e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: jaka wódka na wesele???  (Przeczytany 208878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline groszek

• maniak
jaka wódka na wesele???
21 sierpnia 2006, 15:05
No tak, od kilku lat mamy prężną kampanie piwną. Nie ma imprezy nie sponsorowanej przez jakiś browar. Mnie się piwo na weselu średnio widzi. U nas była wódka Polonez i różne wina do wyboru (średnia półka). Poszło bardzo mało alkoholu, na blisko 60 osób -w tym kilkoro dzieci- 30 butelek wódki i 5 butelek wina. W przybliżeniu. To zasługa orkiestry, która dużo i fajnie grała, więc ludzie się bawili, dobrego jedzenia i pogody. Było dość ciepło, sporo gości co jakiś czas wietrzyło sie na dworze, a na dworze, wiadomo, nie polewają.

Offline Monika M

• nowicjusz
jaka wódka na wesele???
21 sierpnia 2006, 16:00
Na początku też zastanawialiśmy się nad tym piwem, bo trochę głupio. Jednak ja miałam bardzo skromne przyjęcie w lokalu, gdzie można było sobie to piwko zamówić. Była tylko najbliższa rodzinka, nikt się nie krępował...
Na weselu siostry było trochę więcej osób, ale też dobrane towarzystwo. Ci, którzy byli u mnie pytali, czy piwko też będzie :lol: Co w takiej sytuacji robić?? W rezultacie zostało im chyba ok 20 butelek wódki, a mieli po 0,5l na osobę, więc nie za dużo.

Oczywiście ja nikogo nie namawiam. Po prostu, u nas tak było i chyba było dobrze.
Ale nie wyobrażam sobie tego piwa na jakiejś wielkiej imprezie w super lokalu. To byłby chyba obciach :oops:

Offline Aniutek83 Kobieta

• maniak
jaka wódka na wesele???
22 sierpnia 2006, 07:43
a my będziemy mieli i piwo i winko i punch alkoholowy! Teraz z reguły na weselach jest piwo, szczególnie wrejoniemojego narzeczonego takzeu nas bedzie i zapewnianam te wszystkie alkohole lokal ! Juz u nas sie ludzie pytają czy bedzie piwko( bo przeciez nie kazdy lubi wódke czy wino) A wódke bedziemy mieli FINLANDIĘ! pIwko kazdego rodzaju jakie posiada nasz lokal i jakie sobie gość zażyczy!

Offline gulinek

• bywalec
jaka wódka na wesele???
24 sierpnia 2006, 10:17
U nas był ABSOLWENT, trochę piwa i wino no i szampan.

Wody ognistej :D zostało sporo, piwka też trochę,wino 1 ,a szampany 2

Offline ewajasz Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15-09-2007
jaka wódka na wesele???
5 stycznia 2007, 10:10
A My zakupiliśmy 186 butelek 0,5 l. Maximusa (wesele na 180 osób,ale napewno ktoś odpadnie,zawsze tak jest) 20 butelek wina,będzie również piwo , bimber no i około 5 koniaków.U nas nasze rodziny na weselu zazwyczaj pijają wódkę więc myślę,że wystarczy tych innych allkoholi.Zostaje nam jeszcze dokupienie jakiejś wódki na poprawiny:)

Offline Zaneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.07.2007
jaka wódka na wesele???
5 stycznia 2007, 11:14
A my juz mamy zakupionych 220 butelek Sobieskiej, bedzie jeszcze piwko (mam nadzieje ze uda sie zalatwic nalewak) ok 10 butelek wina i znajomy ma nam zrobic jakis pyszny bimberek, który bedzie stał na wiejskim stole obok szyneczek, kielbasek swojskiej roboty i smalczyku no i oczywiscie ogóreczków:)

Dzieci się nie wychowuje, dzieciom daje się przykład...

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
jaka wódka na wesele???
5 stycznia 2007, 13:12
my póki co mamy 60 butelek Polnaise.... jescze tyle samo winka nam trzeba...i około 100-120 piwek :)

Online MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
jaka wódka na wesele???
10 stycznia 2007, 15:22
My bedziemy mieli wodke Bols 160 butelek 0,7l i winko, ale jeszcze nie wiem jakie.

