e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZŁOTE OBRĄCZKI NASZ CAŁY MAJĄTEK ...  (Przeczytany 24863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anielka Kobieta

• maniak
    • Relacja z naszego ślubu:)
  • data ślubu: 15.08.2006
ZŁOTE OBRĄCZKI NASZ CAŁY MAJĄTEK ...
15 września 2006, 11:22
Antalis trzymam kciuki za Ciebie i nie mogę się już doczekać relacji :mrgreen: , a ja też jutro bawię się na weselu - jestem świadkową u mojej koleżanki. Myślami będę też oczywiście z Tobą i innymi Forumkami, które jutro ślubują :wink:

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
15 września 2006, 11:27
[scroll]
Antalis  :!:  :!: :!:   [/color]
[/size][/scroll]

Życzę Wam dużo miłości, uśmiechu i zrozumienia dla siebie.
 Wierzę, że Wasza zabawa będzie piękna i kolorowa, poprzeplatana chwilami wzruszenia, które są najpiękniejsze.
Twoim rodzicom i rodzicom Twojego narzeczonego życzę spokoju i opanowania w Waszym dniu.
Po ślubie zaś proszę byś nigdy, przenigdy w życiu, ani za miesiąc, ani za rok nie zapominała, jak dużo dla Ciebie- dla Was, znaczył ten dzień i jak byliście szczęśliwi.
Oby to wspomnienie pomagało Wam przetrwać wszystkie gorsze chwile, których oczywiście niech będzie jak najmniej.
[/size][/color]

Ninka

Offline Antalis

• Chuck Norris
15 września 2006, 16:35
Pazurki zrobione teraz czekam na gosci i "trzaskanie" wieczorem moze jeszcze tu Was odwiedzę :) i wkleje fotosy :)

Offline Antalis

• Chuck Norris
15 września 2006, 16:47
Oto moj epazurki - zdjatka kiepskie a ale nie mam czasu na nic lepszego :)
Kciuki:

I cała reszta :

Mnie sie podobaja bo sama robiłam :D

Offline goni@ Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 23.09.2006
15 września 2006, 18:25
Pazurki superek  :D
No i już jutro Twój dzień...
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia  :serce:

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
15 września 2006, 18:36
Antalis jutro Wasz dzień...życzę super pogody i abyście zawsze byli tacy szczęśliwi jak w dniu jutrzejszym!!! :serce:

Offline the_rose Kobieta

• Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachowć swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność
  • uzależniony
  • data ślubu: 07.07.2007
15 września 2006, 18:44
Śliczne paznokcie...ja to sobie prawą reka lewą tak pomaluje ale odwrotnie to juz nie darady:( Wszystkiego co najpiekniejsze i najwspanialsze na nowej drodze życia...miłości przez całe zycie :serce: aby ten dzień bł najpiękniejszy i taki jak sobie wymarzyłaś...i taki będzie :D  :D

Offline Ewelina_Michał Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: czerwiec 2007
15 września 2006, 19:39
piekne paznokietki...!!! pogratulowac umiejetnosci manualnych. jejciu...jak już będzie Ten dzień.

Offline Igraszka Kobieta

• bywalec
15 września 2006, 20:49
ANtalis jutro jużbędziesz żonką ! Życzę wszystkiego NAJ! CZEKAM NA RELACJE JAK WROCISZ I OCHŁONIESZ! BUZIAKI DLA CIEBIE I RAFAŁA! UDANEJ POGODY I OWOCNEJ NOCY POŚLUBNEJ HIHI! :serce:  :serce:  :serce:  :serce:

Offline Antalis

• Chuck Norris
16 września 2006, 06:27
DZiewczyny i nadszedł ten dzień ....
Chciałam Wam z tego miejsca podziekowac za wszystko, za zyczenia,dobre słowo.
Tym ktore byly mi nieprzychylne pragne tez podziekowac bo dzieki nim niezle se usmialam  :mrgreen:
Nie wiem kiedy bede miala dostep do netu ale juz za Wami tesknie ;)
Wszystkiego naj dla dzisiejszych panien młodych  :!:  :!:

Offline Monique

• użytkownik
16 września 2006, 08:01
Antalis, Trzymaj sie.. Wszystkiego dobrego.. na nowej drodze zycia.. :) czekamy na relacje :)

Offline Marcysia

• bywalec
16 września 2006, 09:50
Powodzenia!! :jupi: Matko, z tygodnia na tydzień bardziej przeżywam wszystkie śluby ;) Trzymam kciuki i zycze samej pomyslności :D  :serce:

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
16 września 2006, 09:52
Antalis Wszystkiego dobrego.

