e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ...a od września dzwonek wesoły zaprosi nasze urwisy do SZKOŁY...  (Przeczytany 144797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja *pii*...uwielbiam tych "ambitnych" rodziców....jeszcze jakby chodziło o jakiś kosmiczny kalkulator do nauki matematyki :P ale to kurcze muzyka.....
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
Kredki BIC  juz 4 rok te same kupuje.  Reklama nie kłamie,  nie lamia sie ;)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris

Offline amuszta Kobieta

• bywalec
A moze warto zaufac? Ja wole skrajnosc w te stronę.  Niz ze komus wszystko jedno.

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
Panią lekko poniosło chyba. Ja rozumiem że ma ambitne podejście do przedmiotu.  Że niech to nie będą najtańsze instrumenty ale chyba da się to jakoś wyposrodkowac...

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Dziewczyny, jak się nazywały te plecaki... te takie klasyczne, gładkie z rączkami u góry plecaka... popularne w USA... ich podróby można kupić na allie…
andzelika chyba wklejała link do nich na allie?

Kurde - nie pamiętam  ???

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
oo, wlasnie!
Myślałam, ze to tu było  ::)

Dziękuję :)

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
Rok temu na Dzień Nauczyciela sprezentowaliśmy naszym paniom torby :) Wiem,że wielu z Was się spodobały :) Postanowiłam więc podzielić się kolejnym pomysłem.
W tym roku było trochę z jajem, ale chyba musiało się spodobać, bo dostałam maila od wychowawczyni, że dziękuje za cudowną niespodziankę, i że uśmiała się do łez :)
1
2
3
4

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Linki się nie otwierają, jakiś błąd jest.

Offline masumi85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 08.09.2007
Mi też się nie otwiera
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
Teraz powinno działać :)
P.S. Na żywo są o wiele ładniejsze ;)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Fajne. Ale jako nauczyciel uważam, że to prezent "na bogato" :) Ja dostałam czekoladki i zjedliśmy je na lekcji z uczniami :) Dzieci były w szoku, że podzieliłam się z nimi :)

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
U nas bon do Douglasa i kwiaty

Offline masumi85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 08.09.2007
Rewelacyjny prezent.
Ania A z jakim kosztem trzeba się liczyć żeby taki niezbędnik zakupić??
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
Ja standardowo kupiłam na fb z grupy Rękodzieło moja pasja :) Koszt jednego z zawartością to 90zł, bez zawartości chyba 68zł. Najpierw myślałam, żeby kupić bez, ale że wiecznie wszystko muszę załatwiać sama, to stwierdziłam, że nie będę biegać i wzięłam z zawartością. Niezbędnik jest dopracowany w każdym calu, pięknie pachnie drewnem ( choć to pewnie sklejka ), są dwa wzory do wyboru, Napis w środku można zmienić.
Wiem, że nie jest to najtańsze, ale my od poprzedniego Dnia Nauczyciela kupujemy jeden wspólny prezent. Wprawdzie dwie osoby i tak się wychyliły z kwiatami czy bombonierką, ale panie wiedzą, że jest to od wszystkich uczniów. Wyszło nas niecałe 10 zł na głowę.

Dla mnie przy wyborze prezentu dla nauczyciela ważne jest to, żeby był on w miarę praktyczny ( np. rok temu torby ) i żeby nie uszczęśliwiać pań ramkami, drzewkami z kawy itp., które po prostu w domu zawadzają i są problemowe. Niezbędniki mogą posłużyć jako pojemnik na herbatę, czy nawet w szkole można zostawić i trzymać tam jakieś pierdółki...
« Ostatnia zmiana: 14 października 2018, 00:09 wysłana przez anetka71 »

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Aneta, to ile dzieci jest w klasie? 9?

U córki jest 17 dzieci, 3 głównych nauczycieli (wychowawca i 2 nauczycieli wspierających). Kupiliśmy słodycze i słoneczniki. I tak wydaliśmy sporo. Do tego czekolady dla katechetki i anglistki.

