e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Gdy forum zaczyna się nudzić...  (Przeczytany 8226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Gdy forum zaczyna się nudzić...
2 października 2006, 19:31
no ja zaglądam, ale juz we mnie nie ta energia co kiedyś... dzieciaki wywysają ze mnie wszystko  :mrgreen:   chociaz rodzice są gorsi...  :?

a u nas różnie.. hihi raz dobrze, raz gorzej..  wiadomo...  :wink:

tyle, że myślę, że forum strasznie się rozrosło, ludzie nie ogarniają tego wszystkiego.. nie pojawiają się np. 3 dni i mają wieeeeele postów do przeczytania i to przeraża..  :shock:
ja nie zaglądam do wszystkich, ale i tak sporo  :mrgreen:

twórcze jesteście  :lol:

2 października 2006, 19:48
chyba masz racje Madzialena. Po ślubie jest taki przestuj: nie organizujemy takiej imprezy. Nie musimy dokonywać aż tylu mniej lub bardziej ważnych wyborów.
Jedynie może w trakcie ciąży mamy podobne pole do popisu....bo tyle jest nowych artykułów dla maluchów, że też sie w tym wszystkim można pogubic.

Po ślubie nasze życie się powoli wycisza....z czasem przychodzi szara  ccodzienność, a obecność obrączki na palcu nie powodje wielkiej ekscytacji. Czasem pojawiają się inne sprawy, inne problemy. W tedy nie mamy głowy do myslenia o sprawach, które nas nie interesuja, ktore nas bezposrednio nie dotycza.

Szczerze przyznam, że na ty forum jest jakis wysyp ślubów ( a tekże nie długo bedzie wysyp małych bejbików). Ja nie ogarnam juz wszystkich wątków...co nie było takie trudne jeszcze w marcu....Forum sie rozłosło (co jest naprawde fantastyczne) i osobie, która nie chce całego dnia spędzić na forum trudno być ze wszystkim na bierzaco.

Pomimo, iż mój ślub i wesele już się odbyło, pomimo, że nie czytam wszystkich odliczeniowych wątków i nie jestem zapoznana z kazdą forumowiczka, z kazdym watkiem, z kazym tematem oraz postem, to i tak  na tym forum spedzam strasznie duzo czasu...to chyba jakies uzaleznienie....

3 października 2006, 06:30
Forum się rozrosło, a ja czytam tylko wybrane wątki, całkiem omijam regionalne, dotyczace samochodow, fryzur, kwiatkow i takie tam, po czym na bieżąco zaznaczam pozostałe, jako przeczytane. Na razie mi się chce, ale jak dlugo?

Offline goni@ Kobieta

3 października 2006, 18:29
A ja powiem tak:
Podoba mi się to forum i częściej jestem tu niż na swoim własnym (no może źle sformuowane,bo tam musze doglądać,ale tu piszę więcej) co niepodoba się mojemu mężowi hihihi...
Ale atmosfera panująca tutaj jest taka "rodzinna"  :wink:
Na moim forum nie ma wątku ślubnego,więc tu mogę sobie poszaleć  :wink:
Z przyjemnością czytam wszystkie seteczki,chociaż nie we wszystkich biorę udział (jakoś tak co wejdę to ponad 300 postów do czytania,więc czasem nie wyrabiam z pisaniem...
I wątek bebikowo też jest dla mnie nowością  :D
Myślę,że mimo iż już jestem po ślubie osiądę tu na stałe  :D
Właściwie brakuje mi tylko spotkania na żywo bo już zaliczyłam kilka zlocików od siebie,ale myślę,że z czasem..... :wink:
pozdrawiam

Offline monika_mb Kobieta

4 października 2006, 15:52
Hmm....Groszek jak zwykle poruszyła bardzo trafny temat....ja też zauważyłam, że ze mna tak jest....czasami sie sobie dziwię, co ja tu robię, bo wiele wątków mnie juz po ślubie nie interesuje :) ale kolejny raz jak właczam komputer to jestem :) moze nie udzielam się tak jak wcześniej ale czytam :) Od pewnego czasu przyznam szczerze, że też nie nadążam za wszystkimi...pojawiło się tyle nowych nicków a ja ich nie kojarzę :( I ciężko mi śledzić ich wątki... przyzwyczaiłam sie do pewnych osób na forum i głównie śledzę ich posty :) a poza tym.... nie chcę wyjść na wredna babę, bo pewnie ja była taka sama a teraz po ślubie się mądrzyć będę....ale niektóre tematy poruszane przez "nowych" są dla mnie trochę śmieszne i głupie :) A już z pewnością bardzo mnie denerwują powielane tematy..!

