e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1629880 razy)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Dzieki!!! I na serio po te 4,90 czy 7,90 udaje sie czasem kupic?

Offline Adiana Kobieta

Udaje się, to fakt, ale nie zawsze...

Offline aadaa Kobieta

Ale czy ktoś będzie zwracać ciuchy które upolował za 4,90 czy 7,90 ?
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline .caril.

jeszcze krótka wskazówka "grzebania w numerkach" o którym pisała Adiana :)
mamy majtasy

ostatnią cyferkę w linku podmieniamy na kolejną, czyli 0 na 1 i mamy kolejne modele :)

w ten sposób można nazbierać linków, ale to oczywiście wymaga czasu. na forum gazetowym są zbiorcze wątki z linkami, więc można tam szukać.
mój schowek się wysypał, a nie pomyślałam, żeby zapisać je dodatkowo w innym miejscu.

Offline .monia. Kobieta

Ale czy ktoś będzie zwracać ciuchy które upolował za 4,90 czy 7,90 ?
szczerze, nie wydaje mi się

Offline Adiana Kobieta

Nie nie, po prostu ceny znowu spadną. Ja tak kupiłam kurtki zimowe. w końcu osiągnęły te najniższe poziomy cenowe. Kolejny zwrot rzeczy która kosztuje średnio 14,90 powoduje, że z czasem obniżają, bo to stare kolekcje i chcą się pozbywać.

Offline ricardo Kobieta

Jak coś się pojawia w tych najniższych cenach to pojedyncze sztuki i naprawdę trzeba mieć farta by je złapać. Mi sie nigdy nic nie udało :)

A ta kurtka faktycznie jest dziewczęca - ja ją mam dla Natalki - dwa rozmiary ;)

Offline .monia. Kobieta

ktoś mi dmuchnął z koszyka  :-\  http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Wyprzedaż/Niemowlęta/Kolekcja/Sukienki, stroje i zestawy/96295/1

Offline ricardo Kobieta

Dziewczyny jak wklejacie linki z c&A to trzeba robić to z odnośnikiem url - 3 ikonka - następna za ikonka do wklejania zdjęć.

Monia pewnie pojedyncza sztuka była. Przy takich naprawdę liczą się sekundy.

Offline .monia. Kobieta

Dziewczyny jak wklejacie linki z c&A to trzeba robić to z odnośnikiem url - 3 ikonka - następna za ikonka do wklejania zdjęć.

Monia pewnie pojedyncza sztuka była. Przy takich naprawdę liczą się sekundy.
ok, co do linków zapamiętam  ;)
pewnie tak, a i tak nie mam pewności czy by przyszła  ;)

Offline Adiana Kobieta

A no nie ma. Ale skoro mi się trafiło sporo rzeczy w cenie 7,90 to wiem, nie wierzę a wiem, że to jest możliwe i te ceny to nie tylko wabik na nas aby dopełnić koszyk.

Offline vonka

kardigan sportowy jakby ktoś upolował dla mnie r.92 lub 98 będę wdzięczna (miałam w koszyku 3 razy i nie udało mi się zamówić)

Offline ricardo Kobieta

Aga Ty miałaś wczoraj kuriera czy pocztę? O której godzinie był? Czekam i czekam... A pewnie przyjedzie ok 18 dopiero.

Możliwe napewno jest, ale po prostu ciężkie do zrealizowania :)

Offline Adiana Kobieta

Pobranie to tylko poczta, był dosyć szybko, koło 14 chyba

Offline ricardo Kobieta

Jest wysyp! Nie chcę pisać głośno co zrobiłam bo chyba się domyślacie :)

kurier przyniósł paczkę :)

