e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Być FIT - oto jest wyzwanie  (Przeczytany 903250 razy)

Odp: Być FIT - oto jest wyzwanie
15 maja 2013, 11:16
Kaloryfera to nie  ;D Chcę mieć widoczne, zarysowane ładnie mięsnie brzucha.

Czasami mi się zdaża 4 razy w tyg robić brzuchy, ale w takim razie będę robic przerwy co 2 dzien i wyjdzie 3 razy.

Dzieki Aga  :-*
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline pyh Kobieta

15 maja 2013, 11:26
no widzisz Anusiaaa, musisz cos wcisnac przed bieganiem, moze wlasnie koktajl jakis; a pijesz w trakcie?
ja wlasnie wrocilam z roweru, dzis idealna pogoda, slonko, ale fajnie wieje, szkoda, ze zaraz musze isc do pracy, bo zrobilabym dluzsza wycieczke
czuje uda :)
wieczorem szok trening, bo musi byc cos krótkiego

15 maja 2013, 11:29
Nie ma czasu na robienie koktajli  ;) Będzie woda z miodem  ;)
Nie nie pije w czasie, nie mam takiej potrzeby.

Offline pyh Kobieta

15 maja 2013, 11:33
ok ;) ale taki zrobiony wieczorem, wyciagniety rano z lodowki tez by sie nadal :)

Gabiś

• Gość
15 maja 2013, 11:40
Dołuje mnie ten wątek... nie mam kiedy ćwiczyć ostatnio :( Energia = zero. Po całym dniu biegania za moimi kawalerami padam. A niedługo muszę wyjśc na plażę  :P

Offline kkotek Kobieta

15 maja 2013, 19:05
Dziewczyny powiedzcie mi czy to jest normalne.....
Robię brzuszki już jakiś czas i ostatnio mam chyba jakiś dołek  >:( >:( >:( mój brzuch wygląda tak: od piersi do pępka jest piękny tzn płaski i mam takie fajne wgłębienie po obu stronach (no i żeberka wystające ::) a niżej fałdkę  :'( :'( :'( nie jakąs wielką oponę od tira ale jednak..... wszyscy twierdzą, że taki brzuch to nie brzuch i każdy taki ma i że to moje wymysły są... sratu tatu..... ja nie chcę takiego mieć  ::) wcięcie w tali mam duże i aż trochę jak na moją figurę takie nie naturalne ale ta oponka  >:( >:( >:( >:( >:( wrrrrrrrrrrr oczywiście chodzę na wciągniętym brzuchu i wyprostowana to nawet jest oki ale jak siadam to normlanie się czuję jakbym koło ratunkowe miała założone..... jak tak patrzę na inne kobiety to widzę, że mają większą oponkę i zyją a nawet i u szczuplejszych zauważyłam, że im "coś" tak odstaje ale...... no włąśnie te ale............
jakoś tracę motywację do robienia brzuszków bo nie zauważyłam żeby mi się ona zmniejszyła  ::) ::) ::)

Kurde chyba mi się maruda włączyła  :o :o :o

Kajetan  *† 31.12.2015 (15 tc)
Paulinka ❤️ 19.03.2018

Gabiś

• Gość
15 maja 2013, 19:08
kkotek po porodzie mam to samo... mam wrażenie a nawet jestem pewna że to skóra i nic z nią już nie zrobię. tłuszczu tam raczej nei mam tylko właśnie fałd skórny... tez mi wszyscy mówia że przesadzam ;)

Offline kkotek Kobieta

15 maja 2013, 19:16
Gabrysiu no właśnie też mi to wszyscy powtarzają  ::)
I tak myślę co ja mam z tym zrobić.... jeeeeeeżu malusieńki jak mi się marzy operaja plastyczna  :D :D :D ale mnie nie stać  ::)  więc jakie ćwiczenia robić??

Paulinka ❤️ 19.03.2018

A moze trzeba robic odpowiednie cwiczenia na te wlasnie miesnie ponizej

Gabiś

• Gość
15 maja 2013, 19:41
Moim zdaniem przynajmneij w moim przypadku ćwiczenia na to nie pomogą. Brzuch mam już wyrzeźbiony ładnie w miarę a skóra jak była tak jest... operacja ja nic ;) Ale ja sobie nei zrobię bo mam naprawde niewielką tą skórę i wole to niż bliznę...

