e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Być FIT - oto jest wyzwanie  (Przeczytany 787075 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 2.06.2007
Odp: Być FIT - o to jest wyzwanie
8 kwietnia 2013, 11:30
Dajcie laski linka do tych foczek tifoczek ;D ;D ;D
a jak Wasze menu na codzien?
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline marcella Kobieta

8 kwietnia 2013, 11:50
Ja w sobotę po 16 godzinach non stop na nogach i co chwilę przesiady robiłam mam takie zakwasy, że wczoraj nie byłam w stanie się ruszyć.. Dziś dalej mam, ale Skalpel i boczki mam zamiar zaliczyć.. Poza tym jestem bardzo zmotywowana, bo w sobotę spotkałam parę osób które mnie dawno nie widziały i wszyscy mi mówili, że schudłam.. :)

Offline Zaneta_81 Kobieta

8 kwietnia 2013, 12:43
caril, podjęłam wyzwanie  ;)
zaliczyłam Tiff
*rozgrzewkę
*boczki
* pupe  ( tu był bóllllllll  ale o dziwo tylko przy jednym pośladku  :D )
*nogi
*cardio

faktycznie lajtowo, no oprócz ćwiczeń na pupe  ;)

Zaliczyłam jeszcze te dodatkowo ćwiczenia na wew stronę ud  ;)

wypiłam przy tym dzban wody i...czuję nieodsyt  ;)

wieczorem dołoże pewnie 6min trening z Ewą albo Mel B ;)

8 kwietnia 2013, 12:46
ups poprawka, było jeszcze bikini abs, prawie w bikini  ;)

Offline .caril.

8 kwietnia 2013, 13:07
super! niedosyt znam, dlatego u mnie to tyle trwa ;)
Tiff zaleca 30min. codziennie, więc jeśli tylko Tiffoczki to x3. ta jedna seria na niewiele się zda, więc dobrze sobie wybrać ulubione filmiki i tworzyć zestawy. chyba najlepiej są one TU rozpisane, a oficjalny kanał Tiffany macie TUTAJ 

mi zostało jeszcze ostatnie 20min. zumby, ale move muszę podładować.

stwierdzam, że nie lubię już mel b. ma za dużo powtórzeń w jednej serii i odpuszczam przez to.
połowa tych 10-min. filmików mi się podoba, a połowa mnie zabija 8)

Offline Ola888

8 kwietnia 2013, 13:10
Po ostatnim grzesznym weekendzie powinnam dziś złożyc samokrytykę, było totalnie nie fit  ;) Mąż sprowadza mnie na złą drogę, a najlepsze w tym wszystkim to że on po wszelkich obżarstwach idzie i cwiczy a ja ruszyc dupska nie mogę  :D Mój jedyny wysiłek fizyczny to sobotnie szaleństwo z młodą w sali zabaw, więc dzisiaj wracam. Wieczorem oczywiście biegam, pogoda zrobiła się ładna więc tym chętniej będę "latac"  :)

Ćwiczenia tylko z muzą, nie wyobrażam sobie inaczej  :)

8 kwietnia 2013, 14:50
Nie podoba mi się przełaczanie filmików na TY robią SZOK Ewy. Odpuszczam więc. Wole sie pomęczyć robiąc całego Killera, który leci ciagiem.

Pocwiczę też z gwiazdami, bo trening wugląda ciekawie.

Wczoraj Skalpel i dziś Skalpel.

Kurde gdyby doba była dłuższa to by się więcej poćwiczył, a tak robota i dojazd do domu zajmuje mi 3/4 doby ::)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

8 kwietnia 2013, 15:13
Mi tam przełączanie nie przeszkadza, wykorzytuje ten czas na łyka... no dobra dwa łyki wody  ;)

Ania, jak robisz codziennie całego killera, lub 3 treningi z gwiazdami to po co ci więcej?
i tak szacun  ;)

8 kwietnia 2013, 15:59
Nie robie codziennie Killera, bo bym wyzioneła ducha.

Przeplatam to ze Skalpelem dzien na dzien.

