e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Gdzie najlepiej kupić alkohol na wesele?  (Przeczytany 88383 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline s_erduszko Kobieta

Polecam HURTOWNIE ALKOHOLI W KATOWICACH, na ul.  Wandy 16.
Hurtownia to hurtownia, wybór mają duży, do wyboru do koloru no i wiadomo, że bierze się dużą ilość to i potargować się można :)
My zdecydowaliśmy się na Smirnoffa.  Cena 20,17.

NIC SPECJALNEGO, MI W RZEPINIE OFEROWANO SMIRNOFF 0,7L ZA 26,71 ZŁ

Offline s_erduszko Kobieta

No dobrze, nie twierdze, że w tej hurtowni jest najtaniej w całej Polsce. Poprostu podałam namiar na tą hurtownie dla osób z Katowic i okolic, jeśli ktoś będzie zainteresowany to sobie pojedzie, zadzwoni, a jeśli nie to przecież nic się nie stanie :). Każdy i tak zrobi według siebie :)

Offline DrabinaBezSzczebli

Moim zdaniem większe zakupy zawsze warto robić w hurtowni, zawsze uda się wynegocjować jakiś rabat albo gratis :) Ostatnio na wesele i poprawiny w alkohol zaopatrywałam się tutaj : hxxp: michalowski. com. pl i jestem zadowolona :-)

Offline biala_dama21 Kobieta

Dokładnie. Hurtownia to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Moja siostra zamawiała w Wódki Raciborskie. Pamiętam, że podstawą była raciborska złota 40%, ale do tego były tez wódki smakowe i chyba trochę likierów. Generalnie ceny niższe niż w Selgrosie, a dwa - że wódka była regionalna, więc jakość też inna niż wódek sklepowych. No ale oczywiście każdy kupuje gdzie chce i pije co chce.

Finlandie 0,5 za 20 zł brałbym w ciemno.  O ile tylko nie podrabiana :)
Generalnie poszukiwania ograniczone są do butelek 0. 5.  Większe na wesele są gorsze, dłużej stoją na stołach i pod koniec butelki alkohol już często jest ciepły, a tego to chyba nikt nie lubi. 

Offline szpinak007 Mężczyzna

Postanowilismy zrobic duzo mniejsze wesele niz pierwotnie planowalismy wiec chetnie odsprzedam okolo 100 butelek Pana Tadeusza 0,5l w dobrej cenie 20,50zł za butelke.   Waszawa i okolice - moge powiezdz do nabywcy.   Chetnych prosze o kontakt szpinak_xl@wp.  pl

a czy któraś z Was miała np z polanina? bo szukam opinii... Chciałabym mieć taką orgyginalną butelkę, aby zapadła w pamięci gościom. Standardową wódkę pije się wszędzie, dlatego na naszym weselu musi być wyróżniająca się.

Offline zibi Mężczyzna

Byli kiedyś u nas na targach, ale nie wiem dlaczego nie bywają. To byłaby idealna okazja dotarcia do grupy docelowej :)

15 listopada w Bydgoszczy było stoisko z polanina, może akurat na tych co byłaś nie było ich.

a Ty wtedy widzialas to polanina stoisko? mieli cos ciekawego?

tak było akurat wtedy i mówili że na innych targach też są. Było sporo wódek w których można było powybierać.

W sumie targi po to są, aby się zaprezentować... A daja alkohol do degustacji? :)

nawet nie próbowaliśmy ale myślę że nie robiliby problemu.

