e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1607118 razy)

Offline Adiana Kobieta

Podobno rzucili koło 1 w nocy i wtedy poszły rzeczy te najtańsze. A teraz są fajne już ceny, ale jeszcze nie ma szału.  I tez się rozchodzą. Ja się za długo zastanawiałam nad softem dla małej i już nie ma rozmiaru, ale liczę na jakiś zwrot.

Ada - tak, wszystko może się zmienić, raz w górę a raz w dół, ale raczej w dół - obniżka procentowa z czasem spada jak towar zalega.

Mam potwierdzenie wysyłki dwóch z trzech paczek z przedwczoraj - w jednej mam połowę w drugiej jedną rzecz i nie wiem czy odebrać ta drugą. Nie mam potwierdzenia tej najwcześniejszej i dzwoniłam do info i mi babeczka powiedziała, że coś się zawieruszyło i dzisiaj powinnam zostać oświecona na co się załapałam. I widzi, że dzisiaj tez chyba wyślą paczki z następnego dnia i też raczej coś fajnego będzie...generalnie miło mi - nie zapytała jak kupuję na wyprzedaży skoro jej nie ma oficjalnie :D Zwłaszcza, że podkreśliłam, że zamawiałam same perełki i liczę że coś mi się skapnie z tego co się pojawiło

Offline ricardo Kobieta

o 1 w nocy? Jeju to trzwba by było koczowac całą dobę...

Mi się udało kupić dla Natalki super kurtkę za 35zł, przejściówka 6w1, super jest! Wzięłam rozmiar 98 a jakoś tydzień wcześniej byliśmy w miejscowym c&a i tę samą kurtkę tylko rozmiar 110 kupiliśmy za 50zł, także zapas kurtek mamy :-)

Offline Adiana Kobieta

Offline Adiana Kobieta

Za szybko wysłałam...własnie weszła oficjalna wyprzedaż - ugh  ::)

Offline ricardo Kobieta

Oficjalna wyprzedaż? No to włączam kompa :-)

Offline anetka71 Kobieta

kurcze ;) o 1 nie spałam, ale byłam pewna, że w nocy nic się u nich nie zmienia  :-\ Adiana, a skąd masz takie info, że o 1 był ? Są jakieś przecieki na forach czy cuś? chętnie się dowiem  ;D Ja dzisiaj się poświęciłam - wstałam o 6 i coś tam wybrałam, ale szału nie było...oczywiście o 7 też nie spałam, ale już nie zaglądałam  ;) hehe, no nic - będę jeszcze polować  ;)

Offline Adiana Kobieta

Tak, na tajniacki forum dziewczyny się chwaliły - ja Wam wyniosłam stamtąd te informacje - mogą mnie za to zbanować  8)

Offline anetka71 Kobieta

ok, no to ja nikomu nie powiem, hehe  :brewki: :brewki: :brewki: jesteś kryta  :P Ale na pw mogłabyś mi namiary na te tajniackie forum  :P

Offline Adiana Kobieta

Mogę Ci dać, tylko, że one już nie dodają nowych członkiń ???

Nastąpiło przeciążenie serwera sklepu :D :D :D

Podczas składania zamówienia możecie zobaczyć :

Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Jeżeli nie pomoże przejście na chrome, to trzeba czekać, bo to problem u nich i siedzą nad tym mądre głowy i do godziny może im to potrwać.

Offline gosiaczekk Kobieta

hehe ja też nie ogarniam, ale chyba nawet nie chce mi się ogarniać   ;D Za leniwa jestem na takie zabawy :)

Offline Zaneta_81 Kobieta

ja póki co mam 2 bluzki za 7,90 i sweterek za 4,90...
kurcze, ale jak nazbierać do kwoty od której mozna odjąć 20%?

Offline aadaa Kobieta

dalej nie działa ... wiadomo już kiedy udostępnią?
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline Adiana Kobieta

Żanetko, pakować dalej :D Podawałam Wam tez link do zapychacza - próbowałaś ?

Offline ricardo Kobieta

Ja nabrałam za 250zł i czekam aż zacznie działać...

