e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: jaka wódka na wesele???  (Przeczytany 208714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mbak

• nowicjusz
jaka wódka na wesele???
28 stycznia 2005, 08:51
Ciepła wódka to masakra! Zawsze tak jest jak podają wódkę w butelkach 0,7 albo 1,0l. Pewnie litrówki są tańsze.

Offline aniac

• entuzjasta
jaka wódka na wesele???
28 stycznia 2005, 11:40
co do duzych butelek,
ja w Panoramie place korkowe od butelki, i w umowie jest zaznaczone ze od butelki 0,5l, ale czasem nie ma o tym wzmianki....wiec wtedy na stol stawiane sa wieksze butelki. Spotkalam sie z tym na imprezie urodzinowej, na weselu moze bardziej pilnuja tego w umowach.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
jaka wódka na wesele???
28 stycznia 2005, 12:22
Ha, no właśnie my mieliśmy kupione w litrowych (hmmm zna się kogoś w polmosie  :wink: ) ale wcześniej poprosiliśmy o zbieranie 0,5 l i wszystkie były takie same, a wódeczka przelana tuż przed weselem i jak już pisałam baaaardzo dobrze schłodzona  :balwan:
O kurczę, soki w porawiny to tak się zmroziły, że nawet kawałki lodu pływały (cóż troszkę za bardzo podkręciliśmy zamrażrkę), ale goście byli zadowoleni bo to był upalny dzień  :okularnik:

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
jaka wódka na wesele???
28 stycznia 2005, 14:21
Maju,przynajmniej nie byl Wam potrzebny lod! :lol:

Offline mbak

• nowicjusz
przelewanie
2 lutego 2005, 10:17
Maju! Goście nie krzywili się na brak plomb na butelkach? Zawsze się znajdzie ktoś kto się pochoruje i powie że coś było nie tak z wódką. Po co kusić los? A na marginesie, o ile jest taniej w butelkach litorwych?

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
jaka wódka na wesele???
2 lutego 2005, 10:25
A niby dlaczego miało być brak  :lol:

Wszystko było jak należy, nikt nic nie wiedział i zapewniam, że nikt się nie rozchorował  :wink:

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
jaka wódka na wesele???
2 lutego 2005, 14:12
U mnie na weselu także nie było plomb, a goście wódeczkę (przepalankę) bardzo chwalili !!! Zwłaszcza, że mimo wypitej dużej ilości, chyba nie było osoby, która skarżyłaby się na kacyka ;-)

Offline martulka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18-06-2005
jaka wódka na wesele???
3 lutego 2005, 21:07
My już naszą kupiliśmy w grudniu. W makro była promocja na Absolwenta (za 90 butelek zapłaciliśmy 1400zł). Wesele będzie na ok.70 osób (dorosłych ok.50), bez poprawin tak więc wypada prawie 1 litr na głowę. Ale jak odliczyć te wszystkie bramy i konkursy podczas oczepin to nie będzie za dużo. Oprócz tego planujemy dokupić kilka butelek wina. O piwku musimy pomysleć.

Offline buleczka22

• nowicjusz
jaka wódka na wesele???
30 marca 2005, 17:15
A my się zastanawiamy na Absolwentem bo w Lidlu jest promocja za 0,5 L 15,26 . Co wy na tą wódkę bo mi wszystkie smakują tak samo.

http://daisypath.com/days/050827/3/0/+10/1[/quote]

Offline buleczka22

• nowicjusz
jaka wódka na wesele???
30 marca 2005, 17:17
Martulka jak wlepić obrazek z ilością dni pozostałych do ślubu bo adresik mam. NIe mogę jednak wpaść na to gdzie mam wpisać ten adresik

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
jaka wódka na wesele???
30 marca 2005, 17:22
Nie wiem, czy o to Ci chodzi, ale wejdź do profilu i tam wstaw w podpisie jako obrazek, powinno być widoczne :-)

