e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Dobra strona PEDOFILII  (Przeczytany 10456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dobra strona PEDOFILII
12 września 2006, 07:22
Zaczątkiem dyskusji niech będzie zapoznanie się z tą stroną.


Mały książę, Dobra strona pedofilii i dziecięcej seksualności.

Dobra strona PEDOFILII
12 września 2006, 07:31
ponieważ strona została chyba zablokowana, dokopałam się do streszczeń. Oczywiście tendencyjnych, ale zawsze to dają jakiś obraz zawartości strony.

Skaner
Tygodnik "Wprost", Nr 1233 (30 lipca 2006)

INTERNET
Polska Partia Pedofilów
Zwolenników zalegalizowania w Polsce pedofilii odkryli dziennikarze "Wprost". Działają oni całkiem bezkarnie i reklamują się w Internecie. Niczym zalegalizowana w ubiegłym tygodniu w Holandii partia Dobroczynność, Wolność i Różnorodność (NVD), która ma wywalczyć dla pedofilów podobne prawa, jakimi cieszą się tam geje i lesbijki. W polskim Internecie kreuje się wizerunek "pozytywnego pedofila" - osoby mającej się kojarzyć z takimi cechami, jak opiekuńczość, odpowiedzialność czy przywiązanie. O takich pedofilach mówi się nie jako o osobach chcących uprawiać seks z dziećmi, ale jako o ludziach pełnych miłości, którzy chcą dla tych dzieci jak najlepiej. Na stronie "Mały Książę - dobra strona pedofilii i dziecięcej seksualności" możemy się dowiedzieć, jakie to dobre strony ma pozytywna pedofilia: "Nikt z tak zwanych 'normalnych' ludzi nie wie, co to znaczy kochać, prawdziwą miłością kochać małego chłopca. ...Uśmiech... głos... krótko ostrzyżone włosy... słoneczny zapach opalonej skóry... szczuplutka szyja... gorąca mała rączka na tkaninie dżinsów... lekko zawstydzone spojrzenie... wielkie, przejrzyste oczy... malutkie rączki... czapeczka z daszkiem... podrapane kolanka... brzoskwiniowy puszek na policzkach... nagły wybuch śmiechu i zapach czystego oddechu... ostrożne, nieśmiałe wargi... pierwszy raz...".
Zmianie wizerunku pedofilów mają służyć plakaty, które możemy znaleźć na stronie. Przedstawiają małych uśmiechniętych chłopców, którzy tulą się do mężczyzn. Plakatom towarzyszą takie hasła: "Dokąd zmierza świat, skoro już dziś prześladuje i karze za miłość!", "Stop psychozie strachu przed pozytywnymi pedofilami" czy "Boże! Pozwól mi kochać i być kochanym w sposób, który najbardziej mi odpowiada". Autorzy strony oskarżają społeczeństwo o to, że łamie prawa dzieci, nie pozwalając im na uprawianie seksu z dorosłymi, jeśli same tego chcą.
Strona pozytywnych pedofilów jest legalna, ponieważ nie prezentuje dziecięcej pornografii. Zawiera jednak takie na przykład dowcipy. "Tata kąpie się z córeczką w wannie. Nagle dziewczynka patrzy na przyrodzenie taty i mówi: - Tato, kiedy ja będę miała coś takiego jak ty między nogami? Tata rozejrzał się, zbliżył do córeczki i szepce: - Jak będziesz cicho, to za chwilkę". Można również przeczytać opowiadania dla pedofilów pod wiele mówiącymi tytułami: "Przypowieść o mrówce pedofilu", "Chłopiec z parkowej ławki" czy
"O Misiu i Rysiu". W dziale porad można zaś znaleźć m.in. "rady dla dziecka, które pragnie uwolnić swojego pedofila" czy "BHP dobrego pedofila".

Offline .:Anka:. Kobieta

Dobra strona PEDOFILII
12 września 2006, 09:10
:szczeka:

Offline Julia

Dobra strona PEDOFILII
12 września 2006, 09:17
Znalezione w necie :

POZYTYWNA PEDOFILIA
Miłość dorosłych do dzieci wzbogacona o głęboką przyjaźń i szeroko pojętą edukację dzieci. Piękne uczucie porównywalne do uczucia, jakim rodzice obdarzają swoje dzieci. Pozytywni pedofile poświęcają dzieciom więcej troski i uwagi, niż rodzice, a miłość pedofilska różni się od miłości klasycznej tylko różnicą wieku kochanków-przyjaciół i brakiem niedozwolonych czynów seksualnych. W miarę pogłębiania się więzi między dzieckiem a pedofilem mogą (ale nie muszą) pojawić się nieagresywne, dobrowolne i sympatyczne pieszczoty i przytulania, które cieszą obie strony.