Offline Zaneta_81 Kobieta

zapychacza dołożyałam, ale jeszcze brakuje ;)
idę jeszcze poszperać  :D

Offline Adiana Kobieta

Generalnie teraz jest awaria u nich i raczej nie domkniesz zamówienia, więc spokojnie szperaj - podobno po południu mają naprawić - chyba zaskoczyła ich nasza namietna miłość do ich sklepu...znowu :D

Offline ricardo Kobieta

Właśnie też doczytałam, że po południu mają naprawić...

I tak będę sprawdzać co jakiś czas :)

Mężu już poinformowany o kolejnym zamówieniu ;)

Offline aadaa Kobieta

Ja mam też pootwierane strony i koszyki zapełnione po 250zł  ... ciekawe co się uda ... a jak się uda wszystkie 4 to nieźle ... ale pewnie mogłabym pomarzyć ....

Offline Adiana Kobieta

Dziewczyny pamietajcie o e-kuponach, za zam. minimum 200 jest 1000 pkt payback. Przepuście zamówienie przez Payback.

A ja idę sprzedać nerkę - bo dostałam potwierdzenia wysyłek  :D

Offline ricardo Kobieta

Pewnie teraz wszyscy tak się napalają i ładują do koszyków, a jak przyjdzie co do czego to nie wiadomo co kto dostanie bo pewnie będzie tyle zamówień.

Ah, kurcze ten payback...

Adiana w razie co to też za surykatkę dużo płacą ;)

Offline aadaa Kobieta

Żeby kupić przez Payback to jak to zrobić? Zalogować sie najpierw na stronie payback i potem na kupon do C&A czy gdzies na końcu zamówienia się wpisuje numer karty z payback?
A ten kod new20 to spisuje się przed zalogowaniem czy po ?

Offline Zoya Kobieta

nie wiem czy dobrze robie te zakupy tam, bo mi się wyswietla Service Temporarily Unavailable :(

Offline ricardo Kobieta

Jolanga bo jest awaria teraz - pisałyśmy wyżej.

Ada trzeba z konta payback przejść na c&a.

Offline Zoya Kobieta

ricardo  :glupek: nie doczytałam ze zdenerwowania, że tyle nachomikowałam w schowku i nici z zakupów :P
uspokajam się zatem i uzbrajam w cierpliwość  8)

Offline Adiana Kobieta

1.Pakujecie zakupy do koszyka w C&A.
2.Otwieracie drugąą zakładkę.
3.Logujecie się do Payback, aktywujecie sobie e-kupony do C&A, potem szukacie odnośnika, najczęsciej na ich głównej stronie - stronie payback - sa ikonki sklepów partnerskich i przez taka ikonke wchodzicie do sklepu. Powinno pokazać co masz w koszyku

Albo pomijacie krok 1 i 2 i od razu3 .......i na nowo zakupy zrobić.

Tak czy siak, zakupy przepuszczasz przez Paybacka i punkty nalicza.

Surykatkę mówisz....cholerka, nie mam żadnej. Ale się ciesze bo załapałam się na kilka fajnych rzeczy i masę upychaczy dla małych dzieciaczków.

Offline aadaa Kobieta

A ten kod new20 to spisuje się przed zalogowaniem czy po ?

Offline Adiana Kobieta

Chyba po, bo najpierw masz wybór, zakupy bez czy z logowaniem a potem kody.

Offline Adiana Kobieta

a nie, przepraszam, kłamię. Kody wbijasz po wejściu do kasy, masz miejsce na kod i maila i "zrealizuj kupon" i niżej powinno byc cos dalej ale się nie ładuje. A nie pamietam czy w tym samym miejscu był wybór logowania  ::)

Offline ricardo Kobieta

kody są po przejściu do kasy.

Mnie stary wyrzuci chyba z domu bo przejrzałam jeszcze raz wszystko i zamówienie mam na ponad 300zł...  pewnie i tak połowa nie przyjdzie, o ile nie więcej, choć wolałabym aby wszystko przyszło :)

A w ogóle kiedy będzie wyprzedaż w stacjonarnym c&a? Chyba zapakuję wtedy młodego i z samego rańca pojedziemy ;)

Offline Adiana Kobieta

Aaaa nie wiem, ale za jakieś 2 miesiące w Schwedt będzie letnia już :D