potwierdzenie z poniedziałku. Brak jakiejś koszulki dla mnie chyba albo dla R. - nie pamiętam co to było i brak kurtki dla Dominika, więc na kurtkę będę musiała polować.

A więc paczki będą do mnie przychodzić kolejno w poniedziałek, wtorek i środa.

R. poinformowany że było więcej zamówień ale nie wie ile :-) i dobrze :-)

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
ja też na kurtkę poluję  ;D

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Tylko Ty pewnie na większą niż ja :-)

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
a jaką kurtkę szukasz?
przy okazji będę obserwowała i dla Ciebie  ;)
ja potrzebuję r.98 i na jesień i zimę jak się trafi chociaż myślę, że z tą ostatnią będzie już ciężko  :P

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Czyli, że na potwierdzenia ze środy sobie poczekam jeszcze z tydzień.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Vonka teraz piszę z komórki więc nie wkleję linka ale wkleiłam linki kurtek wcześniej do tych chlopaczkowych, więc jaka będzie taką będę brała. Albo 86 albo.92. Choć lepiej 86.

Aga no mi zostało jeszcze właśnie potwierdzenie wysyłki ze środy i czwartku. Straszne mają opóźnienia.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Kurde, soft dla młodej który mi się podoba, znowu jest i wisi od rano dostepny, kusi mnie...

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Jak się skusisz to pamietaj o czymś dla mnie :-) mogłam Ci jeszcze linki do kurtki dla młodego podesłać ale myślałam że zamówiona przyjdzie.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
No nie ma nic w naszym temacie, przegrzebałam całość...ale w sumie to ja się zastanawiam nad aktualna ofertą, dwupak za 29,90 to nie jest tak tragicznie

Gabiś

• Gość
No dobra to gdzie szukać tych przecen bo ja nadal nie czaję... No i jak dodam do koszyka to nie oznacza że udało mi się kupić ??

drugie pytanie : ile kosztuje przesyłka ??? czy można odebrać w sklepie. ??

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Dopiero odkryłam ten wątek i chętnie bym sobie pogrzebała w c&a, ale link z pierwszego postu mi nie działa TEN KONKRETNIE.

Produkty się ładują... i nic się nie ładuje... nie bardzo wiem dlaczego i co się dzieje. Tylko ja tak mam? Wchodzę na linki rzeczy które wrzucałyście i faktycznie pokazują mi się te ubrania, ale jakiejś kategorii sama nie mogę wyświetlić. "Produkty się ładują"... i nic z tego.  :-\

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
Nie ładuje się, bo wyprzedaż się skończyła. Teraz trzeba grzebać w numerkach, albo starych linkach.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Teraz jak się oficjalna wyprzedaż skończyła to już nie jest tak prosto. Tzn dla nas jest, bo my mamy zapisane linki do tych rzeczy, które nam się podobały a nie kupiłyśmy z jakiegoś względu.

Ja mam kilka linków do męskich i damskich rzeczy, ale mało bo ja w większości na dziecięce.

Aga no nie jest źle z taką ceną, ale co to jest konkretnie? Muszę polukać.

Gabiś

• Gość
Rozumiem... Maggie w numerkach tzn gdzie ???

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Tzn że jak jest cały adres www to na końcu jest numerek, npl 95311, to teraz wpisujesz sobie kolejną cyferkę czyli 95312 i tak dalej. Nie każdy numer jest zajęty, ale po kolei będą jakieś ubrania, na zmianę damskie, męskie, bielizna, dziecięce... I tak można szukać.

A jak nie to przejrzyj już te linki co podawałyśmy, zapisz je sobie do schowka czy w zakłądkę w przeglądarce i co jakiś czas odświeżaj.

Dziewczyny są dostępne te spodnie:

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Wyprzedaż/Chłopcy rozm. 92-128/Kolekcja/Spodnie/98244/4

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Nie ładuje się, bo wyprzedaż się skończyła. Teraz trzeba grzebać w numerkach, albo starych linkach.

Aaaaaa :) Dzięki za oświecenie dobra kobieto  :D

No to czekamy na następną  ;)