Ja jestem z tych, co lubi się zmorodwać na Amen ;D

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
8 kwietnia 2013, 18:23
dzieki caril!
ja się zmeczyłam jak tylko patrzyłam :P ::)
dzis znów płytka Ewki poszła w ruch..oczywiście ćwiczyła Maja ::) :P no moze jak Was poczytam to się zmotywuje 8)
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline Katrinka Kobieta

8 kwietnia 2013, 18:26
Właśnie skąd ten czas wziąć??  ;) ja mogę sobie co 2 dzień na 30-40 min pozwolić na orbitreku.. plus spacery z córką.. nie ma szans inaczej..mąż w domu dużo pracuje.. ::) a jak mała śpi nie chcę jej skakać nad głową ;)

Offline Ola888

8 kwietnia 2013, 18:43
Właśnie skąd ten czas wziąć??  ;) ja mogę sobie co 2 dzień na 30-40 min pozwolić na orbitreku.. plus spacery z córką.. nie ma szans inaczej..mąż w domu dużo pracuje.. ::) a jak mała śpi nie chcę jej skakać nad głową ;)

W kawalerce mieszkacie ?  ;D

Jak się chce to i czas się znajdzie i chęć i miejsce i.......i....... tylko trzeba chciec  ;)

Offline tete Kobieta

• Chuck Norris
8 kwietnia 2013, 18:49

Jak się chce to i czas się znajdzie i chęć i miejsce i.......i....... tylko trzeba chciec  ;)
prawda w 100%!! MOJEGO OSOBISTEGO  ::) lenistwa nie mam zamiaru usprawiedliwiac..myśle,że najtrudniej zacząc..jak sobie radzicie z posiłkami?dla dzieci,męza?

Gabiś

• Gość
8 kwietnia 2013, 19:15
Witam i ja. Naleze do roznych grup w zaleznosci od danego czasu w moim zyciu ;) obecnie cwicze ale rzadko.... Za malo i za malo systematycznie.

Offline marcella Kobieta

8 kwietnia 2013, 22:02
Skalpel Ewy i boczki Tiffany zaliczone.. Gorzej z dietą.. Dwa kawałki ciasta też zaliczone  ::)

8 kwietnia 2013, 22:04
U mnie Skalpel i morderczy Ab Ripper zaliczony również uffff.

Muszę się tym boczką przyjrzeć :) Ile trwają?

8 kwietnia 2013, 22:05
boczkom ;)

Offline marcella Kobieta

8 kwietnia 2013, 22:10
10 minut.. Ale są super :)

Offline agairish Kobieta

8 kwietnia 2013, 22:13
A ja właśnie skończyłam serię:
- 10 min stepper
-
-
-
- Mel B Abs workout
- 10 min rozciąganie

Aż sama się dziwię jak sporo tego wyszło  :o Nie padam na twarz, ale mięśnie czuję  ;D

Gabiś

• Gość
8 kwietnia 2013, 22:16
Ja dzis skalpel.
Tete jesli chodzi o posilki. Ja jestem zwolenniczka tego ze dieta to zywienie do konca zycia. Uwazam ze po prostu nalezy sie zawsze zdrowo odzywiac. Raz na jakis czas cos niezdrowego moze byc ale na codzien zdrowo. My jemy razem. Moj maz nie moze slodyczy wiec nie je a ja tak ;) ale na obiad grilowana piers z kuaraka a dzis. Np soczewica z indykiem...

Offline Lenka89 Kobieta

• Bicie Jego Serca Najpiękniejszą Muzyką....
  • entuzjasta
  • data ślubu: 30.04.2011
8 kwietnia 2013, 22:18
Hej! Ja też dołącze  ;)
Od kilku dni ćwicze codziennie i chyba mogę się zaliczyć do pierwszej grupy bo sprawia mi to ogromną frajdę :D

Mam cały tygodniowy plan  ;)
pon - aerobic (60 min)
wt - aqua areobic (60 min)
śr - aerobic (60 min)
czw - aerobic (60 min) + aqua areobic (60 min) + dwie serie po 10 minut w saunie suchej  Grin
pt - ćwiczenia mel b: 2*10-minutowa seria na pośladki, 2*10- minutowa seria na brzuch, 2*10- minutowa seria na nogi

Ale jeszcze się nie zmierzyłam, boje się  :P

Offline .caril.