a.katarzyna

• Gość
10 października 2006, 14:07
nie sądzę by forum zaczynało być nudne gdy jest sie już po ślubie.
Zawsze można tu poruszyć temat nurtujący - lub podzielić sie problemami. Każdy ma swój sposób na znalezienie czegoś ciekawego - może częstotliwość nie jest tak ogromna ale świadomość, że  kogoś sie tu zawsze spotka jest fajna - człowiek nie jest sam :lol:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
10 października 2006, 14:23
To może ja coś skrobnę, bo jak już ktoś słusznie zauważył pojawiałam się na forum po moim ślubie-jesienią 2004 roku i jestem po dziś dzień - z małymi przerwami (sytuacja rodzinna mnie zmusiła :roll: ) - nie wiem, jak by było przed, bo forum wtedy nie istniało. Wiem natomiast, jak miło było dzielić się swoimi doświadczeniami, śledzić przygotowania innych i poznawać nowe osoby - na początku pamiętam, że zjarzałam tu z ciekawości i przy okazji zamieściłam swoją kiecę, "ścięłam się" z Monią :mrgreen: i Davym-poznałam te kilka osób na krzyż :wink: bo tyle nas było a potem....potem forum się rozrastało, dołączały nowe foremki i teraz nie wyobrażam sobie, żebym się miała całkowicie odciąć, zniknąć. Mam zamiar być tu jak najdłużej.

Offline demka Kobieta

10 października 2006, 16:00
Cytat: "Maja"
bo jak już ktoś słusznie zauważył pojawiałam się na forum po moim ślubie-jesienią 2004 roku

to byłam ja  :serce:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

18 października 2006, 08:51
A ja od nowa sie rozkręcam :lol: I czuje sie z tym wysmienicie...kocham to forum i Was wszystkich...za to ze jestescie i wspieracie,pomagacie... :lol:

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
23 października 2006, 18:15
Trudno, żeby nudziło cos co sie zmienia, żyje i rozwija się...

Dla mnie to odskocznia po dniu nerwowej i momentami bardzo stresującej pracy...

Offline Antalis

24 października 2006, 11:12
Zgadzam sie z przedmowczynią. Z checia zasiadam do komputera by poczytac nowe posty. Pozwala to mi si eodprezyc i na chwile zapomniec o tym wszystkim co wokolo sie dzieje. Forum to takie małe lekarstwo na całe zło :P

31 października 2006, 09:06
"...jesteś lekiem na całe zło, i  nadzieją na przyszły rok..... " :lol:

Offline *Ewelina* Kobieta

31 października 2006, 09:53
Cytat: "Antalis"
Forum to takie małe lekarstwo na całe zł

Zgodze sie z tym. Ja tez lubie sobie usiąśc do forum i poczytac co tam u  forumowiczek słychować.Wtedy siedze i inaczej dzien mija i godziny szybciej.

3 listopada 2006, 19:05
czasami az zal ze nie trafilo sie tu wczesniej. jakos mam wrazenie ze bardziej rozwiniety jest teraz watek maluszkow i brzuszkow.. :)

Offline redzia Kobieta

3 listopada 2006, 19:15
Cytat: "rajdowka"
mam wrazenie ze bardziej rozwiniety jest teraz watek maluszkow i brzuszkow..

to nie wrazenie :lol: to fakt

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
6 listopada 2006, 20:47
Rozrośnięte bebikowo nieco mnie przerasta....
Pomimo miłości do dzieci i niebywałej sympatii do kobiet z w ciąży nieco mnie męczy...
Moją głowę po porstu zaprżątaja problemy innego gstunku.
Podejrzewam, że mój entuzjazm wzrosnie kiedy sama dołącze do ciężarówek.

6 listopada 2006, 21:46
Lila, przyjdzie czas, że docenisz* rozrośnięte Bebikowo :-)

*mam taką nadzieję przynajmniej...

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
6 listopada 2006, 21:52
Cytat: "merkunek"
przyjdzie czas, że docenisz* rozrośnięte Bebikowo

no ja wiem, że tak....