e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Jak sie poznaliscie ??  (Przeczytany 31047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antalis

Jak sie poznaliscie ??
18 lipca 2006, 16:52
Cytat: "Lilkuś"
małodszy

Chciałas napisac młodszy ?? Mozna wiedziec o ile latek ?? Ehh..marynarz pewnie szalenie przystojny w mundurze jest :). Tylko te rozstania musza byc ciezkie.
A co do sposobu poznania mozemy podac sobie rece - te zpoznalam swojego Rafała przez neta :)

Offline Lilkuś

Jak sie poznaliscie ??
18 lipca 2006, 16:59
Cytat: "Antalis"
Chciałas napisac młodszy ?? Mozna wiedziec o ile latek ?? Ehh..marynarz pewnie szalenie przystojny w mundurze jest . Tylko te rozstania musza byc ciezkie.

yyy tak młodszy :) tylko albo aż 2 lata ale ja w ogóle nie odczuwam tej różnicy :) przyznam, ze dojrzałosć emocjonalna ma wyższą niż mój były (30 latek skonczył w zeszlym roku) :)

tak....rozstania bedą bolesne. Będą bo wypływa dopiero albo juz we wrzesniu albo październiku
hmmmm nie moge edytować postów po wyświetleniu sie ich....

chciałam tylko dodać fotkę - to w niej sie zakochalam

w większym rozmiarze fotki wyglada jeszcze lepiej ;)  8)

Offline Antalis

Jak sie poznaliscie ??
18 lipca 2006, 16:59
E tam dwa lata to zadna roznica. Niestety Ci mlodsi okazuja sie czasem bardziej dojzralsi od ich starszych kolegow.

Offline Lilkuś

Jak sie poznaliscie ??
19 lipca 2006, 08:37
Cytat: "Antalis"
E tam dwa lata to zadna roznica. Niestety Ci mlodsi okazuja sie czasem bardziej dojzralsi od ich starszych kolegow.

niewielka różnica :) ale patrząc na moich młodszych o 2 lata sąsiadów to wielka różnica  :twisted:

najważniejsze, ze my jej nie dostrzegamy :):):)

pamietam jak po pierwszym spotkaniu mamy z Maćkiem spytała ile ma lat  :mrgreen:  powiedziałam by zgadywała... dała mu 27 lat :shock: i nieźle sie zdziwiła jak powiedziałam, ze ejst 2 latka młodszy  :mrgreen:  :mrgreen:

Offline Gosia-oosta Kobieta

Jak sie poznaliscie ??
20 lipca 2006, 12:35
Cytat: "Lilkuś"

niezłe ciacho :)

Jak sie poznaliscie ??
20 lipca 2006, 16:24
My przez neta :D

Offline aga_ska1

Jak sie poznaliscie ??
20 lipca 2006, 18:32
A my na spływie kajakowym  :serce:

Jak sie poznaliscie ??
20 lipca 2006, 18:51
Cytat: "oosta"
Lilkuś napisał/a:

niezłe ciacho

Tak, niezłe!  :wink: Nic, tylko się zakochać  :serce:
Ma szczęście dziewczyna :)

Offline anetka161 Kobieta

• 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 16.06.2007
Jak sie poznaliscie ??
22 lipca 2006, 18:38
My poznaliśmy się na dyskotece i od tamtej chwili jesteśmy razem :serce: (to jest 6 latek) :D

Offline -SpinkA- Kobieta

Jak sie poznaliscie ??
23 lipca 2006, 00:05
A ja chodziłam z najlepszym przyjacielem mojego męża (Jaqba) i właśnie dla mojego męża go rzuciłam ---> aż wstyd się przyznać  :oops:  :oops:  :oops:
Było nam wszystkim przykro... mi, że zraniłam uczucia R. i co ze mnie za dziewczyna co skacze z kwiatka na kwiatek, Jaqbowi tak samo i że całą przyjaźń diabli wzięli, no i R. że zostawiła go dziewczyna dla najlepszego przyjaciela.
Z przyjaźni Jakuba i mojego ex koniec, a mój związek przetrwał 8 lat i obydwoje z moim mężem zaprosiliśmy go na ślub i wesele.
Przyszedł.
Ale nie odezwał się do mnie ani słowem a mi było przykro, że pomimo tego, że ma żonę - a ja już męża z którym chodziłam 8 lat.... nie potrafił zapomnieć i mi wybaczyć  :(

Offline *Ewelina* Kobieta

Jak sie poznaliscie ??
24 lipca 2006, 11:02
A MY znalismy sie z tego samego podwórka i zawsze sie słyszało w plotkach imię Mojego Misia.A od roku czasu zaczelismy sie spotykac.I tak sie stało ze jestemsy razem.

