e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Być FIT - oto jest wyzwanie  (Przeczytany 923541 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline .caril.

Odp: Być FIT - oto jest wyzwanie
23 kwietnia 2013, 12:43
zieloną lubię bardzo i piję od wieków, a czerwona schłodzona i z cytryną/limonką też już mi smakuje :)

Karola - można, wtedy może Cię po prostu przeczyścić. Ja zwykle piję 3 kubki dziennie czerwonej + ew. zieloną... :)
pije tyle samo, więc ok :)

Aga, generalnie z fittapy, wpisz w wyszukiwarkę interesującą Cię część ciała ;) i z Tiffany - (rozpiska z poszczególnymi filmami) i jej kanał na yt.
fajny jest też kanał Fitness Blender, a sporo dziewczyn ćwiczy z Cassey Ho :)

23 kwietnia 2013, 12:52
Aaa dziś na FB Ewa pisała, że bedzie mieć swój kanał na YT bo skonczyła wspołprace z TVP2..fajnie.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Caipirania

23 kwietnia 2013, 14:35
Nie wiem kiedy wy znajdujecie czas na cwiczenia, laski... ja inwestuje po pol godziny dziennie (i to nie co dzien) i wiecej bedzie mi trudno, chyba ze w weekendy.

Oponka, wzrostu LBM gratuluje.. Tobie Caril rowniez. I wszystkim innym wytrwalym takze.  ;)

Na Youtubie jest kanal BeFit, ktory ma 90 dniowy program cwiczen (jest tez ekstremalny, 30 dniowy, ale to nie na moje sily, z tego co widzialam). Zastanowie sie czy szarpnac sie na to, czy na cos innego... Na razie mecze dalej Jillian, tyle ze z ciezszymi ciezarkami tym razem.

Offline ciriness

23 kwietnia 2013, 17:08
Szczecinianki widziałyście?
http://www.groupon.pl/oferty/szczecin/Gabinet-Ksztaltowania-Sylwetki/20516590?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_113&a=411

kiedys bylo glosno o tych łóżkach na forum :D

Offline pileczka22 Kobieta

23 kwietnia 2013, 17:25
Ale jak... to ja sobie leżę, a one za mnie ćwiczą, a ja chudnę??

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 29.07.2006
23 kwietnia 2013, 19:04
Tak jak herbatki SLIMCUD i inne wymysły...

Dziewczyny tylko praca nad sobą pod każdym względem, ćwiczeń, diety itd przynosi rezultaty.

Caipirania dzięki  :-* Ja ledwo czas znajduje ale trening u mnie akurat ma priorytet. Dla mnie nie jest to poprostu dbanie o ciało ale inwestycja w zdrowie, lepsze samopoczucie również dla wszystkich domowników ;D itd.

Ale mnie brakuje jedynie czasu bo gdyby doba miała 3 godziny więcej to ja bym ćwiczyła do upadłego, mogłabym z siłowni nie wychodzić.

Offline marcella Kobieta

23 kwietnia 2013, 20:38
Ja dziś na rowerach byłam plus brzuchy.. Niezły wycisk babka dała.. Najgorzej tylko z dietą.. Starałam się jeść dziś co 3 godziny.. Ale ciężko mi to idzie.. Od dziś znów węgle odstawiłam.. Miałam teraz tydzień laby jeśli chodzi o jedzenie.. Ale chyba nic nie przytyłam.. Może pół kg ale mam @ więc to ciężko stwierdzić..

Te łóżka to nie jest tak że one ćwiczą za Ciebie.. Trzeba mocno napinać mięśnie.. Dają ładne rezultaty.. Ale jak się leży na nich i nic nie robi to oczywiście nie..

Ja bardzo bym chciała codziennie ćwiczyć ale Zuzka chora i nie daje rady.. Wczoraj zasnęła o 20:30. Akurat miałam czas by wysprzątać mieszkanie bo na 21 klienci przyszli i wyszli o 23.. A jeszcze z mężem chciałam troszkę pobyć.. Ale nie będę się Katować psychicznie bo 3 razy w tygodniu to też dobry wynik jak dla mnie..

Offline ricardo Kobieta

23 kwietnia 2013, 20:57
No właśnie, to nie jest tak że się leży i łóżka same ćwiczą :) Ja na to chodziłam, tylko potem już mi się znudziło. Trzeba napinać mięśnie odpowiednio i jednak trzeba się coś wysilić.

Offline pileczka22 Kobieta

23 kwietnia 2013, 21:01
Dzięki za wyjaśnienia, bo zupełnie nie rozumiałam idei tych łóżek :D

23 kwietnia 2013, 21:03
I po Krzyku.
Turbo Spalanie ze mną.