NEGATYWNA PEDOFILIA (PEDOHOLIZM)
Choroba psychiczna polegająca na seksualnym pożądaniu dzieci i uprawianiu z nimi seksu bez względu na ich zgodę. Większość społeczeństwa myli ją z pozytywną pedofilią.

Offline Olaa Kobieta

Dobra strona PEDOFILII
12 września 2006, 09:23
:shock:  To jest niezdrowe.....
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Dobra strona PEDOFILII
12 września 2006, 12:49
O RANY !!!!
Co to wogóle jest? Jak mozna dzielic pedofilie na pozytywna i negatywna - dla mnie ona jest zawsze negatywna.

Dobra strona PEDOFILII
12 września 2006, 16:36
Strona, jak widzę, już działa..  :shock:
Była zablokowana z powodu dużej ilości wejść.
Wiecie... jeśli ktoś jest pedofilem, ale walczy ze skłonnością, to niech sobie żyje i daj mu Boże wytrwałość, ale takie bycie "dobrym wujkiem pedofilem" to takie oszukiwanie samego siebie i szukanie okazji do wykorzystania "dziecięcej seksualności".

A może tak tapetkę pozytywnie pedofilską?  :roll:  I bynajmniej nie doszukuję sie podtekstów na siłę, jakby obcy chłop ustawił sobie na tapecie moje dziecko, to wiedziałabym co myśleć, z drugiej strony, badania dowiodły, że najczęściej pedofila dziecko może spotkać w najbliższym otoczeniu... w rodzinie...  :|


A z drugiej strony, jak nie popaść w skrajność zza oceanu, że rodzice boja się dać do wywołania zdjęcia nagiego noworodka, ojciec nie ma prawa przytulić czy pocałować publicznie swego dziecka...  :roll:

Offline dziubasek Kobieta

Dobra strona PEDOFILII
12 września 2006, 16:47
:shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:
aż mnie ciary przechodzą....

Offline AniaX

Dobra strona PEDOFILII
18 września 2006, 18:36
Pozytywna pedofilia??? to tak jakbyśmy powiedzieli pozytywne strony gwałtu. Ludzie dokąd zmierza ten świat?

Offline liliann Kobieta

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
Dobra strona PEDOFILII
18 września 2006, 18:40
no comments... :?

Dobra strona PEDOFILII
20 września 2006, 07:48
Cytat: "AniaX"
Pozytywna pedofilia??? to tak jakbyśmy powiedzieli pozytywne strony gwałtu


Poczytałam sobie tę stronę i zapoznałam się z argumentami jej twórców. Zatem... w POZYTYWNEJ PEDOFILII nie ma mowy o jakiejkolwiek krzywdzie, bo nie ma mowy o seksie, a jedynie przytulaniu, czy delikatnych pocałunkach, i to tylko wtedy, kiedy samo dziecko bdzie to chciało. Oczywiście na seks dorosły nie zgadza się, nawet jakby to dziecko zamierzało go uwieść.

Oraz, mimo, że seksualnośc dziecięca jest faktem, to w naszej kulturze tłumi się tę część dziecięcej natury, podczas gdy w tzw. kulturach prymitywnych (tu podane przykłady plemion) dzieci swobodnie rozwijają swoją seksualność, a nawet uprawiają seks z dorosłymi, a jedynym tabu jest kazirodztwo. Z tego powodu w tzw. kulturach prymitywnych nie wystepują zboczenia, frustracje seksualne, homoseksuallizm, a nawet pedofilia, ponieważ dzieci rozwijają się prawidłowo, nie to co u nas.

Po trzecie, POZYTYWNY PEDOFIL kocha dziecko bardziej niż jego rodzice, bardziej je rozumie, poświęca mu więcej czasu. Dlatego dziecko w takiej relacji nie ma poczucia krzywdy. Traumę przeżywa dopiero wtedy, kiedy źli policjanci i psychologowie wmówią mu, że jest ofiarą.

No, to tyle skrótu. Przyznam, że interesujące odwracanie kotka ogonem.