Offline skarbek Kobieta

Jak sie poznaliscie ??
3 sierpnia 2006, 14:39
Lilkus 2 latka to różnica w sam raz.Wiem to po mioch rodzicach, sytuacja identyczna a kochają sie juz tyle lat i zero zgrzytów.A teraz wracam do tematu.My poznalismy się na studiach ale co jest najciekawsz dopiero na 3 roku zwróciliśmy na siebie uwage!Na początku znajomosci (na 1 roku) nie zwracałam na niego uwagi bo wydawał mi sie dziecinny(dużo sie smiał z kolegami i zawsze ich było słychać, jak się później przekonałam to z nim inaczej nie można) Myliłam sie na szczeście.Wiele przeszliśmy by być RAZEM bo oboje juz kogoś mielismy(bylismy nawet zareczeni-WIELKIE POMYŁKI). No i pewnego dnia stało sie, To uczucie spadło na nas jak grom z jasnego nieba i jesteśmy BARDZO ale to BARDZO SZCZĘŚLIWY i mam nadzieję że każda z Was też jest tak szczesliwa.Pozdrawiam :serce:

Offline ilka2 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.09.07 cywilny, 22.09.07 kościelny
Jak sie poznaliscie ??
5 sierpnia 2006, 01:04
Może to dziwnie zabrzmi ale "wziełam" sobie mojego Tomka z autobusu.....Przeprowadziłam sie do nowego miasta, oczywiście nikogo nie znałam, a do szkoły dojeżdzałam do starej miejscowości. Nudno mi tak było jeżdzić samej, nie gadać przez 30 min, więc upatrzyłam sobie "ofiarę" w autobusie. :twisted: A że chłopak był niczego sobie, w okularach (a tacy mnie kręcą) wiecznie zaczytany w notatkach pomyslałam że to dobry materiał na kompana podróży. Jeszcze jakiś taki mi sie znajomy wydawał, gdzieś go juz widziałam ale nie wiedziałam gdzie. Więc któregos pięknego dnia zaryzykowałam i wysiadając z autobusu zapytałam czy przypadkiem sie nie znamy z jednej z miejscowych dyskotek. Tomek stwierdził że nie przypomina sobie, ale to nic nie szkodzi żeby teraz sie poznać..i tak to sie zaczeło. :lol: Potem sie okazało że świat jest mniejszy niz nam sie zdawało bo tak jak ja Tomek niedawno wprowadził sie do naszej miejscowości, wyprowadził sie z tej samej co ja i żeby było śmiesznie mieszkał na osiedlu obok :lol: Mieliśmy wspólnych znajomych, bliskich wspólnych znajomych zaznaczę... :lol: Teraz sie śmiejemy że tak blisko byliśmy koło siebie a musieliśmy wyprowadzić sie do innego miasta żeby sie spotkać. :lol:

Offline Lilkuś

Jak sie poznaliscie ??
5 sierpnia 2006, 14:25
Cytat: "ilka2"
Teraz sie śmiejemy że tak blisko byliśmy koło siebie a musieliśmy wyprowadzić sie do innego miasta żeby sie spotkać. :lol:

tak właśnie bywa, ze najciemniej pod latarnia :D

Offline *Ewelina* Kobieta

Jak sie poznaliscie ??
7 sierpnia 2006, 09:26
To prawda  Lilkuś poniewaz Moj S mieszka naprzeciwko mojego bloku a dzieli nas podwórko :)

Jak sie poznaliscie ??
7 sierpnia 2006, 09:48
Hhm my poznalismy sie przez Internet, bardzo rygorystycznie wpisalam swoje wymagania wcisnelam enter i pojawily sie chyba 3 osoby, wybralam JEGO i do niego napisalam (chociaz nigdy wczesniej nie bylam strona inicjujaca kontakty), rozmawialismy godzinami przez telefon, spotykalismy sie...

i mialam od samego poczatku wrazenie, ze znam Go cale zycie  :mrgreen:

Najpierw byla przyjazn, ktora z czasem przerodzila sie w milosc  :serce:

