e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1336805 razy)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Anetka tak widać bywa. Dlatego ja zawsze płacę przy odbiorze, mimo że drożej bo nie muszę potem czekać na ewentualny zwrot.

Po 6 rano dołożyli trochę rzeczy ale nie, nie zrobiłam zamówienia :-)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
A w ogóle na dziewczecym jest 3pak koszulek z krótkim rękawem za 35zł. Bez promocji. Trzeba patrzeć też na normalne działy bo czasami i tam anio można trafić.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Aneta, ja tak mam, idą do mnie pobraniowe a ta opłacona z góry z dnia wcześniejszego nadal wisi gdzieś. Ja podejrzewam dlaczego tak :D Ale na razie czekam aż oni coś zrobią.  Oczywiście jest opłacona z góry  ::)

A Patrcyja z tym braniem rozmiarów wedle firmy to ja bym uważała, bo te co uchodzą za zanizone, co trzeba brać dwa rozmiary większe to akurat mi pasują jako standardowy rozmiar, mam S i nosze ich S a jedna nawet xs  8)

Offline sarmaxarica Kobieta

• maniak
Taaa,po 6 było sporo dostępnych rzeczy,które miałam w schowku,ale zanim wszystko mi się pootwierało i dodałam do koszyka to je wymiotło. ;)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
No wiem właśnie jak to jest z tą rozmiarowka, choć i tak zawsze można nie trafić bo krój będzie nie taki.

A przy tych zapłaconych to nie jest tak, że oni czekają najpierw na pieniądze i dopiero wtedy realizują zamowienie?

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Nie wiem, szło przez PayU - dostają kasę w kilka minut. Do tej pory szło szybko, ale wtedy weszły wszystkie w okres awarii i pobrania wyszły a to sie zapodziało.

No ale juz wiem, że wysłali i to co chciałam nie załapało się - za późno spakowali, a to co szło jako upychacz do rabatu idzie. I w sumie idzie za darmo. ciekawe ile mi zwrócą, czy pełna kwotę braku czy minus rabat ?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Ja wzięłam za pobraniem, ale sama jestem ciekawa czy wszystko będzie. Dowiem się dopiero jak dostanę maila ze wysłali, tak?

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Minus rabat :) mi tak za każdym razem zwracali :)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
Nie wiem, szło przez PayU - dostają kasę w kilka minut. Do tej pory szło szybko, ale wtedy weszły wszystkie w okres awarii i pobrania wyszły a to sie zapodziało.

No ale juz wiem, że wysłali i to co chciałam nie załapało się - za późno spakowali, a to co szło jako upychacz do rabatu idzie. I w sumie idzie za darmo. ciekawe ile mi zwrócą, czy pełna kwotę braku czy minus rabat ?

Jak rabat jest % to oddadza po pomniejszeniu procentow a jak rabat jest kwotowy to oddaja cala sume chyba ze sie odsyla cala paczke to odejmuja kwote. Jak ten zapychacz wychodzi ci za darmo to go za darmo dostaniesz

Czasem u nich tak jest ze pierw puzniejsze zamowienia sla ...nic tylko czekac

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Ja też jeszcze czekam na potwierdzenie z 12.04 rano. Sprawdzam i nie ma.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Rabat był kwotowy i odjęli mi go od zapychacza, więc idzie no prawie za darmo, bo za 2,80 - wliczając w to koszt wysyłki, bo też sie odjął od ostatecznej kwoty. Czyli mają mi oddać całą kwotę za brakujące ubranie ?
W paczce mam pozycje:
Pos   1. 0015981191324   -    PLN   79,90 |wyprzedany|
Pos   2. 0034479891062   -        PLN   12,90 |Vorhanden|
Pos  50. 9991000002000   BON RABATOWY 20,00 P                        PLN  -20,00
Pos 100. 0000000000990   kosztów wysyłki                             PLN    9,90

Rachunek w paczce na te 2,80. Swoja droga, dziwne, że bon wszedł w ogóle skoro nie miałam w koszyku nic spoza wyprzedaży  :)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
Mi się bon też zawsze odejmował, a nie zawsze miałam coś z poza wyprzedaży.

A zobaczcie jakie to śliczne dla dziewczynki:

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Wyprzedaż/Niemowlęta/Kolekcja/Sukienki, stroje i zestawy/98226/1

Szkoda, że taki mały rozmiar :)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
I jakie praktyczne, zwłaszcza dla dziecka co głównie lezy - ten podwijający się podkoszulek i marszczenie na pleckach :D Idealny pomysł dla małej dziewczynki :D

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
hehehe, no jak zawsze :)

Mi ogólnie to się podoba, ale właśnie - dla dziecka no powiedzmy już w miarę mobilnego.

