e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ...a od września dzwonek wesoły zaprosi nasze urwisy do SZKOŁY...  (Przeczytany 335665 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online dmonik44 Kobieta

Wiecie kiedy się pojawia plecaki w Rossmanie?
Natalka 4.11.2012

Offline japcio Kobieta

Już są. Widziałam parę dni temu.

Offline Daruda Kobieta

Mój Alan już wyruszył dziś do szkoły, Nadia zaczyna o 10... Jakże innej szkoły.... Mam nadzieję, że szybko przywykną do nowej sytuacji. Dziwią mnie niektóre pomysły, ale skoro wymyślały je jakieś mądre głowy to chyba będzie ok. Haha
Co mnie cieszy najbardziej? Przez co najmniej 4 tygodnie w naszej szkole nie będzie zadań domowych! Plecaki zostają w szkole! Chodzi o to, żeby nie przenosić ewentualnych zarazków do domu, bo one chyba lubią się schować w plackach!
Idę przygotować moją drugą uczennicę, bo to będzie jeden z niewielu dni kiedy to ja ją uczeszę i będzie wyglądała jak człowiek. Hahha

Offline Netula Kobieta

U nas dzieci będą na dwie grupy po 15 uczniów podzielone. I na zmianę będą chodzic do szkoły.przy wejściu będą im.temp. mierzyć.  Rozpoczęcia nie będzie. Każdy osobiście ma być powiadomiony o której w jakiej sali ma się stawić 1 września. Ja nadal czekam zwłaszcza że nie jestem na 100% pewna do jakiej klasy syn zapisany jest. 20 września mamy komunię i  smieszy mnie że w szkole te dwie połówki klasy nie mogą się spotkać A w kościele wspólnie przystąpią do sakramentu

Offline izulek Kobieta

My nie mieliśmy zakończenia roku w żadnej formie. Rozpoczęcie mamy na 3 tury. Klasy raczej będą tak jak były.

Offline japcio Kobieta

U nas nie będzie apelu. Wychowawcy wyjdą po dzieci przed szkołę i zaprowadzą do klas. Rodzice nie mogą wejść do szkoły.
Jutro rada to dowiem się, jak będzie wyglądała nauka w naszej szkole.
Mam nadzieję, że nie trzeba będzie nosić maseczek.

Offline Netula Kobieta

U nas zakończenie 3 klasy dla odmiany było złamaniem jakich kolwiek zasad bezpieczeństwa.  10 uczniów w małej sali wraz z rodzicami i 5 osobami z szkoły zcisnieci bez  jakiegokolwiek odstepu.. uff dobrze że tamta szkoła to przeszlosc

Offline MARTKA Kobieta

A ja nie wiem nic jak to u nas będzie i nie chce wiedzieć, bo jesteśmy nad morzem  :) Narazie sa jeszcze wakacje.

Offline izulek Kobieta

Japcio minister zapowiedział że maseczek ma nie być, chyba ze będzie konieczność ze względu na sytuację wpidemiologicznaw danej szkole /mieście.... U nas w szkole jest informacja ze tylko na apelach. I ze jak ktos czuje potrzebę nosić to może

Offline japcio Kobieta

Izulek, właśnie przeczytałam.

Apele..   Jak ja ich nie cierpię. Relikt z PRL. Występy, przemowy, sztandary, znudzone i mdlejące dzieci. Bleeee. Podobało mi się zakończenie w czerwcu. Spotkanie tylko z wychowawcą. Na luzie. U nas na orliku. Rozpoczęcie, tak jak pisałam, też będzie w takim gronie. W sali. Plus pandemii.

Offline Daruda Kobieta

U nas nie ma czegoś takiego jak rozpoczęcie. Przyłbice tylko nauczyciele, maseczki dzieci w średnich szkołach, inne wejścia do szkoły i tzw bubble grupy w klasie.

Offline lusi251 Kobieta

Klaudia dziś zaczęła a moja juniorka dopiero jutro idzie zacznie. Dziś był trochę chaos. Niby rodzice mieli dzieci pod bramę tylko odstawiać a i tak sporo wlazilo na teren szkoły. Cześć bez maseczek.ech. no zobaczymy jak to będzie. U nas też bez pracy domowej. Tzn ma być tylko ustna do domu. Wszystko zostaje w szkole.

Offline Daruda Kobieta

Offline japcio Kobieta

No dobra, wiem już o jednej szkole podstawowej w naszym mieście, której całe grono pedagigiczne ma kwarantannę od dzisiaj. Kumpela z rodziną siedzi w domu przez 10 dni. Na razie.

Offline Netula Kobieta

No to Japcio współczuje kumpeli i uczniom tej szkoły..
My jutro na 8 do szkoły. Syn wpisany po skosie na listę..

Offline Daruda Kobieta

Mój chrześniak w Szkocji pochodził 2 tygodnie.... Na szczęście kwarantanna liczy się od dnia, kiedy chory chłopiec był ostatni dzień w szkole...

Offline Netula Kobieta

Japcio czyżby koleżanka z Rudy Śląskiej?

Offline japcio Kobieta

Nie, u nas w Bydgoszczy.

Offline Netula Kobieta

Japcio to i w Rudzie Śląskiej też cale hromo ma kwarantanne

Offline japcio Kobieta

Słyszałam też o Rudzie.

Offline Netula Kobieta

My już po rozpoczęciu roku szkolnego. S6n bardzo zadowolony. Pani mu się podoba. Dzieci w klasie ok. Za tydzień mamy zebranie.  Jutro na 7.45 I 6 lekcji