e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Zajazd rycerski czeladź czy ktoś miał tam wesele?  (Przeczytany 10428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Milka27 Kobieta

Witam czy ktoś miał wesele w restauracji rycerskiej w czeladzi? Chciałam tam zorganizować przyjęcie, wszystko bardzo mi się podoba, ale opinie które czytałam są koszmarny i trochę się obawiam? Bardzo proszę o odpowiedz jeżeli ktoś miał tam wesele

Offline kiniadg Kobieta

• http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=21353.0
  • entuzjasta
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 03.07.2010 Maxim
ja tam nie byłam osobiscie , ale słyszałam same pozytywy o jedzeniu :] podobno bardzo dobre :]

Offline Milka27 Kobieta

Super :) bardzo dziękuje, wiele osób tak mówi,  już zarezerwowalismy :)  mam nadzieje ze będzie ok

Offline Aneczq1987 Kobieta

Byłam i jadłam i było wszystko ok.
Smacznie, ładnie podane i obsługa też była ok  :)

Byłam tam na weselu przyjaciółki i było super! Sala jest rewelacyjna! Jedzenie było bardzo smaczne. Generalnie wesele było bardzo na plus!

Offline biala_dama21 Kobieta

Witam czy ktoś miał wesele w restauracji rycerskiej w czeladzi? Chciałam tam zorganizować przyjęcie, wszystko bardzo mi się podoba, ale opinie które czytałam są koszmarny i trochę się obawiam? Bardzo proszę o odpowiedz jeżeli ktoś miał tam wesele

Nie wierz wszystkiemu co przeczytasz w Internecie. Restauracja w Hotelu Rycerskim to moim zdaniem klasa sama w sobie. Mój narzeczony zabrał mnie kiedyś tam na kolację w naszą rocznicę i jedzenie było przepyszne. Moja znajoma była tam na weselu i również bardzo wychwalała jedzenie i obsługę. Więc myślę, że te wszystkie negatywy to jakieś dziwne działania konkurencji, bo to trochę dziwne, że aż tak skrajne opinie o jednym miejscu się pojawiały.

Offline pan_w_garniturze Mężczyzna

Byłem tam na weselu kuzyna. Muszę przyznać, że restauracji robi wrażenie. Bardzo podoba mi się wystrój i klimat tej sali. Jedzenie również bardzo smaczne. Myślę, że nie ma osoby, której by się tam nie spodobało.

Byłem tam na weselu kuzyna. Muszę przyznać, że restauracji robi wrażenie. Bardzo podoba mi się wystrój i klimat tej sali. Jedzenie również bardzo smaczne. Myślę, że nie ma osoby, której by się tam nie spodobało.

To fakt. Sala robi wrażenie i tworzy bardzo unikalny klimat. Można poczuć się jak za czasów szlacheckich.

Offline Kolorowa Kobieta

Hej!

Wraz z narzeczonym zaczynamy powoli szukać sali weselnej i to właśnie Zajazd Rycerski zrobił na nas najlepsze wrażenie.

W internecie można znaleźć również sporo pochlebnych opinii na temat tego miejsca, także na tym forum.  Jestem ciekawa czy może ktoś z Was ma jakieś bardziej szczegółowe informacje na temat tego miejsca. 

Przyznam szczerze, że jak zobaczyłam ten zajazd to aż mi się oczy zaświeciły.  Zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz prezentuje się bardzo okazale. 

Offline jellvey Kobieta

Kolorowa, a czy wiecie w jakiej cenie są noclegi dla gości weselnych i czy na sali jest możliwość rozłożenia okrąglych stolików?:)

Offline sum-mer Kobieta

Nam zaproponowano -10% na noclegi.  Nie targowaliśmy się, więc nie wiem czy jest możliwość uzyskania większej zniżki ;)

Co do okrągłych stołów to z tego co wiem takich nie ma.

Offline Kolorowa Kobieta

Przyznam szczerze, że póki co nie dowiadywałam o noclegi,  bo nawet nie wiemy czy takie będą potrzebne.  Jeśli chodzi o okrągłe stoły, to one w ogóle na weselach mi się nie podobają.  Moim zdaniem przeszkadzają tylko w integracji gości. 

A co powiecie o samej sali? Ja obejrzałem już chyba wszystkie domy weselne, sale, restauracje i póki co to właśnie Hotel Rycerski wypada najlepiej.  Myślę, że niedługo udamy się tam rezerwować termin.   

Offline Zuz_ka Kobieta

Wraz z narzeczonym zastanawiamy się właśnie nad organizacją wesela w hotelu Rycerskim.  Czytam wasze opinie i widzę, że przewijają się same pozytywne opinie na temat tego miejsca.  Na mnie osobiście zajazd zrobił ogromne wrażenie jak go pierwszy raz zobaczyłam, ale chcę zachować stoicki spokój i zdecydować się na najlepsze miejsce.  Szkoda tylko, że w okolicy nie ma więcej takich lokali jak Rycerski. 