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 29.07.2006
15 maja 2013, 20:18
Dziewczyny mogę się założyć, że nie do końca tak jest. Bo w tym miejscu najłatwiej odkłada się tłuszcz i jednocześnie najtrudniej go spalić ale się da. Tylko naprawdę ciężko to wykonać. A co do skóry to łatwo jest sprawdzić czy to tłuszcz czy poprostu skóra. Skóra da się łatwo uszczypnąć i jest jej cienka warstwa pomiędzy palcami.

kkotek weź uszczypnij kawał skóry tam gdzie masz ten chudy brzusio, po bokach pod stanikiem, gdzie masz te wcięcia. Na bank im bliżej dołu będziesz zjeżdżać tym ta fałda uszczypniętej skóry będzie grubsza, tam jest więcej tłuszczu. Nie umiem tego lepiej wytłumaczyć przez internet ::)

Gabiś

• Gość
15 maja 2013, 20:23
Aga mi nie wierzysz ???  :D To uwierz ;) Mam na brzuchu 10 % tkanki tłuszczowej - tak przynajmneij mi maszyna zmierzyła... A to jst za mało a nei za dużo. A fałde jak miałam tak mam...

Offline kkotek Kobieta

15 maja 2013, 21:09
Ja sobie doskonale zdaję sprawę, że ta "opona" to tłuszczowa TEŻ jest  ::) ::) ::)
Szczęście w nieszczęściu, że NIE przypominam chłopka michelin  :D :D :D :D

Tak jak pisałam do "górnej" części nie mogę się doczepić ale chciałabym "spłaszczyć" dół tylko nie bardzo wiem jakie ćwiczenia dobrać  ::) ::) ::) ::)

ooppoonnkkaa Ty jesteś góru ćwiczeniowym więc poradź mi coś PROSZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ  :-* :-* :-*

Paulinka ❤️ 19.03.2018

Gabiś

• Gość
15 maja 2013, 21:12
kkotek na dół to nożyce, brzuszki z nogami na żabę - u Chodakowskiej jest to ćwiczenie...

Offline Caipirania

15 maja 2013, 21:41
Nie sa sie usunac tluszczu w konkretnym miejscu. Nic nie dadza cwiczenia "na brzuszek" zeby usunac tkanke tluszczowa tam sie odkladajaca. Musi spasc ogolny procent tluszczu, na calym ciele... to raz...

A dwa... miesnie brzucha to sie robi.. w kuchni. Bez odpowiedniej diety ich nie bedzie.

Offline .caril.

15 maja 2013, 21:59
amen  8)

kkotek, już o tym pisałyśmy wiele razy - kompleksowe działanie + racjonalne żywienie przyniosą efekty :)

Offline .:Anka:. Kobieta

15 maja 2013, 22:14
dziś zaliczyłam "trening z gwiazdami"
było ciężko. tempo ćwiczeń z beatą sadowską za mocne jak dla mnie
z kolei ćwiczenia na brzuch nudne...nie do przejścia jest dla mnie ćwiczenie - leżąc na brzuchu podnosimy nogi do góry i równocześnie unosimy klatkę piersiową. normalnie żebra wbijają mi się w matę... ??? ??? ??? ???  ::) ::) ::) ::)
chodzi mi o ćwiczenie nr 2 z tej strony...

http://www.rbk-pro.pl/aktualnosc/1/
« Ostatnia zmiana: 15 maja 2013, 22:39 wysłana przez .:Anka:. »

Gabiś

• Gość
16 maja 2013, 08:51
Anka przy tym ćwiczeniu polecam włożyc poduszkę pod biodra. Odciąża odcinek lędźwiowy.

16 maja 2013, 09:14
Ania, masz ten sam problem co mój mąż ;)

A ja uwielbiam to cwiczenie.
Musisz napiąć mocno brzuch i przedewszystkim uda i stopy wyciągnąć wtedy ciało samo się unosi i stoi nie ruchomo ;)

A u mnie wczoraj kapiszon ::) Mój organizm zapragnął snu i zasnęłam z Zuzą o 8. Obudziłam się dzis o 6:30 ;) No to zaliczam dzień do odpoczynku i dziś już na pewno nie zasnę :)

16 maja 2013, 09:32
dziś zaliczyłam "trening z gwiazdami"
było ciężko. tempo ćwiczeń z beatą sadowską za mocne jak dla mnie
z kolei ćwiczenia na brzuch nudne...nie do przejścia jest dla mnie ćwiczenie - leżąc na brzuchu podnosimy nogi do góry i równocześnie unosimy klatkę piersiową. normalnie żebra wbijają mi się w matę... ??? ??? ??? ???  ::) ::) ::) ::)
chodzi mi o ćwiczenie nr 2 z tej strony...