Jutro lajcik Skalpel 2 _ Ab rupper + Boczki + coś jeszcze :)

Gabiś

• Gość
23 kwietnia 2013, 21:09
Killer za mną...  masakra ledwo dyszę ;D

Offline pyh Kobieta

23 kwietnia 2013, 21:26
killera jeszcze nie robilam, ale psychicznie sie szykuje
nazwa mnie odrzuca.... ;)
ja wlasnie przyszlam z pracy, wiec pykne skalpel, bo nie chce tupac

u mnie tez najtrudniej z posilkami, jem max 3, nie mam kiedy wiecej

Offline .caril.

24 kwietnia 2013, 13:15
włączyłam sobie filmik z Chodakowską. nic się nie zmieniło - nie dam rady z nią ćwiczyć 8)

za to wreszcie stworzyłam trening brzuchowy, który mi pasuje. zminimalizowałam ilość ćwiczeń na bazie brzuszków i zastąpiłam innymi. czas szybko zleciał i porządne cardio udało się zrobić :)

* rozgrzewka z Tiff
* tiffoczki
*
*
*
*
*
*
*
* abs + cardio z fitness blender

zasłużyłam na "cynamonową michę" :)

Offline pyh Kobieta

24 kwietnia 2013, 13:25
robisz po 3 powtorzenia??? ile to wszystko trwa?

Offline .caril.

24 kwietnia 2013, 13:28
jeden filmik jeden raz :)
dzisiejszy trening trwał ok. 1,5h. nie robię przerw - mam przygotowane okna w przeglądarce, w odpowiedniej kolejności i tylko odpalam.

Offline s_erduszko Kobieta

24 kwietnia 2013, 20:37
Wrrrr Wy mnie nie motywujecie tylko denerwujecie :P, ze tak dobrze Wam idzie  ;)
A poważnie to Gratulacje dla tych z wynikami i bez !!!!
Dajcie cos na nogi i pupe, bo górę akceptuje, ale dołu nigdy nie zaakceptuje :( i kondycja do du.py  :-\, zrobiłam dZisiaj 50 przysiadow, kilka brzuszkow ii wieczorem miałam problemy z zejsciem po schodach  ::), nie cierpię czuć mięśni i mieć zakwasy  :-X

Offline .caril.

24 kwietnia 2013, 20:45
proszę, proszę, kogo moje piękne oczy widzą  ;D

Katarzyna, spójrz na górę (mój pierwszy post na ten stronie). przejrzyj sobie i stwórz coś swojego.
możesz kopiować moje zestawy, bo ja od "wcięcia" w górę też nie mam zastrzeżeń 8)

po każdej aktywności, porządne rozciąganie (mnóstwo propozycji na yt) i nie będzie zakwasów. jak sobie czasami odpuszczę, pukam się w łepetynę ;)

24 kwietnia 2013, 21:04
proszę, proszę, kogo moje piękne oczy widzą  ;D

Piękna Katarzynę  :D
 ;)
To co wystarczy poglądac te filmiki ? ;)
Od jutra spróbuje ....
Zdążę do majowki być rozmiar mniejsza ;) ?

Offline .caril.

24 kwietnia 2013, 21:07
samo oglądanie nic nie da niestety 8) z przykrością stwierdzam, że szybkie efekty daje tylko ruch i zdrowe żarełko, ale możliwość kupienia szortów w h&m na 170cm wszystko wynagradza ;)

Offline .:Anka:. Kobieta

24 kwietnia 2013, 21:14
caril, potrafisz zmotywować.
u mnie dzisiejszy dzień spisany na straty (30min na trampolinie nie liczę...)
ale jutro wracam karnie do ćwiczeń.
fajnie, ze wklejacie swoje zestawy filmików - kopiuję bezczelnie  ;)

24 kwietnia 2013, 21:18
ale możliwość kupienia szortów w h&m na 170cm wszystko wynagradza ;)
Co to znaczy  ??? Bo tyle wzrostu to Ty chyba masz i miałas  ;)

Ja Karoliny nie poznaje, zupełnie sie zafiksowala na ten temat  :o :o :o, a Mąż daje radę ? Jesteście FIT małżeństwem ? ;)

24 kwietnia 2013, 21:27
Serce a bieganie?

24 kwietnia 2013, 21:29
Odpada
Ze sportow tylko siatkówka, rolki, łyżwy, fitness na ps 3 ;)

Offline .caril.

24 kwietnia 2013, 21:29
Kasia, wzrostem oznaczane są ciuchy z dziecięcych działów ;D
mój mąż biega cztery razy w tygodniu i je to co ja, więc też wkręcony.

