e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Być FIT - oto jest wyzwanie  (Przeczytany 810310 razy)

Offline Zaneta_81 Kobieta

Odp: Być FIT - oto jest wyzwanie
18 kwietnia 2013, 10:42
Aga interwały do zrzyga...a??? o matkooo, to juz szaleństwo...

Ja, owszem próbuje zmuszac swoje ciało do wysiłku, choć czasem wydaje mi się że nie dam rady...
ale nie chce przeginać, bo wiem że wtedy się bardziej zniechęce niż zmotywuje, żeby na drugi dzień znowu poćwiczyć...

Ok ja dzis mam w planie:
- Turbo spalanie Ewy - w południe
A wieczorem:
- 60 przysiadów
- pupa z Tiffy i Mel B
- Abs Ripper

Dla dodania sił...sobie i Wam fit maniaczki  ;)

idę ćwiczyć  ;)

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 29.07.2006
18 kwietnia 2013, 12:02
Nie to nie szaleństwo, to bardzo częsta reakcja organizmu  ;D

Ja np podziwiam za wykonywanie ćwiczeń wytrzymałościowych, które trwają długo. Interwały są któtkie i dlatego je lubię mimo, że są wykańczające ale ja nie nadaje się na np. bieganie godzinne czy jakieś zajęcia Fitness typu ABT, TMT itd. Nie lubię takich. Wolę siłownię, hantle, ćwiczenia ze sztangą :)

Ja robię między innymi ćtakie ćwiczenia jak np:

Nogi

Brzuch, pośladki

zwykłe brzuszki, pompki i masa innych na pozostałe partie. Typowo siłowe ćwiczenia.

Z Ewą Chodakowską ćwiczy się nawet fajnie choć ja wolę siłownię ;D Może gdybym miała więcej miejsca na takie ćwiczenia lub z kim je robić to może, może.

Offline .caril.

18 kwietnia 2013, 12:09
brzuszki i pompki to moja zmora 8)
po wczoraj fajnie czuć brzuch, ale to zdecydowanie najmniej ulubiony dzień treningowy ;)

zaraz biorę się za dzisiejszy pakiet: rozgrzewka, zumba i cardio ze skakanką.

Offline pileczka22 Kobieta

18 kwietnia 2013, 13:14
A ja uwielbiam wszelkie ćwiczenia na brzuch i strasznie mi ich teraz brakuje :(

Offline Caipirania

18 kwietnia 2013, 20:55
Rety, oponka, jak ty to robisz z bialkiem... Przy ponad 3 tys kalorii i 30% bialka to wychodzi ci prawie 1000 kalorii z samego bialka, czyli kolo 250g. Ja mam problem do 100g dobic...  ;D

Silowo tez bym chetnie pocwiczyla, tak powazniej troche, ale miejsca na ciezki sprzet nie mam. Zadnej piwnicy, strychu, nic. Silownie w cholere daleko. Wiec macham najciezszymi ciezarkami jakie mam - wysokie pudlo tez mam, wiec na nie wlaze -  i mysle o zakupie kettlebell. No i klasyczne pompki, przysiady tez sie staram robic.

Z zakupem ciezarkow Oponka ma racje, najlepiej w sumie kupic regulowane. Ale wiekszosc z nas cwiczy w domu czy to z Ewa czy z Tiff czy Jillian czy inna jakas jeszcze sportsmanka i te cwiczenia wymagaja szybkiej i czestej zmiany hantli. Czasem co 20-30 sekund. Wiec wtedy dokladanie i zdejmowanie ciezarkow z gryfow sie zwyczajnie nie sprawdzi. Na takie cwiczenia dobrze miec co najmniej 3 rodzaje hantli, lekkie, srednie i naprawde ciezkie.

18 kwietnia 2013, 21:04
Ja własnie zakonczyłam Turbo Splanie Ewki - czuje się jak nowo narodzona.

Od przyszłego tygodnia do codziennych trningów dołączam poranne bieganie - 3 razy w tyg.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Caipirania

18 kwietnia 2013, 21:08
Anusia, tez to mam w planach. W sumie biegania nie cierpie.  ::) Ale chcialabym byc w stanie przebiec 30 minut bez zatrzymywania sie, kiedys umialam.