W przedszkolu u młodszej też jest 3 nauczycieli głównych. Każde dziecko zrobiło 3 rysunki i powstały 3 książki z pracami dzieci. Jutro wręczymy paniom. Koszt prezentu - prawie zerowy. A panie na pewno będą zadowolone.

Osobiście nie lubię drogich prezentów. Kwiatek, czekolada, laurka - ok. Głupio bym się czuła dostając bon do sklepu.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
U nas nawet nie można dawać nauczycielom takich rzeczy. Wg mnie to tez przesada.

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
Aneta, to ile dzieci jest w klasie? 9?

Japcio, 21. Mamy dwie panie, bo to klasa integracyjna.

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Dziewczyny ile razy w roku szkolnym są takie zbiórki klasowe na prezenty dla nauczyciela (wychowawcy) lub podobne?
Już widziałam, że zbiera się na dzień chłopaka teraz na Dzień Edukacji Narodowej na koniec roku szkolnego też coś. Na mikołajki? Na dzień kobiet? Coś jeszcze?
Pytanie z czystej ciekawości bo u nas 2x w ciągu roku.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
U nas dla nauczycielki teraz na dzień nauczyciela, na dzień kobiet i zakończenie roku szkolnego .
Mikołajki czy dzień chłopaka to dzieciom. Dzień kobiet dzieciom tez. Ale dla dzieci to robimy wyjścia nie prezenty.

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Dzięki Martka czyli u Ciebie ogółem wychodzi 5 zrzutek w roku bo rozumiem że na te wyjścia też wy się zbieracie? Chyba że się mylę i szkoła ma jakiś budżet na to?

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
My się składamy.
Aaaa jeszcze jest klasowa wigilia, ale to kazdy cos przynosi i tak samo na bal karnawałowy robimy maly poczęstunek.
No i zapomniałam o dniu dziecka- tez jakis wyjazd.
To sa okazje,  które chca rodzice. Sa tez po za tym wyjścia do teatru,  muzeum,  filharmonii i min 2 wycieczki np  do Krakowa , które organizuje szkola,  ale placimy my.

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
U nas dwie zrzutki, po jednej na semestr. Z tego prezenty na dzień nauczyciela, dzień chłopaka, klasową wigilię, dzień kobiet, dzień dziecka i zakończenie roku. Dodatkowo z funduszu opłacane są wszystkie wyjścia.
Dodatkowo zbieram w czerwcu na wycieczkę, a we wrześniu rada rodziców i ubezpieczenie.
Teraz jeszcze dodatkowo komunijne opłaty, więc mój arkusz kalkulacyjny musiałam poszerzyć  ;)

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
U nas na RR , ubezpieczenie i basen zbiera wychowawczyni

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
U nas nie ma takich zrzutek, bo Ire nie obchodzi tego typu świąt ☺ale szkoła zbiera czasem po 2 e za dzen bez zadania domowego lub dzień bez uniformu

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
U nas dwie zrzutki, po jednej na semestr. Z tego prezenty na dzień nauczyciela, dzień chłopaka, klasową wigilię, dzień kobiet, dzień dziecka i zakończenie roku.

U nas jak wyżej - składka na semestr.
Dodatkowo wycieczki - te płaci sie osobno bo każdy z rodziców decyduje czy jego dziecko jedzie gdzieś czy nie.
Powyższe skłądki są decyzją wszystkich rodziców.

Rada rodziców itp. u nas to osobna składka, którą płacimy na konto rady rodziców. U nas nauczyciel nie moze zbierać pieniędzy na radę rodziców.
Zbiera na ubezpieczenie jeżeli takowo się płaci.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
U nas dodatkowo za opłacenie rady rodziców przez wszystkich do 30.12 wypłacana jest premia w maju (ok. 550zl).

Fajny zwrot, akurat na książki na zakończenie roku.