Ania, zazdroszczę tej trampoliny strasznie!

zestawy kopiujcie - po to je linkuję przecie ;D

Offline marcella Kobieta

24 kwietnia 2013, 21:59
Zrobiłam właśnie Skalpel i tak napinałam wszystkie mięśnie że leje się ze mnie..
Niestety mąż nie wrócił z pleneru na czas i nie mogłam pójść na fitness.. No to ćwiczyłam w domku.. Padam.. + 2 godzinny spacer też zaliczony :)

Zazdroszczę Karolcia, że mąż też się wkręcił.. Chociaż mój na plenerze też w dupkę dostał :)

Za 2 tygodnie jadę na 3 tygodnie do sanatorium z małą i boję się, że tam nie dam rady ćwiczyć..

24 kwietnia 2013, 22:40
U mnie mężu ćwiczy ze mną...nie wszystko ale dziś dzielnie Skalpel 2 :)
Ja oprocz Skalpela zrobilam Ab Ripper i boczki.

Jutro pobudka o 5 i jogging, aplikacja w telefonie już czeka :), a wieczorem Turbo Spalanie.

Dodatkowo od 2 tygodniu wchodzę do pracy zawsze po schodach - 6 p. (na obcasach, z laptopem, torebką, torbą z wyżywieniem całodniowym to nie lada wyzwanie) ;D

zrobiłam dZisiaj 50 przysiadow, kilka brzuszkow ii wieczorem miałam problemy z zejsciem po schodach  ::), nie cierpię czuć mięśni i mieć zakwasy  :-X

Ja mam na odwrót. Uwielbiam jak mnie wszystko boli, lubie czuć każdy mięsień. Wtedy czuje, że żyje.

Offline agairish Kobieta

24 kwietnia 2013, 23:25
Ja też uwielbiam czuć każdy mięsień  ;D

Dzisiaj dodatkowo zmotywował mnie widok mojego brzucha w lustrze - nareszcie zaczęło być widać mięśnie  :jupi:

Wczoraj moim treningiem były zajęcia Soca z Bartkiem plus robię wklejane tu wcześniej wyzwanie squatowe.
Dzisiaj był plan:
- talio-brzuch - - WYKONANE
- nogi - - WYKONANE
- brzuch - - podejście pierwsze przerwane rozmową na skypie z mężem
- brzuch - - podejście drugie - poległam  :( zdecydowanie nie na mój kręgosłup i ręce te ćwiczenia
- nogi i pupa - - WYKONANE
- wewnętrzna strona ud - WYKONANE
- brzuch - - WYKONANE

No i jeszcze przed samą kąpielą porcja squatów  ;D

Karolina - a czemu z Chodakowską nie dajesz rady?

25 kwietnia 2013, 08:55
Muszę przyznać, że bieganie o 5 ma same pozytywy.
Po terningu mam tyle energii, że mogłabym gory przesnosić.

Dziś przebiegłam 4, 95 km  ;D Jutro ta sama trasa bo tyle samo mam czasu, ale w niedziele mam zamiar dobic do 7 km :tupot:

Wieczorkiem Turbo Spalanie.
Zamowilam sobie także nowy numer Shape, bo wspominałyście, że ma być płyta. Tesciowa ma chody w kiosku 8)

Offline marcella Kobieta

25 kwietnia 2013, 10:17
Podziwiam Cię.. Nikt by mnie nie zmusił żeby biegać i to jeszcze o 5 rano.....

Offline .caril.

25 kwietnia 2013, 10:29
super Ania :)
dla mnie bieganie to masakra. w szkole liczyła się tylko lekkoatletyka - 60m, 100m i sztafetę na 200m uwielbiałam, a dystans powyżej 200m była dla mnie męczarnią, o teście coopera nie wspominając :-X

Aga, planki też nie dla mnie i brzuch wolę męczyć na stojąco, a z kolei wew. część ud, wolę z 1części :)
z Ewa nie daję rady, bo mnie jej gadka męczy. zdecydowanie wolę mobilizującą powierzchowność w innej formie. trochę nużące te jej sety, a skoro dla efektów trzeba je często powtarzać, to ja też odpadam. wolę codziennie robić inne partie, wymieniać filmy i trenerów.

zresztą dla mnie to ona jest takim trochę produktem marketingowym, napędzonym przez media. nie ma dobrych opinii wśród trenerów (technika ćwiczeń pozostawia wiele do życzenia, ćwiczenia wykonywane w sposób jaki ona pokazuje mogą prowadzić do kontuzji), ale nie mnie to oceniać, bo trenerem nie jestem i nie będę. skoro jej główną kartą przetargową są wyniki dziewczyn, które ćwiczyły z nią, to nic mi do tego.
ja się już nie przekonam :)