Mam pytanie do ciebie - Ty cwiczylas z PX90, prawda? Jak dlugie sa te cwiczenia? Rozumiem ze 90 dni ale ile trwa taka pojedyczna sesja?

18 kwietnia 2013, 21:41

Mam pytanie do ciebie - Ty cwiczylas z PX90, prawda? Jak dlugie sa te cwiczenia? Rozumiem ze 90 dni ale ile trwa taka pojedyczna sesja?

Zależy ale zwykle do godziny czasu.
Co drugi dzien jest też trening (ok. 50 min) + Ab ripper (15 min).

Dłuższa jest Yoga chyba 1,5 h ale ja ją zastępowałam strechingiem bo ten uwielbiam, za joga nie przepadam.

18 kwietnia 2013, 21:55
Dziś jestem z siebie dumna  ;D
Ćwiczyłam więcej niż zaplanowałam, wieczorny ab ripper zaminiłam na Insanity pure cardio +Insanity abs
Paweł wymiękł a ja dawałam dalej, oczywiście z sekundowymi przerwami na picie i złapanie oddechu ale jestem z siebie dumna!!!
Czuję się zaje.biście!  :skacza:
Idę spać  ;)

18 kwietnia 2013, 22:25
Mam pytanie do dziewczyn ćwiczących z Ewką...
Który program polecacie/lubicie?
Dzisiaj robiłam pierwszy raz killera i w ogóle mi nie odpowiada ::) po 1 za ciężko dla mnie(wolę wolniejsze tempo), po 2 jakoś tak nudno :P
Wcześniej robiłam skalpel i mi się w sumie podobał...A jak te pozostałe programy w porównaniu do tych dwóch?

18 kwietnia 2013, 22:28
AAAa Caipirania ad biegania. To są specjalne metody biegania, które pozwalają z dnia na dzień przebiec co raz więcej. Warto poczytać.

U Ewki najbradziej podoba mi się Turbo Spalanie, uważam, że jest lepsze od Killera ale też cięzkie...ale i tak nic nie pobije Plyometric z P90x jak dla mnie  - autentycznie mialam czasami wrażenie, że wyzione ducha i dostane zawału.

Jeszcze z dwa tygodnie poćwiczę z Ewką, żeby przygotowac się kondycyjnie i wracam do Plyo i Kenpo.

18 kwietnia 2013, 23:16
Dzięki Aga za odpowiedź. :) Ja też podziwiam,za wytrzymałość przy interwałach oraz siłownie po szkole.Od dłuższego czasu próbuję się zmobilizować do codziennych ćwiczeń  ::) tyle że tu nie chodzi o samą mobilizację,ile o siłę i czas,których ostatnio właściwie nie posiadam.
No ale codziennie zasypiam z postanowieniem "jutro na pewno mi się uda". ;)

Gabiś

• Gość
19 kwietnia 2013, 09:56
Interwały dają super efekty.  Na pewno warto. Chociaz ja nie przepadam ;)

Offline marcella Kobieta

19 kwietnia 2013, 15:07
Ale takie zajęcia na rowerach jak się chodzi na fitness to też interwały??
Ja dziś się zmierzyłam i wyniki dokładnie takie jak tydzień temu.. Wagowo też.. Ale uważam to za sukces bo w tym tygodniu w ogóle nie przestrzegałam diety.. Bałam się efektu jojo po 2 msc ograniczaniu węgli ale nie jest źle.. Od poniedziałku znów będzie mocniejsza dieta.. :)

Gabiś

• Gość
19 kwietnia 2013, 16:13
Anusia skąd można wziąć ćwiczenia px90 ???

Offline .caril.

19 kwietnia 2013, 18:08
ze mnie już powoli schodzi woda po @, więc zbliża się mierzenie i ważenie 8)

póki co dzisiejszy trening
* rozgrzewka z Tiff
* tiffoczki
* x2
* wew. część ud z fitappy
* (pierwszy raz robiłam -fajne)
* dolne patrie + cardio z fitappy
*

• Chuck Norris
20 kwietnia 2013, 00:29
A ja dziś na szkoleniu jem obiad jak wszyscy uczestnicy i jak zawsze wygrzebuje po cichaczu ser żółty ;D Sos z majonezem też zostawiam, deseru nie jem bo ciasto z kremem. To się nazywa zryta psychika :D Ale jak się ma efekty to tak to jest. Szkoda swojej własnej ciężkiej pracy ::)

20 kwietnia 2013, 17:30
A ja dziś zaliczyłam już Turbo Spalanie - miło ćwiczyć za dnia.
Wieczorem Skalpel.