To fakt, niestety rejon ten jest bardzo ubogi jeśli chodzi o porządne lokale do organizacji wesela, większość to zwykłe szare sale, które na myśl przywodzą epokę PRL. Hotel Rycerski jest to nowe miejsce i na pewno jest utrzymane na wysokim poziomie i widać to na pierwszy rzut oka.

Offline Zuz_ka Kobieta

No właśnie takie same odniosłam wrażenie.  Mi dodatkowo podoba się bardzo to połączenie elegancji z tradycyjnym szlacheckim dworkiem.  Myślę, że nasi goście docenili by wygląd takiej sali. 

Offline Kolorowa Kobieta

Hej dziewczyny!

Byłam ostatnio na obiedzie w zajeździe Rycerskim i powiem Wam, że jeśli na weselu jedzenie jest chociaż w połowie tak smaczne, to już jestem wniebowzięta.  Dawno nie jadałam nic tak smacznego!

Offline Zuz_ka Kobieta

Cytat: Kolorowa link=topic=41468. msg1880149#msg1880149 date=1365586619
Hej dziewczyny!

Byłam ostatnio na obiedzie w zajeździe Rycerskim i powiem Wam, że jeśli na weselu jedzenie jest chociaż w połowie tak smaczne, to już jestem wniebowzięta.   Dawno nie jadałam nic tak smacznego!

O jedzeniu w tym miejscu również słyszałam wiele dobrego, podobno na sam widok aż ślinka cieknie :))) No mam nadzieje, że mi też niedługo uda skosztować się tych pyszności. 

Ja mogę z czystym sumieniem potwierdzić, jedzenie jest tam przepyszne! Myślę, że Magda Gessler mogła by się od nich wiele nauczyć hehe :)

Offline Annula88 Kobieta

Nawet nie wiecie jak mnie cieszą wasze pozytywne opinie na temat tego miejsca ;) Coś czuję, że to będzie strzał w 10!

W tą sobotę kolejne wesele w Rycerskim :)) Już nie mogę się doczekać :D

Offline Annula88 Kobieta

Jesteśmy po pierwszych ustaleniach i muszę powiedzieć, że bardzo podoba mi się podejście obsługi do Nas.  Widać, że mają spore doświadczenie, jeśli chodzi o organizację wesel. 

Offline AnekPiekarek Kobieta

miałam tam wesele w 2010 roku i byliśmy bardzo zadowoleni:0jedzonko pycha obsługa super, mieliśmy wesele na 2 salach nei wiem czy jeszcze terz jest taka możliwosc

Byłam tam na Komunii w zeszłą niedzielę i miejsce  super.  Oczywiście ocena wystroju i wyglądu sali to rzecz gustu więc każdy niech ocenia wg siebie.  Moim zdaniem udane wesele tworzą goście, muzyka, menu i obsługa.  Uwielbiam jeść i  jedzenie mają rewelacyjne, rosół przepyszny, kluski śląskie własnej roboty, pyszne śledzie (szczególnie te z zielonym ogórkiem), dewolaj, rolady wołowe - boskie.  Obsługa bardzo dobrze się uwijała, żadnemu z gości nic nie brakowało.  Na naszej sali były 3 Komunie i wszystkie  bardzo sprawnie obsługiwało 3 kelnerów. 
 Jedynie słabe były jajka faszerowane - jestem miłośniczką jajek pod każdą postacią i dla mnie były trochę źle zrobione.  Dla mnie jaja faszerowane wyglądają tak, że żółtka wyciąga się z jaj i mieszą z masą, którą mają być faszerowane jajka.  Natomiast tu były zrobione 3 różne różne, smaczne pasty, które zostały nałożone na jajko przekrojone na pół (na żółtko) co spowodowało, że całość była bardzo sucha i suche żółtko zabijało smak past.  Poza tym małym szczegółem, wszystko inne super, myślę, że bez obaw - z wesela tam zarówno Młodzi jak i goście wyjdą bardzo zadowoleni. 

Offline Mariczka32

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 26.12.2020
  • Ślub w: Restauracja Rycerska
Rzczywiście jest tak jak piszecie bo i hotel i restauracja sa do ogromnej pochwały. Wystrój wiadomo kazdy lubi co innego, ale nam bardzo podpasował już od samego początku. Robilismy wesele na 180 osób wiec na tej duzej sali biesiadnej z pełną obstawą tzn. i z cateringiem i obsługą od Restauracji Rycerskiej. Jedzenia pomimo ze staralismy sie wyliczyc na porcje bylo bardzo duzo - wlasciciele nie oszczedzaja na klientach zreszta to widac tez w obsludze chociazby hotelu w ktory caly czas inwestuja. Pokoje dla gosci tez ogarniete na tip top wszyscy czulismy sie mega dopieszczeni a nawet rozpieszczani przez obsluge ktora na kazdym kroku służyła wsparciem i pomoca