e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1639724 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vonka

teraz pojawiło się kilka szt koszulek (patrzę tylko na chłopięce) ale nic więcej

Offline ricardo Kobieta

W weekendy też się czasem pojawiają, ale jak dokładnie to nie wiem.

Offline demka Kobieta

czyli nie ma sztywnych terminów.... szkoda
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Netula Kobieta

w wekend znacznie mniej dokladaja

Offline anetka71 Kobieta

Dziewczyny, a co dzieje się w sytuacji, gdy np. zamówiłam 10 rzeczy - przychodzi mi jedna,dwie i chcę to zwrócić lub po prostu nie odebrać. Zwracają też koszta wysyłki, czy wtedy po prostu jestem te 9,90 w plecy?

Offline ricardo Kobieta

A zrobiłaś przedpłatę? Kosztów wysyłki nie zwracają. A przesyłkę możesz ie odbierać ale nie wiem jak to jest ze zwrotem kasy w takim wypadku.

Offline Adiana Kobieta

O kurcze chyba nie wiem - nie robiłam zwrotu bez odbioru paczki opłaconej z góry. Ale robiłam zwrot pobraniówki bez odebrania jej i wyzerowano mi należność wobec sklepu.

Offline anetka71 Kobieta

Płaciłam z góry. Tak myślałam, że przepada; wolałam się upewnić ;) A np. wysyłka produktów, które okażą się za małe/za duże/ brzydkie - wysyłka do nich na nasz koszt, czy na ich?

Offline ricardo Kobieta

Na ich.

Nie wiwm co było wcześniej ale teraz jest kilka nowych rzeczy dla dziewczynek.

Offline Netula Kobieta

a wlasnie ze nie...Jak calosc co dostalas odsylasz to i koszty przedsylki oddaja

Offline Adiana Kobieta

Czyli najlepiej od razu zanieść paczkę na pocztę i zwrócić czy od listonosza zamówić zwrot czy jak ? Z pobraniem to wiem :D

Offline ricardo Kobieta

Dziwne... Bo przecież oni wysłali bto czemu mają zwracać koszty przesylki.

Offline Adiana Kobieta

Dokładnie, został skonsumowany, usługa wykonana. Są pewne plany nad taka ustawą aby zwracać klientowi ten koszt. I aktualnie UOKIK zaleca/nakazuje go zwracać firmom, ale klient odesłać ,musi na swój własny koszt i ten nie jest zwracany. Tu jest jakby na odwrót.... ale pamiętajmy, że to są nasze przepisy a C&A nie jest polskim sklepem ? Firma jest chyba zarejestrowana w Niemczech ?

Według mnie powinnam dostawac maila z info, jak wygląda moja paczka i czy mają ją wysłać, skoro jest okrojona. A w regulaminie zastrzegają sobie prawo nie niezrealizowania w przypadku braku całości bądź części zamówienia.

Offline Netula Kobieta

ano dziwne to ale prawdziwe. Juz kilka razy odsylalam cale zamowienie i koszt wysylki oddali....Tez bym chciala by pytali sie czy nieompletne zamowienie wysylac ale nie ma czegos takiego u nich...

Offline anetka71 Kobieta

Netula, ale zwracałaś kurierowi od razu, czy odbierałaś, a później odsyłałaś? A jeśli ta 2 opcja, że odsyłałaś później, to rozumiem, że najpierw zamawiałaś kuriera i go opłacałaś, a później zwracali Ci całość?

Offline Adiana Kobieta

Ja tylko koniec znam - zwrot przez kuriera, zamawiasz poprzez stronę C&A i on jest już przez nich opłacony. On przyjeżdża juz z naklejką na paczkę do konkretnego zamówienia.

Offline ricardo Kobieta

Teraz też jest kilka nowych rzeczy, m.in. 2pak bluzek na długi rękaw z dora za 35zł.

Offline Netula Kobieta

najlepiej taka paczke odebrac i zamowic kuriera i odeslac. Nic kurierowi sie nie placi. On juz z gotowa naklejka przyjdzie.

Offline anetka71 Kobieta

Właśnie mi napisali, że wysłali paczkę.  na 9 zamówionych rzeczy - jadą 2 ;/ Koszulka dla K ( kupiona bez przeceny i jedna rzecz dla Oli-2-pack podkoszulek- żadna rewelacja. Odbieram paczkę i od razu ją zwracam  :-\

Offline Adiana Kobieta

No bywa i tak.
a ja nadal nie mam odpowiedzi na temat paczki, która opłaciłam z góry - pobraniowe idą a ta jedna gdzieś wisi.

Offline aadaa Kobieta

Moja opłacona z góry już idzie. Z 11 pozycji mam 6 ... niestety te droższe ...
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline anetka71 Kobieta

Moja tez była opłacona z góry. Teraz będę czekać na zwrot kasy - trochę im przelalałm, więc mam nadzieję, że szybko mi oddadzą  :dno:  Czekam jeszcze na potwierdzenie trzeciej paczki - tam miałam zakupy dla brata i K, powinno być wszystko - męskie mają mniejsze wzięcie  ;)

Offline Adiana Kobieta

Oddają dosyć szybko - ja chyba mam pecha, albo oni problem, bo mam paczce dwie rzeczy, które szybko zeszły i bon kwotowy - po południu znowu do nich zadzwonię...

Offline ricardo Kobieta

Ja też nie mam jeszcze potwierdzenia wysłania paczki z piatku rano i nie wiem co tam bedzie.

Dziś rano o 7 szału nie było. Kilka nowych rzeczy dołożyli ale ceny średnie, rozmiarowka pełna. Nie myślcie że specjalnie rano odpalam kompa :-) Dominik się obudził i zerknelam przez komórkę co tam jest :-)

Offline .caril.

dobra, dobra Pati ;)

ja też jeszcze nie mam nic na skrzynce.

Offline aadaa Kobieta

Czy oprócz C&A gdzieś można upolować jakieś rzeczy?
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline ricardo Kobieta

Jak wszystko można obejrzeć na komórce to nie po drodze mi jest do odpalania kompa :-) a z braku laku to i zamówienie na c&a można zrobić :-)

Ada z tego co wiem to nie, tzn jeśli chodzi o ceny i dodatkowe rabaty. Czasami pojawiają się jakieś kody do deichamanna czy tchibo ale to trzeba czytac forum gazeta.pl dział zakupy.

Offline .monia. Kobieta

Dziewczyny dostałam potwierdzenie zamówienia tego co składałam jak padł serwer i o ktore dzwoniłam, dziwne bo ponoć nie przeszło, zobaczymy. Potwierdzenia wysyłki nie mam na żadne z 3 zamówień.

Offline Adiana Kobieta

Spływają teraz ? Szkoda, że tak późno, bo pewnie nie ma już towaru ?

Offline .monia. Kobieta