e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: piosenka na pierwszy taniec  (Przeczytany 247933 razy)

Offline Marta

Odp: piosenka na pierwszy taniec
12 września 2005, 13:26
Elu czy ja tez mogłabym prosić o wysłanie piosenki na adres martusia_dg@wp.pl :)
Tylko pomiędzy martusia, a dg jest "_"  :)

Offline ela Kobieta

12 września 2005, 21:13
zrobione :D

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 17.09.2005r.
12 września 2005, 22:13
hmmm pioseneczka jest prześliczna... ale .... mój facet tego nie chce :(
 porównuje Eleni i wcześniej wybraną piosenkę Adamsa Right Here Waiting... i mówi, ze to tak jakbym miala do wyboru opla i mercedea  :x
 Boże z tymi facetami no....
chyba go nie przekonam i zostanie Waiting...

Offline agulkaaa Kobieta

12 września 2005, 22:23
my zdecydowaliśmy się na kukulska "zakochani" a tą eleni to mu zadedykuje na weselu
napewnoo się wzruszy same słowa są tak piękne że jak moja mama jej słuchała to się poryczała heheh a co dopiero reszta gości i mój miniuś  :serce:

13 września 2005, 08:36
http://wasik.cytryna.pl/wasik/dyskografia/dyskografia.html

do wszytskich zainterosowanych i nie- posłuchajcie sobie:)

Offline Marta

13 września 2005, 16:16
Elu dziękuję pięknie za przesłanie piosenki.  :skacza:  
Jest na prawdę śliczna. Na pewno ją wstawię gdzieś na kasetę video. :)

Offline demka Kobieta

13 września 2005, 16:31
juz tyle pieknych piosenek słyszałam, że gdybym miała umieszczać je na kasecie, to chyba zabrakłoby miejsca...hehe :mrgreen:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Agnieszka32

14 września 2005, 09:31
Koralik i Ela....dzięki Wam dziewczyny za piosenki:-))))) Są piękne. Tak w ogóle, to musze chyba usiąść i spisać na kartce wszystkie te piosenki, co do których mam plany "ślubne" i jakoś to pogrupować, coś wybrać, bo zaczyna mi brakować na nie wszystkie stosownych momentów :lol:

14 września 2005, 11:48
Hejka. Jeśli macie piosenkę Eleni ,,Tylko w twoich dłonaich" w wersji mp3 to podrzućcie mi ja na maila. W ogóle jeśli macie fajne ale POLSKIE piosenki nadajace sie na 1 kawałek to bardzo prosze o przesłanie na adres: sylwka21@o2.pl. Z góry dzięki!!!!  :D

Offline ela Kobieta

15 września 2005, 23:33
Juz wysłałam :D

17 września 2005, 11:04
Elus ja tez bym prosila o tą piosenkę Eleni.Kazdy wyraza pozytywne opinie wiec chyba jest super.Jesli ci to nie sprawi klopotu to wyslij na beataiarti@wp.pl

Offline ela Kobieta

17 września 2005, 15:56
zrobione :D

18 września 2005, 10:20
bardzo ale to bardzo dziękuję eluś!super pioseneczka :lol:

[ Dodano: 18-09-05, 10:34 ]
moje typy to właśnie Eleni, Szymon Wydra, no i moze ta niebieska piosenka bo podoba się mojemu facetowi

18 września 2005, 12:29
a my będziemy z miśkiem mamy trzy piosenki do wyboru,jedna to mama cass"dream a little dream",druga to The Platters "only you" a trzecia to Umberto Tozzi"ti amo".Czas pokaże którą ostatecznie wybierzemy,wszystki trzy są przepiękne i przy każdej łezka mi się kręci

19 września 2005, 14:59
A brałyście coś pod uwagę Norah Jones? Ma super piosenki, bardzo ją lubię. Polecam:))))

Offline aniulka2224

27 września 2005, 00:06
to na prawde nie musi byc walc...ja tak sobie mysle ze chyba lepeij jest zatanczyc cos co sie umie zatapiajac sie w slowach ukochanego utworu pary mlodej niz skupiac sie na tym zeby nie podeprac partnera i liczyc caly czas kroki:)...
my tanczylismy do power of love ale celine dion i to bylo piekne, nikt sie nie liczyl w tym momencie tylko my....