Offline martulka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18-06-2005
jaka wódka na wesele???
30 marca 2005, 17:31
Buleczka22 odpowiedź wysłałam Ci na priv

Offline Kiatek Kobieta

• użytkownik
wódeczka
1 maja 2005, 21:21
mój kolega jeszcze nie zna daty ślubu ( nie wiem nawet czy wie, że ma zamiar się ożenić ),  a już uzbierał 230 butelek wódeczki

znacie więcej takich ....? :wink:

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
jaka wódka na wesele???
1 maja 2005, 21:28
a u mnie był oryginalny Smirnoff(nie rozlewany w Polsce) w litrowych butelkach i do tego zajebiście schłodzony(nieprawda,że litrowych butelek nie można dobrze schłodzić, był tak schłodzony, że aż oleisty)i wszystkim strasznie smakował.Może dlatego tak dużo wypili.Poszło prawie po litrze na głowę i jeszcze było mało

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
jaka wódka na wesele???
1 maja 2005, 23:47
no co Ty Mariolka...  :shock:
  My mamy ok 46 osób.. z czego 4 nieletnich..
Nalezy tez odjąc osoby mało lub wcale niepijące,..czyli nas, rodziców.. czyli wychodzi jakies 30 osób..
 no i tak sobie myślałam, ze 30 butelek 0,5 wystarczy.. a Ty mi tu mówisz o takich ilościa??? ehh

• maniak
jaka wódka na wesele???
1 maja 2005, 23:50
zapomniałam dodac, ze to bez poprawin..  no i oprócz tej wódki jakies wina jeszcze będą.. moim zdaniem starczy ....juz sama nie wiem :?
  zresztą nie wiadomo tak w ogóle do której takie wesele będzie trwało..  :x

Offline davyjohn Mężczyzna

• entuzjasta
jaka wódka na wesele???
2 maja 2005, 01:52
I 0,5 i 1,0 da się tak schłodzić, że nie dość że będzie oleisty, to i w dodatku przy -18C po 3-4 dniach w środku będzie pływał lód ;)
Acha, nie wiem jak ceny litrówek, ale nie spotkałem się jeszcze z sytuacją żeby (w przeliczeniu na litr) 0,7 wychodziło taniej niż 0,5

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
jaka wódka na wesele???
2 maja 2005, 08:24
Cytat: "Madzialena"
no co Ty Mariolka...  :shock:
  My mamy ok 46 osób.. z czego 4 nieletnich..
Nalezy tez odjąc osoby mało lub wcale niepijące,..czyli nas, rodziców.. czyli wychodzi jakies 30 osób..
 no i tak sobie myślałam, ze 30 butelek 0,5 wystarczy.. a Ty mi tu mówisz o takich ilościa??? ehh

Ja miałam wesele na 40 osób,też były osoby nieletnie(dokładnie jedna osoba) oraz osoby nie pijące. czyli pijących jakieś 30 osób i poszło dla nich 46 butelek 0,5 l, czyli 23 litry. Zaznaczam, że nie miałam poprawin i do tego nie doliczam wódki na bramy. I miałam jeszcze wino i szampany.Ale tego nikt nie pił.
 :pijaki:  :popija:
nieżle pili. Sama byłam w szoku,że tyle poszło

• maniak
jaka wódka na wesele???
2 maja 2005, 12:32
:drapanie:

Offline Julia

• Chuck Norris
jaka wódka na wesele???
2 maja 2005, 12:38
Wcześniej liczyłam po 0,5 l na łebka, ale po wypowiedziach Marioli chyba zwiększę do 0,7 l :) .