Ale rodzice jak widać kupują. Zresztą ładne to jest więc pewnie sama też bym kupiła :)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Dla leżaka to byś chyba nie kupiła. Takie rzeczy kupują ciocie, babcie czy koleżanki na prezent, mama co ma maluszka w domu juz wie, że to ani wygodne ani praktyczne. Nabieramy się tylko raz :)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Adiaaana czepiasz sie hihi
sama bym kupila ale ja pierworodka i pewnie nie raz bede rzucac miechem na swoja glupote E kupilam cos co gniecie mslucha np w plecki
ostatnio kupilam rampersa x zatrzaskami na plecach i mnie dziewczyny pokierowaly zebym wiecej tego nie robila bo to gniecie w plecy... ;))) hm to forum jednak to skarbnica wiedzy hehe

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
No nabrałabym się przy Natalce :) Dominikowi wiadomo, że bym takiego z Myszką Minnie nie kupiła :)

Sylwusia no tak, zatrzaski na plecach to nic wygodnego. Tak samo jak np bodziaki czy bluzeczki z kołnierzykami też dla mnie są bez sensu, bo maluch nie ma szyi przecież więc mu podchodzi to wysoko.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Dlatego też napisałam, że nabieramy się tylko raz. Myślicie, że Nisia nie miała sukienek z marszczeniem na pleckach ? Albo napów czy guzików z tyłu ?

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
E no chyba nie znam nikogo kto by nie kupił czegoś niepraktycznego :)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
Rabat był kwotowy i odjęli mi go od zapychacza, więc idzie no prawie za darmo, bo za 2,80 - wliczając w to koszt wysyłki, bo też sie odjął od ostatecznej kwoty. Czyli mają mi oddać całą kwotę za brakujące ubranie ?
W paczce mam pozycje:
Pos   1. 0015981191324   -    PLN   79,90 |wyprzedany|
Pos   2. 0034479891062   -        PLN   12,90 |Vorhanden|
Pos  50. 9991000002000   BON RABATOWY 20,00 P                        PLN  -20,00
Pos 100. 0000000000990   kosztów wysyłki                             PLN    9,90

Rachunek w paczce na te 2,80. Swoja droga, dziwne, że bon wszedł w ogóle skoro nie miałam w koszyku nic spoza wyprzedaży  :)

oddadza ci 79,90 :)

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
dostałam maila o wysyłce zamówienia (złożone 12.04) - kicha, bo mam dwie rzeczy dla R. na których mi średnio zależało + 14.90 za wysyłkę.
znaczy mam powiedzieć listonoszowi: "weź Pan to z powrotem." i już? ;)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
W zasadzie to tak, ale ładniej zabrzmi: "nie, dziękuję, proszę zrobić od razu zwrot do nadawcy" :)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
powiedz listonoszowi ze nie odbierasz paczki i ma ja odeslac..a jak nie powiesz ze ma odeslac bedzie 14 dni czekac na poczcie i w meidzyczasie wezwanie do odbioru dostaniesz

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
dzięki, forma była tylko propozycją ;)

tego dnia złożyłam jeszcze jedno (wcześniej), ale nadal nic nie wiem. czytam, że to normalne?

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
Do nas też idzie aż 1 rzecz   raczej też podziekuje listonoszowi :-\

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
No wiem przecież wiem, że to tylko przykład :D, ale przypomniał mi sie ten kawał "cisza panowie" :D

Tak, normalna loteria szczęścia ;) Ja moją jedna rzecz odbiorę, bo wyszła za 2,80 i juz sobie przypomniałam czemu wzięłam bon kwotowy a nie procentowy, spodziewałam się że ta druga sie wyprzeda i liczyłam na "darmochę"

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
A do mnie leci kolejna paczka z dwoma rzeczami  :-\ Mama juz zdecydowała, że więcej się na to nie pisze  ;) Ja jeszcze zobaczę, póki co jestem lekko zrezygnowana  ;)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
A ja dostałam swoje paczki :D ale mi się micha cieszy, no poza tym, że 1/3 to upychacze i rozmiary dla maluszków - bazarek ?

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
jestem chętna na bazarek, pokaż kotku co ma w worku :D