Offline Agula82 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 06.08.2011
jaka wódka na wesele???
15 stycznia 2007, 00:10
U nas będzie w wódeczka Sobieska 80 butelek, i winko Castel  36 butli (18 białego i czerwonego-promocja była) :taktak: Wesela na ok. 80 osób  :pijaki:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
jaka wódka na wesele???
15 stycznia 2007, 00:50
80 butelek wódki na 80 osób może byc troszke mało

ja miałam,   120 butelek wódki ( na wesle + dodatkowo ódka na karton wódki na rozdawanie) , do tego wino i 2 kegi (35l) piwa

został mi karton wódki i cos tam jeszcze.. wódka pojemności 0,5l

Offline Agula82 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 06.08.2011
jaka wódka na wesele???
15 stycznia 2007, 10:36
Monia dałaś nam do myślenia :) zwłaszcza ze weselse bedzie 2 dniowe.
Szykuje sie kupno następnych partii-lepiej mieć niż niemieć- najwyżej zostanie do chrzcin :hahahaha:

Offline anowi

• forumowicz
jaka wódka na wesele???
15 stycznia 2007, 19:23
Maximusa będziemy mieć. Ok. 200 butelek 0,5 l, bo wesele na ok. 200 osób. Wesele dwudniowe. Oprócz tego wino i piwo :)

Offline mdziara Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 07.07.2007r
jaka wódka na wesele???
20 lutego 2007, 16:54
Witam
U nas wódeczka juz zakupiona Absolut po 0,5 na glowe (niezaleznie czy dziecko czy dorosly) ;-) Dodatkowo piwo i winko ale to juz zapewnia restauracja, wiec my sie nie musimy o to martwić.

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
jaka wódka na wesele???
21 lutego 2007, 15:22
Luksusowa, butelki 0,5, w sumie kupilismy ok 200 w promocji za 17zl do kazdej butelki gratis byla Coca-Cola 0,5 l

Offline Gosia_O

• użytkownik
jaka wódka na wesele???
25 lutego 2007, 12:37
Cytat: "monia"
80 butelek wódki na 80 osób może byc troszke mało

Zgadzam się. My mieliśmy liczone po 2 butelki na głowę, a oprócz tego było jeszcze wino.  
Prawie nic nie zostało :lol:  :pijaki:  Weźcie pod uwagę, że zazwyczaj gościom daje się jeszcze po flaszce na odchodne - przynajmniej u mnie tak jest przyjęte. Zresztą z wódką nie ma problemu jak zostanie - można umówić się z hurtownią, że zwrócicie nadmiar i tyle. Zawsze lepiej mieć więcej, niż gdyby miało braknąć. :razz:

Offline paulina*

• użytkownik
jaka wódka na wesele???
26 lutego 2007, 12:04
u nas gosciom nie daje sie na odchodne wodeczki wiec nie musimy dodatkowej kupowac-u nas daje sie pudelko z ciastem. my kupilismy juz PANA TADEUSZA,do tego bedzie winko,szampan i piwo

Offline Optymistyk

• nowicjusz
jaka wódka na wesele???
28 marca 2007, 14:51
Może ktoś życzliwy doradzi.
Planuje wesele wraz z poprawinami na ok 100 osób.
1. Ile dobrać wódki bo jak szukam to opcje są od 0,5l na parę do propozycji 1l na osobę.
Sam już nie wiem.
2. Może ktoś orientuje się gdzie najtaniej można zdobyć wódkę w oklicach Zabrza, Gliwic (wstepnie planuje Bols, Smirnof, itp.)

z góry dzieki  za porady.
Pozdrawiam

Offline ewak

• bywalec
jaka wódka na wesele???
29 marca 2007, 07:57
Wedlug obserwacji wlasciciela sali, na ktorej my robimy wesele, ludzie na weselach zaczeli jakos wiecej pic. Poradzil nam liczyc 0,7l na glowe ale to juz ilosc i na wesele i na poprawiny.

Wczesniej w watku bylo wspomniane, zeby ilosc alkoholu mozna ustalic przemnazajac liczbe gosci przez 0,5 l + 20%. Takze ile ludzi tyle teorii.