A od jutra jogging.

Offline Mariolka Kobieta

20 kwietnia 2013, 18:27
dziewczyny ja ćwiczycie w domu na dywanie, zakładacie buty sportowe czy na boso?

20 kwietnia 2013, 18:44
ja w butach.

U mnie dziś TEN dzień, kiedy odpuszczam moim mięśniom  ;)

Offline *Ewelina* Kobieta

20 kwietnia 2013, 19:11
Co polecacie dla początkujących?? (interesują mnie pośladki, nogi  i oponka na brzuchu)

Offline .:Anka:. Kobieta

20 kwietnia 2013, 20:08
Ewelina, moze 10min z MelB?

ja własnie kupiłam buty w decatholnie. jutro je wypróbuję  ;)
dziś odpuszczam.

20 kwietnia 2013, 22:56
Ja sobie dzis poprawilam Turbo Skalpelem 2.

Jutro pierwszy jogging, wszystki juz przygotowane,nie ma zmiluj.

Mariola zawdze buty,bez stipy nie dzadza rady moim zdaniem.

• Chuck Norris
21 kwietnia 2013, 00:00
Ja 15 minut temu wróciłam z Wrocławia a wczoraj byłam w Poznaniu... 3 dni w samochodzie. Dziś mam plecy i barki ale już nie dam rady bo chyba się przewrócę. Jutro ze szkoły się zwolnię z ostatniej godziny to pójdę na siłownię bo dziś usnę chyba pod sztangą ::)

21 kwietnia 2013, 09:25
Nie jestem wielką fanką "Shape",ale w majowym wydaniu ma być znów jakaś nowa płyta z Ewką i chciałabym ją upolować,możecie mi powiedzieć w jaki dzień miesiąca zwykle pojawia się nowy numer?
U mnie na wsi na ogół jest aż 1 egzemplarz z płytą,więc muszę być czujna. ;)

Offline beyonce Kobieta

21 kwietnia 2013, 09:42
Nie jestem wielką fanką "Shape",ale w majowym wydaniu ma być znów jakaś nowa płyta z Ewką i chciałabym ją upolować,możecie mi powiedzieć w jaki dzień miesiąca zwykle pojawia się nowy numer?
U mnie na wsi na ogół jest aż 1 egzemplarz z płytą,więc muszę być czujna. ;)

29 kwietnia   ;D

Offline .caril.

21 kwietnia 2013, 09:42
ja ćwiczę bez butów, choć zaczynam się rozglądać za odpowiednimi. te sportowe, które mam w domu zwyczajnie się nie nadają ;)

wczoraj dzień odpoczynku, a dziś w rozpisce wypada zumba + cardio. woda pookresowa zeszła, więc mogę się pochwalić wynikami, może kogoś zmobilizują:

różnica między 4, a 20 kwietnia
udo -1,5cm
łydka - bez zmian
pod biustem -2cm
talia (mierzone najwęższe miejsce) -3cm
ramię -2cm
biodra (mierzone na wysokości kości) -8cm
waga -1,3kg

aktualne pomiary uzupełniłam jeszcze dodatkowo o dwie wartości (pępek i pupa), bo mam kobiecą budowę (szerokie biodra, widoczne wcięcie) i na każdej wysokości wychodzi coś innego. następnym razem będzie precyzyjniej :)

Offline asia Kobieta

21 kwietnia 2013, 09:44
Dzisiaj już o 7:50 byłam na basenie... rewelacyjnie się czuję!!!  :) Zaraz wybieram się z rodzinką na spacer  :) Wieczorem poćwiczę z Ewą Chodakowską  :)
Świetny dzień  :)

Offline konefqa Kobieta

21 kwietnia 2013, 09:46
Gratulacje Karola! :) dla takich wyników warto trwać dalej :)

Offline marcella Kobieta

21 kwietnia 2013, 10:23
Karolcia Gratuluję!!!  Świetne wyniki!!!!