Offline SandraGorka

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 16 lipca 2016
  • Ślub w: Piekielnik
Jak patrzę na początkowe wątki to aż oczy cieszą ceny alkoholu :) Aktualnie Makro ma dobrą ofertę, nieżle też wypadają większe regionalne hurtownia alkohlu. My czekamy na gazetkę promocyjną która pojawia się w naszym rejonie (orawa) i w miesiecach poprzedzajacych lato, mają promocję na wybrane alkohole. Bardzo popularna firma w naszej okolicy. W razie pytań, chętnie udzielę wiecej informacji.

mnie po prostu nurtuje wygląd ich butelek, jak wyglądają na żywo inicjały i inne ozdoby, to jest ważne i chętnie bym wzięła w rękę i obejrzała z każdej strony. Dozownik chyba ma, to dość istotne.

Offline MartaAdi

• forumowicz
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Ślub w: Sianożęty
Czasem w eurocesh mają dobrą cenę  teraz z tego co wiem będzie promocja na bolsa i będzie on po 20zl 30gr.

czy ja wiem czy taka promocja, a po drugie bols na wesele? fuu

Offline MartaAdi

• forumowicz
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Ślub w: Sianożęty
No właśnie niestety,  a może stety nie mamy doświadczenia co do alkoholi,  a spodobała nam się butelka.  Obecnie mamy zamiar zakupić absoluta, jest w cenie 27.30 przy ilości 250 szt.  Może zna ktoś lepsza ofertę?

mnie po prostu nurtuje wygląd ich butelek, jak wyglądają na żywo inicjały i inne ozdoby, to jest ważne i chętnie bym wzięła w rękę i obejrzała z każdej strony. Dozownik chyba ma, to dość istotne.

kobiety, ja też z chęcią zobacze butelki polanina, jak macie, to podeślijcie. Bo pierwsze słyszę... A wesele planujemy za ok 2 lata więc można się już orientować...

a wybieracie się w ogóle na jakieś targi weselne, macie to w planach?

Offline delpiero

Gutt Pure Vodka - droższa, premium, ale porządnej jakości alkohol, delikatny, fajny, smaczny.
Pewnie, że wszystko zależy od tego, jakiego typu alkohole wam odpowiadają, ale to się przecież kupuje pod gości, a ci mają swoje wymagania. Teoretycznie czego nie postawicie, to i taki będą pili, ale z drugiej strony - chyba lepiej mieć lepsze oceny, prawda?

Odp: Gdzie najlepiej kupić alkohol na wesele?
30 października 2016, 19:01
wódkę kupowaliśmy w markecie, promocja akurat była więc wzięliśmy tam. a Wina zamawiałam w Winezja, nie wiedziałm ile butelek wziąść na 120 gości a tam mi doradzili., mają takie zestawy win dopasowane pod liczbe gości. Mięliśmy smaczne argentyńskie wina 
« Ostatnia zmiana: 30 października 2016, 22:37 wysłana przez zibi »

My zamawialiśmy bezpośrednio na stronie LINK USUNIĘTY bo zależy nam na tym grawerze. Bardzo ładnie wygląda, widzieliśmy u znajomych i na targach
« Ostatnia zmiana: 23 grudnia 2016, 14:42 wysłana przez zibi »

Offline sujka82

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.03.2001
  • Ślub w: kraków USC
Wina zamawialiśmy w e-sklepie Winezja, mają gotowe zestawy win dostosowane do ilości gości
« Ostatnia zmiana: 1 czerwca 2017, 12:17 wysłana przez zibi »

Sprawdźcie sklep Kultowe Alkohole. W zakładce oferta weselna macie kalkulator, który pomoże dobrać odpowiednią ilość alkoholu do liczby gości. Ponadto oferta na wina i inne. Dostawa w dowolne miejsce gratis.
« Ostatnia zmiana: 23 kwietnia 2018, 12:48 wysłana przez ~Ania~ »

Zamawiałam alkohol z pobliskiej hurtowni alkoholi. Nawet dostałam małą zniżkę.

Offline ErykRut

Zapraszam do siebie :). Bardzo konkurencyjne ceny win, wódki i innych alkoholi mocnych. Punkt detaliczny w Katowicach ale realizuję wysyłkę na terenie całego kraju. Więcej informacji priv