http://www.rbk-pro.pl/aktualnosc/1/

Ania to jest moje ulubione ćwiczenie ;)

dla mnie nie przejścia są te z turbo spalania - podparcie na ręce i unoszenie kolana i łokcia do niego a ciało w tym czasie napięte jak struna (ćw z turbo spalania z sesji nr 8)

Offline .:Anka:. Kobieta

16 maja 2013, 09:43
serio lubicie to ćwiczenie????

ja nie mam tak mocnego brzucha, żeby całe uda podnieść do góry..no i te żebra wbijające się w matę  ::) ::)

dla mnie nie przejścia są te z turbo spalania - podparcie na ręce i unoszenie kolana i łokcia do niego a ciało w tym czasie napięte jak struna (ćw z turbo spalania z sesji nr
hehehe a ja je lubię  :)

16 maja 2013, 10:07
Ela, ćwiczenie na boczki z Turbo Spalania to kwestia wprawy.

Na początku robiłam po 3 powtórzenia.
Teraz robie 3 serie bez problemu, a 4 z wysiłkiem i pot mi kapie wtedy z każdej części ciała.
Boskie jest to ćwiczenie. :luzak:

Na niedziele planuje długooooooo wycieczkę rowerową, tylko czy moje nogi to wytrzymają. Rano chce przebiec 10 km  ::)

16 maja 2013, 11:17
Wygrałam własnie książke "Abs- czyli mięśnie brzucha". Jak się doszkole to Wam wiedze przekaże  ;D

Offline Asiq Kobieta

16 maja 2013, 11:25
Matko dziewczyny, ależ jesteście wytrwałe. Ja mam takie gwiezdne wojny w pracy, ze wystarcza mi sił tylko na wieczorne bieganie i ewentualnie kilka serii na ramiona, barki, brzuch i klatkę.

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 29.07.2006
16 maja 2013, 12:31
Tłuszcz niestety spalić trzeba wszędzie, nie da się w jednym tylko miejscu. Dlatego ja w czasie spalania wyglądam jak kościotrup a na twarzy jakbym była chora. I mimo tego na udach i tak mam za dużo tkanki tłuszczowej i tak i latami nic zrobić z tym nie mogę. Tak już mam i dałam sobie spokój ponieważ to wymęczające potwornie było dla mnie. Bo miałam zaje..stą niedowagę a tam nadal tłuszcz walił po oczach. Więc olałam temat. Trudno.

Natomiast brzuch w tym miejscu o którym mówicie spaliłam kiedyś, po ciąży. Okręcałam się folią w tym właśnie miejscu zakładałam na to taki pas rozgrzewający i wsiadałam na rowerek na 1 godzinę jazdy na 70% maksymalnego tętna. Do tego brzuszki wypracowujące dół brzucha (te co w 6 weidera z uniesionymi nogami) nożyce i jeszcze kilka innych ćwiczeń i co? Dało się ;D Brzuch płaski idealnie w każdym miejscu.

Gabrysiu wierzę wierzę tylko wiem, ża często babki to mylą stąd mój post ;)

16 maja 2013, 12:40
Aga, pokaż brzucha  ;D
Weź nas zmotywuj 8)

Gabiś

• Gość
16 maja 2013, 13:50
Aga własnie ja też mam płaski brzuch...  nie wiem jak to wytłumaczyć normalnei bym zdjęcie musiała strzelić ;) RAno jeszcze ok a jak zjem to jakby mi się mięśnie rozłażą ;D

Offline Asiq Kobieta

16 maja 2013, 13:54
to może są troszke za słabe jeszcze? Silne mięśnie trzymają żołądek, nawet po wyżerce :)

Pracuje nad takimi, bo póki co mam ledwo zarysowane :P

Gabiś

• Gość
16 maja 2013, 13:55
AiR nie wiem.... mi kiedyś lekarka powiedziała że mam typowo zniszczone mięśnei po ciąży bliźniaczej i nic z tym się nei da zrobić i to się kwalifikuje tylko do leczenia operacyjnego :(

Offline Asiq Kobieta

16 maja 2013, 13:57
o kurcze...to nie wiem. Jeśli nie zagraża życiu ani zdrowiu to zostaw w spokoju :) Tym bardziej, że jest płaski :)