Offline menka

27 września 2005, 19:41
Dzieki Wam mam juz straasznie dluuuuga liste pioseneczek ktore posluza u nas za podklady do kasetki oraz na prezentacje naszych zdjęciątek z pleneru i całej reszty Dzieki wielkie serio super szybko mi to poszło:)A tak przy okazji naszą pioseneczka pierwsza bedzie "zabiorę Cię" Kancelarii:) piekne w koncu kojarzy mi sie to z naszym trudnym baardzo poczatkiem:)))

27 września 2005, 21:59
Ja się skolei zastanawiam nad "Wonderful World" Louisa Armstronga. Zupełnie nieślubna, ale IMHO jest to najpiękniejsza piosenka na świecie i musi być na moim weselu...
Może nie jako pierwsza... ale jako druga ;O)
Kolejna obowiązkowa: Shania Twain "Forever and for always" - przepiękna i świetne słowa. Jakbym miała lepszy głos, to chciałabym nawet zaśpiewać. ;OP
Słuchałam przed chwilą walca Czajkowskiego... WOW...
Nie wiem, jak Wy, ale ja sobie wyobrażam moje wesele jak z filmu, jak z bajki...
Już mam przed oczami tę piękną salę, udekorowaną - styl staropolski dworek... Wszyscy goście siedzą po bokach, jest przyciemnione światło, tylko na nas pada jaśniejszy snop światła. Ja w sukni jak beza, razem z M po roku nauki tańca... Zawijamy jakiegoś walca do podkładu z musyki klasycznej... WOWWWW...
To dopiero wrażenie niezapomniane...

A a propos tego, że się pogubicie w krokach... Każdy choreograf Wam powie, że ZAWSZE jest trema przed każdym występem! Dlatego należy ćwiczyć tyle, żeby niektóre rzeczy przychodziły same z siebie, bez zastanawiania się nad nimi... Ja uważam, że warto się trochę napocić, bo to w końcu jedyna taka piękna i niezapomniana noc...
Ja mam właśnie taki zamiar - zatańczyć na własnym weselu pięknie walca, pomimo że nigdy nie uczyłam się tańca towarzyskiego. :O))) hih...

Offline agulkaaa Kobieta

28 września 2005, 22:16
monisen po roku nauki napewno taniec wyjdzie wam jak z bajki

Offline demka Kobieta

29 września 2005, 08:43
Cytat: "agulkaaa"
monisen po roku nauki napewno taniec wyjdzie wam jak z bajki

jestem tego samego zdania :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

29 września 2005, 13:48
kurcze a mój ukochany ni w ząb nie umie tanczyc i nie chce isc na zaden kurs! Nie wiem co z tego wyniknie

Offline agulkaaa Kobieta

29 września 2005, 13:51
najwyżej będziecie sie kiwać jka przy wolnym wile par tak robi nie martw sie i tak będzie fajnie i wszyscy będa na was patrzeć z podziwem

Offline demka Kobieta

29 września 2005, 13:58
Cytat: "BETI"
kurcze a mój ukochany ni w ząb nie umie tanczyc i nie chce isc na zaden kurs! Nie wiem co z tego wyniknie

mój mteż się nie zgodził... :(
najwyżej będziecie sie kiwać jka przy wolnym wile par tak robi

i u mnie tak będzie

tak będzie fajnie i wszyscy będa na was patrzeć z podziwem

mam nadzieję...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline agulkaaa Kobieta

