e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: C&A on-line, czyli wszystko o tym jak kupić za mniej.  (Przeczytany 1628263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adiana Kobieta

O Patrycja :D Przez chwilę pomyslałam, że Ty te leki to z powodu awarii łykasz :D

Aga - wiesz, że ja chętnie, tylko chyba już nie zdążę :P

Offline *Ewcia* Kobieta

Pisałyście godzinę temu i o inne miejscu zacięcia systemu, więc liczyłam, że ruszyło :P

Offline Netula Kobieta

system sie zaciol kolo 9-10 rano:)

Offline ricardo Kobieta

Ja się martwiłam że moja kwota w koszyku juz prawie że dorównuje kwocie Adiany a tu mi po kolei coś się wykrusza z koszyka... Ale lipa, trochę ściema z tą wyprzedażą, albo im to po prostu nie wyszło... Beznadziejne...

Adiana ja z powodu awarii to bym łyknęła ale nie leki a jakieś wino ;) a wiesz, że już mi się słodkie odwidziały? Jednak już za słodkie. I za bardzo kaloryczne :)

Ewa nic nie riszyło i jak narazie to czarno to widzę, aby ruszyło niedlugo...

Offline Adiana Kobieta

Tak - wiszą od rana :D Na FB tez oficjalnie juz o tym piszą... Polak to jednak potrafi co ? Padła całość, inne kraje też nie mogą nic kupić :D

Offline Adiana Kobieta

Śpicie ?

Mozna już kupować...tylko co ???

Ktos podpiął wątek - normalnie znaleźć go nie mogłam  ;D

Offline aadaa Kobieta

Działa ale z mojego zamówienia zostały tylko dwie rzeczy i to w średniej cenie .... Teraz na stronie nie ma perełek, może rano coś dorzuca.
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline aadaa Kobieta

Zrobiłam zamowienie, troszkę rzeczy wrzucili ciekawe co przyjdzie....

Offline Adiana Kobieta

O rany jaka pora :D
Ale miałas ciekawe ceny ? bo jak nie to sie załamię chyba  ::)

Offline vonka

o 5 wyprawiłam męża do pracy i nie chciało mi się włączą komp tylko poszłam spać dalej
coś mi się wydaje, że przegapiłam ważny moment  ;D

Offline Adiana Kobieta

Oj tam oj tam - nie ma co się martwić nad tym co minęło Iwonko :)
Strona nadal nie działa tak jak powinna, nie mogę wypełnić formularza zwrotu.

Offline aadaa Kobieta

Pora była wczesna ale niestety tak wstaje do pracy :) ale z tego co widzę godzina na forum nie jest przestawiona bo pisałam posta o 6.30

Perełek cenowych nie było tzn za 4,9 ani 7,9 . Kupiłam pare rzeczy za 12,90 i 17,90 ale zobaczymy co w ogóle przyjdzie. Łączna suma 200zł ... mąż mówi,że jestem szalona bo przeciez jakbym poszła do sklepu to pewnie tyle bym nie kupiła ...  

No i bon zakupowy nie działał ten new20 ...  jest informacja, że

Obecnie w sklepie on-line oferujemy rabaty dla wszystkich klientów sklepu. Z tego powodu nie jest możliwe wykorzystanie bonów promocyjnych.

Offline Adiana Kobieta

Bo ma racje, sama też bym paru stówek nie pyknęła ot tak sobie...

Laski pisały, że o północy wszedł im bon40 ale juz 30 minut później znowu nie działał  ::)

Offline aadaa Kobieta

Adiana -- Ile trzeba statystycznie  czekać na potwierdzenie spakowania paczki?

Offline Ola888

Wczoraj trafiłam na taki moment  że mnóstwo rzeczy było 4,90 ew 7,90, jakoś w godzinach popołudniowych, 13 może ? ! No nie pamiętam dobrze, bo nie polowałam tylko odpaliłam stronę a tu taka niespodzianka. Nie trwało to długo bo jakieś 15 minut może i tych cen już nie było.

Offline gosiaczekk Kobieta

heheh ale tu szał  ;D ;D

Offline Adiana Kobieta

Wczoraj takie ceny były do późnego wieczora, czatowałysmy cały dzień, ale niestety, system padł i nic nie mozna było zamówić.

Ada - dostawałam zazwyczaj w ciągu 48 h. I te pobraniowe i płacone z góry. Dzisiaj wisi mi jedno z góry opłacone i nie wiem co z nim. Zaraz zadzwonię i zapytam.

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 2.06.2007
ja się zagotowalam-z rzeczy za ponad..no duzo została mi jedna!!!szlag by to trafił :buu: :buu: :buu: :buu: :buu: :buu: :buu: :buu: :Maruda: :Maruda: :Maruda: :Maruda: :Maruda: :Maruda:
wiec odpuszczam.
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline Ola888

Niech mi jeszcze "specjalistki" powiedzą jak jest z kosztami przesyłki, zawsze jest te 9,90 ?