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
jaka wódka na wesele???
2 maja 2005, 15:52
Cytat: "Julia"
Wcześniej liczyłam po 0,5 l na łebka, ale po wypowiedziach Marioli chyba zwiększę do 0,7 l :) .

radze zwiększyc ilośc alkoholu.Zeby nie było głupio,że zabraknie

• maniak
jaka wódka na wesele???
19 maja 2005, 14:41
a jak komuś zostanie to odkupię...  :lol:
 Tylko jeszcze się zastanawiamy co wziąć...
 Więc jak ktos będzie miał nadwyżkę i nie będzie wiedział, co z flaszkami zrobić, to dajcie znać..  :oops:

Offline Sophia

• zapaleniec
jaka wódka na wesele???
19 maja 2005, 15:38
ja liczę 0,5 l na parę, ale 1/3 par to osoby w ogóle niepijące więc chyba starczy. w razie czego mamay Shella całodobowego dosłownie rzut kamieniem , nawet hot-dogi jako zagrychę można kupić :hahaha:

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
jaka wódka na wesele???
19 maja 2005, 16:28
Gdy zostanie wódeczka to przecież dobrze, bo później na chrzciny się stawia weselną! Chociaż jedną! :)  :)  :)  :pijaki:

Offline Agnieszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.08.2005
jaka wódka na wesele???
19 maja 2005, 17:26
My robimy wesele na około 120 osób i
pomyslałam, że 150 butelek 0,5 wystarczy, aha
razem z poprawinami. Na poprawinach będzie około
50 osób.
Mam nadzieję że tyle wystarczy...

Offline Violka Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 27.08.2005
jaka wódka na wesele???
19 maja 2005, 21:43
My się skłaniamy ku Sobieskiemu. Liczymy 0,7 na osobę. Chyba nie zabraknie, w razie czego teraz takie czasy że kupić nawet w nocy to nie problem. Gdyby zabrakło na poprawiny można rano w niedzielę dokupić, przecież markety są czynne. :wink:

Offline aniac

• entuzjasta
jaka wódka na wesele???
20 maja 2005, 08:45
jejku jakie ilosci wodki wy przeznaczacie na osobe!!

my kupujemy 0.5 na osobe, razem z poprawinami i uwazamy, ze pewnie bedzie za duzo,ale trzeba sie zabezpieczyc.

tylko faktycznie moja rodzina nie pije duzo, goscie z holandii preferuja piwo i wino i moze dlatego.

tzn jeszcze nei kupilismy, ale podoba mi sie nowa luksuswa z czerwonymi etykietami. jest w lidlu za 17zl za 0.5

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
jaka wódka na wesele???
20 maja 2005, 13:26
Cytat: "aniac"
jejku jakie ilosci wodki wy przeznaczacie na osobe!!

my kupujemy 0.5 na osobe, razem z poprawinami i uwazamy, ze pewnie bedzie za duzo,ale trzeba sie zabezpieczyc.

tylko faktycznie moja rodzina nie pije duzo, goscie z holandii preferuja piwo i wino i moze dlatego.

tzn jeszcze nei kupilismy, ale podoba mi sie nowa luksuswa z czerwonymi etykietami. jest w lidlu za 17zl za 0.5

aniac
u Ciebie myślę,że może starczyć ,bo to wesele "międzynarodowe"( :lol: ).Inna troszkę mentalność. My jako naród znani jesteśmy z możliwości... :pijaki:

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
jaka wódka na wesele???
20 maja 2005, 14:52
Tak czy siak wydaje mi sie ,ze 0,7 na osobe to za duzo ... Spokojnie powinno wystarczyc 0,5l
Wezcie pod uwage to,ze czesc osob nie bedzie pila, albo bedzie pila bardzo mało. Z pewnoscia w tej grupie znajda sie kobiety (moze nie wszystkie,spora czesc na pewno), osoby starsze tez maja mniejsze "mozliwosci" (oczywiscie nie chce genneralizowac, ale mimo wszsytko wiek robi swoje :wink: ), czesc osob w ogole moze zrezygnowac z procentow ....
Zastanowcie sie nad tym.

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
jaka wódka na wesele???
20 maja 2005, 20:26
to prawda,że wszystko zależy od gości.U mnie w większości to były osoby młode( praktycznie wszyscy)Starsi byli tylko rodzice-po czterdziestce. I nie było dzieci.Ale duzo wypili