29 września 2005, 14:04
mój Marek też coś kręcił nosem ale jak mu pusiłam piosenke przy której chcę żebyśmy tańczyli to sam stwierdził że trzeba się nauczyć chociaż kilku kroczków

ja nawet chce iśc gdzieś się poduczyć żeby wiedzieć tzn żeby sie jakoś w tańcu zgrać i żebym wiedziała że jak mnie obróci to potem mnie np przeciągnie na trą strone
nie wiem czy mnie rozumiecie

29 września 2005, 14:38
najwyżej będziecie sie kiwać jka przy wolnym wile par tak robi nie martw sie i tak będzie fajnie i wszyscy będa na was patrzeć z podziwem

No właśnie!U nas tak było!Oboje niezabardzo umiemy tańczyć(tzn. mój mąż tańczy troszkę lepiej niż ja!),ale pierwszy taniec wyszedł nam całkiem nieźle.Jakoś się dopasowaliśmy.Z nerwów nawet nie pamiętam co to była za melodia  :drapanie:  

Daynaher

• Gość
29 września 2005, 16:02
a my sie wybieramy na kurs, ale bez przesady rok to za dlugo ;) mysle ze 3-4 miesiace max

Offline agulkaaa Kobieta

29 września 2005, 16:06
ostatnio nawet widziałam gdzieś reklame
"naucze was tańczyć w 2 godziny"
ciekawe

my też się wybieramy na kurs ( i tu pytanie czy jest z was ktos kto studiuje na AR-ce- kiedys tam były fajne nieodpłatne kursy tańca nawet tam chodziliśmy ale gdzieś zgubiliśmy kontakt do tych ludzi i jestam ciekawa czy są jeszcze:) )

29 września 2005, 17:48
A ja mam pytanko, pan z oriestry powiedział ze najczęściej to gra na pierwszy taniec walce-a my mamy się zastanowić co chcemy, a ja nie mam pojęcia?????? :(  :(
Może wy mi coś podpowiecie?

29 września 2005, 18:10
Cytat: "moniss"
a my mamy się zastanowić co chcemy, a ja nie mam pojęcia??????  
Może wy mi coś podpowiecie?

Nooo,kochana!Po to jest ten wątek!Przejżyj sobie wszystkie strony w tym temacie,a może coś sobie wybierzesz.Jest tu naprawde dużo propozycji,wiele przetestowanych na własnej skórze :mrgreen:

Offline agulkaaa Kobieta

29 września 2005, 18:11
Cytat: "monia"
mam kilka propozycji mp3.. jeżeli ktoś byłby zainteresowany proszę o priva  :D

OTO NASZA LISTA

-natalia kukulska "zakochani"

-krzysztof krawczyk "bo jesteś ty"

-sumptuastic "kołysanka"

-"Czekasz na te jedna chwilę " Krajewskiego

- Angie - Rolling Stones

- You are so beautiful - Joe Cocker

- Walc z Nocy i Dni

-simply red "you make me feel brand new"

-kukiz&borysewicz "jeśli tylko chcesz"

-farba "chcę tu zostać"

-"niebieska piosenka" - mocno przereklamowana

-the calling "wherever you will go"

-lutricia mcneal"perfect love"

-savage garden"truly, medly,deeply"

-melanie thornton"love how you love me"

-garou"gitan"

-Glenn Medeiros - "Nothing's gonna change my love for you"

- celine dion "my heart will go on"

- w.huston "i will always love you"

- whitney houston "You light up my life"

- Norah Jones- come away with me

- jennifr rush - power of love

- "Could I Have This Kiss Forever" Whitney Houston i Enrique Iglesias

- Berlin - take my breath away (z filmu top gun)

- "Right here waiting" Richarda Marxa

- NIebieska Piosenka - Grzegorz Tomczak

- Lady Pank - "Zawsze tam gdzie Ty"

- Anna Jantar - "Moje marzenie"

u mnie będzie natalia kululska i jej "zakochani"

macie inne propozycje???

u mnie będzie natalia kukulska "zakochani"
taki właśnie walczyk:)