My na 120 osob kupujemy 150 butelek 0,5 l (wahamy sie pomiedzy Maximusem a Bolsem). Do tego jakies wina.

Przy okazji - poniewaz jestem na swiezo po obdzwonieniu wiekszych szczecinskich supermarketow, pozwalam sobie napisac zainteresowanym, ze w tej chwili w jednym z nich, w promocji jest Sobieski 0,5 l wraz z litrowym sokiem Fortuny.

Offline Aga_K Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 13.10.2007
jaka wódka na wesele???
3 kwietnia 2007, 23:07
my zastanawiamy się nad Finlandią i Dębową... jeszcze nie zdecydowaliśmy :) może macie jakieś propozycje :):) Ma ok 170 osób zamierzamy kupić ok 180-200 butelek... dodatkowo wino (koniecznie półwytrawne i półsłodkie), koniaki i kilka innych alkocholi typu metaxa, whisky itp. Nie chcemy na weselu piwa, bo często się zdarza, że ludzie mieszają piwko z innymi alkoholami i potem jest problem :D:D

Offline Joasia Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 04.08.2007
jaka wódka na wesele???
5 kwietnia 2007, 21:11
fiu, fiu, strasznie drogi alkohol kupujecie...

Offline paula:)

• nowicjusz
jaka wódka na wesele???
28 kwietnia 2007, 11:54
:hello:
co sadzicie o wodce POLONEZ????

Offline ainka

• forumowicz
jaka wódka na wesele???
28 kwietnia 2007, 12:23
Cytat: "Joasia"
fiu, fiu, strasznie drogi alkohol kupujecie...

Zgadzam sie... strasznie drogi :(. My wybierzemy cos tanszego...

Offline epox Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
jaka wódka na wesele???
29 kwietnia 2007, 12:37
Cytat: "paula:)"
co sadzicie o wodce POLONEZ????

na naszym weselu będzie,Ci co degustowali mówili,że będzie dobrze,więc zakupiliśmy 100 sztuk  :los:

Offline Aniutek83 Kobieta

• maniak
jaka wódka na wesele???
30 kwietnia 2007, 09:44
mY tewz bedziemy miec Finlandie ( ale to mamy z lokalu ją) i do tego winka- białe i czerwone wszystkie rodzaje , piwka- tez to co maja w barze , punch alkoholowy i drinki
Tylko sie troche boje ,że jak co poniektórzy zaczną mieszać to może sie z tego zrobic problem

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
jaka wódka na wesele???
1 maja 2007, 10:48
a my dalej zastanawiamy sie jak kupic wodeczke? moze jakas polecicie? myslimy moze Smirnoff albo Bols albo Krakus ehh cos w takich granicach cenowych
a na 80 osob to tak 100 butelek powinno wystarczyc
i bedziemy mieli tez barmana ktory bedzie serwowal drinki noi winko do obiadu!
piwa nie bedzie bo jakos nie pasuje do slubu i wesela

Offline ika3w Kobieta

• Ilona
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 23.08.2008r
jaka wódka na wesele???
1 maja 2007, 17:08
Polecam Krakusa!! Jak koleżanka na wesele ją kupiła to już tak została w jej rodzinie- potem chrzciny, imieniny czy jakieś inne okazje to zawsze już krakus. No i mi tez na weselu smakowała  :taktak:

Offline Oleńka81 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.07.2006
Odp: jaka wódka na wesele???
26 maja 2007, 21:28
My mielismy 70 butelek wódki Luksusowej a było ok 60 osób.. i zostało ok 15...

Offline Barbart Kobieta

• uzależniony
4 czerwca 2007, 15:23
Ja myślę o Smirnoffie, Sobieskiej lub Polonezie

Ale muszę popróbować i coś wybrać ;)

Offline Aga_K Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 13.10.2007
29 czerwca 2007, 22:39
my już wódkę na wesle kupiliśmy... w końcu zdecydwaliśmy się na Finlandię... nie należy do najtańszych ale podobno jest dobra :) (ja za wódką nie przepadam, preferuję winka ;D)

Offline a1515

• forumowicz
  • data ślubu: 11.08.2007
30 czerwca 2007, 09:21
a co myślicie o wyborowej? ja wódki nie piję więc nie znam się  ;)