Offline Adiana Kobieta

Wczoraj to musiał być jakis błąd. Miałam wrażenie - w nocy o 1:30 - jak juz działały zamówienia, że niektóre z tych rzeczy co wchodziły po 4,90 w ciągu dnia, to w nocy weszły jako nowości - nie mam pewności, ale kilka sztuk mi się wydało znajome. Może wprowadzali tez cos i im się rypło :D

Ale bez obaw, wyprzedaż tak ma do siebie u nich, że z czasem cena jeszcze spada. Warto trzymać linki w ulubionych. Ten sklep jak czegoś się pozbywa to konsekwentnie. W stacjonarnym tez można fajnie trafić - w Schwedt lubię wpadać jak maja soldy - raz trafiliśmy  - ostatni dzień obniżek - że odejmowali jeszcze 50% od cen obniżonych i np kombinezony narciarskie były po 7 eu na metce no i ten minus jeszcze :D
Ja mam od nich mojego softa za śmieszne pieniądze gdzie jego cena regularna to 349 złotych  ::)

Płatność z góry - 9,9
Pobranie - 14,9
Płacone kartą - 0,00

Offline ricardo Kobieta

Ja zrobiłam zamówienie uwaga - o 1:20 :) hahaha :)

Sam R. do mnie mówi "no zobacz może już działa" - no i działało, wszyscy spali i nikt nie odświeżał to można było zamówić.

Ale - dużo rzeczy mi wypadło z koszyka, m.in. mój kapelusz słomkowy na lato, ale mam nadzieję że jeszcze będzie.

No i bony nie działają... eh, no trudno... Ale i tak dużo rzeczy kupiłam. W większości dla mnie :) hehehe, raz się matce też coś należy ale będę polować dalej :)

Ciekawa jestem ile mi z tego zamówienia nocnego przyjdzie.

Offline Ola888

No właśnie o tą płatność kartą chodzi, wcześniej jak robiłam zamówienia nie na wyprzedaży nie mogłam jej znaleźć w opcjach, była tylko opcja 9,90. Aga to przy zakończeniu zamówienia powinnam wybrać ?

Offline sylwiq Kobieta

a ja jestem blondyna i sie w tym pogubilam.. musze sprobowac raz jeszcze. na spokojnie ;))

Offline Adiana Kobieta

Ola nie wiem, bo ja zawsze brałam z góry albo z dołu, karta moja nie ma numeru kontrolnego, ale zaraz sprawdzę :)

Patrycja, co zamówiłaś ? Ja dzisiaj chciałam wziąć tą co jest za mała, bo były większe  ale juz nie ma a wczoraj były na zielono. ale za to w końcu zamówiłam kuriera po zwrot :D

Offline Adiana Kobieta

Ola, to jest w 3 kroku, po wyborze sposobu wysyłki i tym samym, płatności, następny krok to wybór formy zapłaty jeżeli wcześniej wzięłaś płatność z góry.
Masz opcje poprzez PayU albo wybór kart.

Offline anetka71 Kobieta

A ja ciemna masa zapłaciłam PayU, bo nie widziałam tej opcji płatności kartą i tym samym wysyłki za 0zł. Za wysyłkę zapłaciłam więc 9,90... O losie, ale ja jestem ślepa  ;)

Offline Adiana Kobieta

Oj nie ma tragedii, dziewczyny, ja płacę pobrania więc tym bardziej, no ale nie mam opcji zapłacić karta bo nie mam takiej :D

Idźcie mi kupowac spinki bo kasy nie mam, szybko szybko do spinkowa :)

Offline *Ewcia* Kobieta

O 3 w nocy uzbierałam do kosza na ponad 300 zł ;) Ale włączyło mi się racjonalne myślenie
... jakbym poszła do sklepu to pewnie tyle bym nie kupiła ...

i odpuściłam  :P Rzucę się jak naprawdę będę potrzebowała ciuchów, póki co szafy pękają w szwach i kupować tylko dlatego, że jest promocja to chyba coś nie tak ;)

Offline ricardo Kobieta

A ja kupuję akurat na zapas ;) tzn dla Dominika normalnie kupuję bo on ma mało ciuchów, ale Natalka ma dużo to kupuję jej większe.

Przed 9 zrobiłam drugie zamówienie :)

I dziewczyny spójrzcie też na rzeczy normalne, nieprzecenione bo dziś np były za 12,9 2szt. koszulek dla chłopaków na lato. No i koszulki niby bez promocji za 15 czy 17zł.

Aga a co zamówiłam?

Dziś rano: dla Natalki: spodnie dresowe, koszulka, dla Dominika: 2szt. koszulek, dla R.: 2 koszulki, dla mnie 1 koszulka.

A w nocy to połowa mi wypadła z koszyka ale dla mnie koszulki, dla R. koszulki, dla mnie sweterek, sukienka dla mnie, spodenki krótkie, spódnica jeansowa, dla dzieciaków jakiś polar, biała bluzka, i jakieś bluzki dla małego.

W sumie o swoje tak się nie martwię bo pewnie przyjdą, gorzej z dzieciakami - to pewnie będą pustki.

A na stronie akurat  te rozmiary co mnie interesują to nie ma, albo maluszki albo dużo większe.

Dziś jadę na noc do mamy to przynajmniej mój portfel odsapnie i będę musiała panować nad ciekawością co tam jest... Ale wytrzymam :) chyba :)

Aga w razie co, jakby coś było to pamiętaj bierz razy 2 też dla mnie :)

A z tym pójściem do sklepu... No to wiecie co, można tak wydać... Ja i R. jesteśmy tego przykładem ;) pojechaliśmy i w c&a akurat tyle straciliśmy ale kupiliśmy duuuuuuuuuużo super fajnych rzeczy ;)

Offline Adiana Kobieta

a u mamy nie ma komputera ? :D

Tak, zapomniałam o tym napisać, często fajne ceny są na działach niewyprzedazowych.