Co najsmieszniejsze i on i ja bylismy tylko przez niecaly miesiac na tamtym portalu - a jdnak sie spotkalismy - widocznie tak mialo byc - po prostu przeznaczenie  :P

Offline Aggy Kobieta

Jak sie poznaliscie ??
26 sierpnia 2006, 13:56
Poznaliśmy się na czacie. Akurat byliśmy po poważnych związkach.
Po mniej więcej miesiącu spotkaliśmy się... i tak już jesteśmy razem prawie 3 lata :)

Offline Di Kobieta

Jak sie poznaliscie ??
27 sierpnia 2006, 22:01
My tez poznalismy sie przez interek (ja zagadalam pierwsza  :mrgreen: ) Zaintrygowal mnie nick mojego obecnie przyszlego meza :) Po trzech rozmowach sie spotkalismy. Ja juz od pierwszej chwili wiedzialam, ze cos sie swieci... :)

Offline Yukari-chan Kobieta

Jak sie poznaliscie ??
31 października 2006, 16:14
A ja się przyznam, że spełniło mi się marzenie małej dziewczynki.
Bo tak. Podstawówka. Ja w 4 klasie, mała 11 - letnia smarkula zakochana po uszy własnie w NIM - był wtedy w 8 klasie. Wiecie - taka dziecięca "wielka miłość" :P Pewnie nawet nie wiedział, ze taka jak ja istnieje.
Skończył szkołe, mi po jakimś tam długim czasie minęło...

Rok 2004 - ktoś zorganizował akcję w której pomagaliśmy znajomemu zbierać fundusze na protezy. Pierwsza zbiórka. Patrzę - ON.
I później już poszło chyba z górki, chociaż były jakieś potyczki po drodze, góry i doliny, nieporozumienia, "wielkie dramatyczne akcje", ogólnie historia za długa i jakoś nie wiem czy jest sens o tym wszystkim pisać, ale od sierpnia 2005 jesteśmy razem :jupi:  i jestem pewna, że to jest ten jedyny  :Serduszka:  

A mówią, że marzenia się nie spełniają...  :oops:

Offline Sabineczka Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Odp: Jak sie poznaliscie ??
5 stycznia 2012, 14:28
Nasza Historia zaczęła się tak:

Byłam wtedy z pewnym kolegą mojego obecnego partnera ( nie wiedziałam że się znają ) Były moje 18 urodziny ( 18.05.2003 rok ) robiłam imprezę domową, a że w ten dzień były dni Dąbrowy Górniczej postanowiliśmy w tak słoneczny piękny dzień iść posłuchać piosenek, potańczyć. No i tam własnie wylądowaliśmy nie wspomnę o całej podróży do tego miejsca hehe śmiesznie było. To były najlepsze moje urodziny. Spędziłam je idealnie :)
Słuchaliśmy muzyki siedząc przy scenie i nagle pojawił się on ( zakochałam się od pierwszego spojrzenia, on też ) Od tamtego czasu trochę się wydarzyło. Nie wyszło nam tak myśleliśmy że to nie to i się rozstaliśmy. Dwa lata nie byliśmy razem. I on i ja spotykaliśmy się z innymi, lecz wciąż myśleliśmy o sobie. I tak znowu powróciliśmy do siebie ponieważ nie potrafiliśmy o sobie zapomnieć. Czuliśmy ze nadal się kochamy, żebyśmy spróbowali jeszcze raz. Powiem tylko tyle, że on jest o 2lata ode mnie młodszy. Byliśmy gówniarzami, ale teraz wiemy co dla nas jest najważniejsze. Wiem że dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi, ale ja weszłam i jesteśmy Narzeczonymi i planujemy ślub. Wyszliśmy  ze wniosku, że to nam dobrze zrobiło i jest idealnie :):):) Dnia 28.08.2011 roku ponownie wróciliśmy do siebie. jesteśmy razem dopiero ponad 4 miesiące, ale jest bardzo dobrze. KONIEC !!!!!