Offline anetka71 Kobieta

jak będziesz miała coś na zbyciu, to chętnie podejmę się wyzwania  :P

Offline Adiana Kobieta

To ja nie napisze co zrobiłam 3 razy, ale pochwale sie, że przy drugim grzechu padła mi przeglądarka i się przenosiłam na inną i przyszedł listonosz i ganiałam jak wariatka i prawie go wypchnęłam za drzwi tak mi spieszno było a on chciał pogadac o Nisi ospie :D I w całym tym amoku zapomniałam poprawić maila z jednym grzechu i nie dostane żadnej wiadomości co i jak :D ale za to mam screeny - tylko na co mi one :D

Offline .caril.

u mnie też 2 poszły, ale już się nie nastawiam  - po co ma być mi smutno ;D

Offline Justys851 Kobieta

ja jeszcze szukam na dziel niemowlęcym
ale nie mam pojęcia jak to robicie, bo widzę tylko ceny od 12,9 zł, nie ma nic po 4,9 czy 7,9  :-\

Offline Adiana Kobieta

Offline ricardo Kobieta

BYły takie rzeczy, mi akurat przy zatwierdzaniu akurat wypadły z koszyka :)

Aga 3 zamówienia? A jak Ty to robisz? Robisz krótkie zamówienie i od razu akceptujesz czy jak?

Ja tylko jedno, i generalnie wszystko po 1 sztuce bo nic więcej nie załapało. Zobaczymy co przyjdzie. Pewnie potwierdzenie dopiero za 3 dni. Trzeba będzie poczekać. Ale dobrze, że mi kilka rzeczy z koszyka wywiało bo przynajmniej mniej kasy na kwocie końcowej wyszło ;)

widzę, że tu dużo osób wkręciło się w kupowanie :)

A moja paczka jest dosyć fajna, tylko wkurzają mnie te ich rozmiary! Wszystko z jednej serii i jeden rozmiar a wielkościowo różne. Potem pokażę co w razie w jest do odsyłki. I Natalka niezadowolona bo dla niej wyszła tylko 1 rzecz  ::)

Offline Justys851 Kobieta

to widocznie mam pecha bo nie widziałam  ;D

Offline Adiana Kobieta

Pakuję koszyk do nieco ponad 12o po rabacie i zamykam, potem patrzę na spokojnie co dodali - zrobiłabym jedno duże, ale dodawali nowe rzeczy partiami czasowymi, po 5 minutach znowu cos nowego i starczyło aby domknąć bez wyczyszczenia koszyka i tak w kółko...chyba zrobiłam 4, nie pamietam, spojrze na screeny...ale liczę, że jednak tylko 3 poszły. Pewnie z nich 3/4 sie nie zdązy zapakować...

Offline ricardo Kobieta

Ja jak już zrobię jedno zamówienie to już ponownie nie patrzę co tam jest bo właśnie pewnie bym następne uzbierała :-)

Offline Netula Kobieta

grr a ja nie mam na mejla potwierdzenia z rannego zamowienia i nie wiem czy  rzeczy dostane:(

Offline vonka

robie trochę porządków i kasuje linki więc wrzucę je tutaj

bluza bardzo fajna - przyszła do mnie  ;D

t-shirt też go mam i jest koloru bardziej zielonego  ::)

kąpielówki

koszula z kamizelką

[urlhttp://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Przecena%20wybranych%20produkt%C3%B3w/Dziewczynki%20rozm.%20122-176/Kolekcja/Kardigany%20i%20bli%C5%BAniaki/95954/1]polar k[/url]

Offline ricardo Kobieta

Vonka ale w opisie jest napisane, że to kolor zielony :-)

Offline Adiana Kobieta

Ja juz mam zwrot tamtej kwoty i dostałam dwa potwierdzenia zamówień, trzecie zaginęło...jutro zadzwonię i zapytam :D

Offline ricardo Kobieta

Ja też z dzisian dostałam potwierdzenie a zamawiałam jakoś po.16.

Ale nie mam jeszcze potwierdzenia z wysyłki z poniedziałku. Niezłą mają obsuwe.