8 kwietnia 2013, 22:25
Aga, jak wrażenia po balerinie? jedno z moich ulubionych, bo pali najlepiej ;D
rozciąganie sama opracowałaś sobie?

Lenka, fajny zestaw, więc odważ się zmierzyć - to tylko cyferki ;)

tete, mój mąż zje to co mu podam, a Tosia tak samo.
przy okazji polecam zupkę: http://smak-zdrowia.blogspot.com/2013/02/zupa-z-czerwonej-soczewicy.html

ja zmieniam system, bo mam za mało cardio. jutro powinnam już mieć skakankę i będę rozbijać trening na dwie tury.

8 kwietnia 2013, 22:49
ja wlasnie zaliczyłam cardio z mel b i pośladki  ;)

wszystko byłoby pięknie, wręcz idealnie ;) gdyby P nie wrócił z siłowni z desperadosem  :P

o zupka do wypróbowania  :)

8 kwietnia 2013, 23:01
Z tego samego bloga fasolka po bretonsku w wersji light

http://smak-zdrowia.blogspot.com/2013/03/fasolka-po-bretonsku.html PYCHA.

Musze kupić soczewice i poćwiczyć jutro boczki - taki mam plan ;D

Offline agairish Kobieta

8 kwietnia 2013, 23:04
Balerina boska  ;D  :Serduszka:
A rozciąganie tak, sama sobie opracowałam. Wykorzystuję ćwiczenia ze swoich tanecznych treningów oraz to, co zapamiętałam z zajęć Activowych, na które kiedyś chodziłam (brzuch+streching).

A co "dietki", to ja jem razem z Bartkiem. A że jemu gotuję zdrowo (mięsa i ryby gotowane na parze lub pieczone, dużo warzyw i owoców, tłuszcze ograniczone do potrzebnego minimum, zero soli, mało cukru), to sama tak też się odżywiam. Jedyną moją słabością są słodycze, ale powoli zaczynam ograniczać  ::)

Offline .caril.

8 kwietnia 2013, 23:07
Ania, dzięki - to tą fasolkę mam na oku ;)
generalnie na tym blogu opieram nowy plan żywieniowy dla męża ;D

Aga, też mam własny system rozciągania i chyba tak jest najlepiej, bo gotowce z yt mi się nie podobają 8)

Offline Ola888

8 kwietnia 2013, 23:16
Bieganie zaliczone, po było mi mało więc poćwiczyłam jeszcze 20 minut ( skłony, przysiady itd).

Co do diety ja nie stosuję żadnej, zgadzam się z Gabiś że trzeba zdrowo się odżywiać pozwalając sobie czasem na przyjemności. Jedyny rygor jaki narzuciłam to nie jedzenie po 19 ( w dni robocze oczywiście  :D).

Offline marcella Kobieta

9 kwietnia 2013, 11:06
Jak ktoś nie ma pomysłu na śniadanie to dziś zrobiłam sobie "kanapki " z sera typu włoskiego z Biedronki.. Smakuje podobnie jak mozzarella.. Pół takiego sera pokroiłam na plasterki.. Ułożone na talerz przyprawiłam ziołami, oblałam oliwą z oliwek.. Na to ruccola, pomidor i szynka parmeńska.. Pycha!!!!  A tak się najadłam, że szok..

9 kwietnia 2013, 11:07
Ja uwielbiam twaróg ze szczypiorkiem. Teraz to moje danie główne  :) + 3 litry wody min.

Offline pyh Kobieta

9 kwietnia 2013, 11:13
kurcze,nienawidze cwiczyc,nie umiem sie przelamac, nie wywoluje to we mnie zadnej radosci;okazjonalnie sie zmuszam, ale potrzebuje naprawde mocnej motywacji (typu cwiczacy i pohukujacy na mnie obok maz) zeby nie rzucic tego w pierony

robiac skalpel nienawidze momentami Chodakowskiej i bluzgam w myslach

lubilam jezdzic na rowerze, do czasu, gdy przelecialam przez kierownice i teraz sie boje
jedynym sportem ktory mnie odpreza jest basen, ale i tu jestem mistrzynia wymowek-a to mam makijaz,a to nie zabralam soczewek
beznadzieja

mam nadzieje, ze ten watek pomoze mi wstac z kanapy na dobre