Offline Asiq Kobieta

5 stycznia 2012, 15:13
Hy hy hy :) Byłam akurat porzuconą kobietą i oczywiście nienawidziłam całej męskiej rasy, kiedy trafiłam na staż na Komisariacie Policji. Siedziałam z jednym policjantem w pokoju, rozmawiając o życiu ;D . Do ów pokoju wparował kolejny policjant, z szerokim uśmiechem oznajmił " Proszę żeby Pani uważała na tego Pana, bo on ma żonę i dwójkę dzieci. A Tu sa też tacy stanu wolnego" W tym miejscu, zebym miała pewność, pokazał mi palec. Bez obrączki :) Kolejnego dnia wparował do pokoju z tekstem "Pani Joanno, podobno panie mieszka przy ul x. Ja tam jestem dzielnicowym. Napisze Pani swój nr telefonu, jakby się coś działa." Wręćzył mi kartkę i dodał "wpisałem też nazwisko, może mnie Pani na naszej klasie znajdzie..." :D odp. "ale ja nie mam tam konta", na co on "wiem, bo juz wczoraj sprawdziłem. hry hry hry" Przez jakis czas myślałam sobie "Jeju, co za koleś". On jednak czarował i czarował. aż w końcu wyczarował pierwsze spotkanie. Okazało się, że jest przeuroczy. nigdy z nikim nie byłam tak szczęśliwa :) :Zakochany:

Offline Koozaa Kobieta

8 stycznia 2012, 21:35
AiR u mnie historia zaczyna się niemal identycznie, czyli "Byłam akurat porzuconą kobietą i oczywiście nienawidziłam całej męskiej rasy" kiedy to w ramach leczenia się po całym złu jakie spotkało mnie ze strony męskiej rasy, postanowiłam zawitać do przyjaciół z przeciwka (dosłownie) wyszłam wyrzucić śmieci, patrze a oni większą radosną ekipą, śmiejąc się od ucha do ucha majstrują coś w garażu. Tak więc, długo nie myśląc, poszłam do pokoju, poprawiłam oko, i postanowiłam, że trochę śmiechu mi nie zaszkodzi a tylko pomoże, więc poszłam na przysłowiową fajkę. I tam zobaczyłam jego.... i nie nie będzie jak w filmach, że trafiło mnie od razu wpadliśmy sobie w ramiona, .... poznałam JEGO ( jak się troszke później okazało Porzuconego męzczyzne, który nienawidził całej żeńskiej rasy ), on ze swoim cynicznym, złośliwym, niebanalnym żartem i ja złośliwa i kąśliwa.

I jakoś się zaczęło, nie bez problemów, bo nam ciągle coś na drodze stało. Ale jesteśmy razem już ponad 6 lat, od nie całego miesiąca zaręczeni

• uzależniony
9 stycznia 2012, 11:35
AiR i Koozaa super macie te opowieści :)

Offline Koozaa Kobieta

9 stycznia 2012, 13:35
Ja się śmieje że sposób w jaki się poznaliśmy i zaręczyliśmy są na tyle fajne że ciekawie się to będzie dzieciom i wnukom opowiadać

• uzależniony
9 stycznia 2012, 14:10
a zaręczyny jakie były?

Offline Lirene Kobieta

22 stycznia 2012, 13:19
Wasze historie pokazują, że nie od razu napotyka się tę właściwa osobę, bardzo często ten jedyny jest znajomym naszego partnera i zawsze w takiej sytuacji dochodzi do pewnych zgrzytów. Jednak najważniejsze jest to, że udało nam się spotkać tę właściwą osobę, choć natrafienie na nią wcale nie jest proste i czasem konieczne jest zranienie kogoś, co w ostatecznosci przynosi korzyści obu stronom. 

Offline Koozaa Kobieta

23 stycznia 2012, 14:45
Sabineczka... jest w wątku o zaręczynach.

A w skrócie, ja chora, pies chory, wszyscy w dresach, i nagle bum :D i zaręczona :D

• uzależniony
23 stycznia 2012, 19:01
Aaa hehe fajne skrócenie :) dzięki

25 stycznia 2012, 19:09
a ja nie będę oryginalna - mojego narzeczonego poznałam w klubie.  Upiłam się i zaczęłam z nim całować - nigdy wcześniej tak się nie zachowywałam.  Chłopak o dziwo nie wykorzystał sytuacji, ale zaopiekował się mną. . .  Potem kilka razy się spotkaliśmy i buzie nam się nie zamykały.  Ale o dziwo - na trzeźwo pocałowaliśmy się dopiero po kilkunastu spotkaniach :P zaczęło się szybko, ale potem bardzo pomału rozwinęło. . .  i tak trwa to już prawie 4 lata :)

Offline anikaa Kobieta

25 stycznia 2012, 20:16
a my banalnie - w pracy :D