• Chuck Norris
16 września 2006, 10:25
Życze by wszystko sie udało, pogoda dopisała i żebyś ze wspaniałym usmiechem na twarzy wkroczyła w nowy etap swojego życia!!!
czekamy na relacje!!

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
16 września 2006, 10:27
Cytat: "Ewelina_Michał"
czekamy na relacje!!

No pewnie!!

Offline anetka161 Kobieta

• 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • data ślubu: 16.06.2007
16 września 2006, 13:45
Antalis jeszcze raz życzę powodzenia :)

Offline Kasia-Wrocław Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 16.06.2007
16 września 2006, 18:35
No, Antalis już jest Żonką !! Serdeczne gratulacje dla obojga Małżów :) Buziaki i uściski! Połamania nóg na weselichu   :koncert:

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
16 września 2006, 18:52
Antalis wszystkiego najlepszego raz jeszcze!!!!!! :serce:  :serce:  :serce:  :mrgreen:

• Chuck Norris
19 września 2006, 21:34
Antalis jak juz ochłoniesz po swoim wyjątkowym dniu to czekamy na Twoja relację i napisz tez w tym watku pod jakim  tytułem ja odnajdziemy. buziaczki

Offline the_rose Kobieta

• Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachowć swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność
  • uzależniony
19 września 2006, 21:38
Myślę, że szybko jej tu nie zobaczymy...korzysta z życia małżeńskiego :P

• Chuck Norris
19 września 2006, 21:42
niech korzysta :) to najwspanialszy czas i niech sie nim rozkoszuje. hihi ale niech tez nie zapomina o nas bo ze zniecierpliwienim czkamy na relecje tego jednego z najbardziej dopracowanych wesel na tym forum :)

Offline the_rose Kobieta

• uzależniony
19 września 2006, 21:44
no dokładnie:))

Offline Antalis

• Chuck Norris
21 września 2006, 14:43
WITAMY PO DLUZSZEJ PRZERWIE> ZAPODALAM JUZ KILKA FOTEK W RELACJI ZE SLUBU POD WSZYSTKO MOWIACYM TYTUŁEM ... " NAJBOGATSI LUDZIE SWIATA "

Offline Asia i Adam

• nowicjusz
14 października 2006, 00:08
jejqqqq Atlantis jaki Twój watek jest fantastyczny!!! kurcze podziwiam Ce za takie dopieszczenie tego dnia. będe śledzić Twoje zmagania aż do końca :)

a tak na marginesie, jak znajdziesz chwilkę czasu to bardzo cie prosze podeslij mi linki na priv do tych wszystkich gadżetów które załatwiasz do slubu - mam na mysli te podziekowania dla rodziców itp. albo mozesz mi poprostu  spisac mniej wiecej co kupowalas. ja tego watku nie ogarniam tak na raz a ty moze masz jakąs prywatna liste i mozesz mi to przekleic. jej i nawet o koszyczku pomyślłać...ty to masz dziewczyno głowe nie od parady!!! podziwiam!!!

Hej, zacytowałam wypowiedż Eweliny_Michała, bo mogłabym napisać to samo :)  po prostu podziwiam za prowadzenie tego odliczanka. wiem, ze juz prawie miesiąc od Waszego ślubu, ale mam prośbę taką jak powyżej, czyli o namiary na te wszystkie gadżety:)  a poza tym, gdzie szyłaś suknię???? i ile Cię wyszło w całości??  z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje. pozdrawiam ze Świętochłowic:)

Offline Antalis

• Chuck Norris
Jutro Wigilia a ja .. bawie sie naszymi slubnymi zdjeciami.Plytki nie mamy wiec porobilam troszke zdjec fonem :) Moja slubna relacja na moja wlasna prosbe zostala wykasowana wiec wkleje tutaj pare zdjatek dla tych co to jeszcze chca ogladac.Zdjecia maja troche zdeformowany kolor ale o tej porze nie ma dobrego swiatla do robienia zdjec :P a ze retuszu robic nie umiem wiec pozostaja takie bo jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma  :

Nasze obraczki:

Nasze twarze podczas przysiegi:

My podczas mszy:

Mały portrecik:

No zobacz co mi dałes :)

Pod welonem

Niech ktos wylączy ten przeciąg :P

Pod welonem II

Maskotki I

Maskotki II

Swiece:

Offline the_rose Kobieta

• uzależniony
Śliczne zdjęcia:) Życzę udanych Świąt Bozego Narodzenia, spedzonych w rodzinnej atmosferze... :serce:

• Chuck Norris
rzeczywiście sliczne zdjecia. widać na nich duzo ciepła.... kolarami sie nie przejmuj...i tak sa śliczne.

Offline Antalis

• Chuck Norris
Cytat: "the_rose"
Śliczne zdjęcia:)

rzeczywiście sliczne zdjecia.

Dziekuje  :oops: