e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?  (Przeczytany 5808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lorem-ipsum Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.06.2014
Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?
25 września 2012, 23:59
Witam,
Czy ktoś z was organizował lub bawił się na weselu w Chałupie (przy ul.  Południowej, Szczecin)? Jakieś opinie? Wizualnie lokal bardzo mi się podoba, ale niestety nie ma żadnych opinii :(

Offline sucha Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 27.07.2013
Witam!

ja organizuje wesele w tym roku w chałupie i choć nie znalazłam żadnych opinii to zdecydowałam się na lokal bo klase wyczuwasz już na samym wejściu!
Uważam że sala jest najpiękniejsza w całym Szczecinie ( jedyna dorównująca poziomem to ta u Śnieżków ale jak dla mnie właścicielka jej nie posiada), zresztą kto ją widział to prawdopodobnie podzieli moją opinie. . .  styl i smak jak z amerykańskich filmów.  Cena wysoka ale wiadomo za jakość trzeba zapłacić.  Myśle że jedzenie również będzie na wysokim poziomie ponieważ często bywam w samej restauracji tylko z tego względu że jest tam pysznie :)

Offline EwelinaD Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 07.09.2013
Sala jest śliczna, tylko dla mnie już nie było wolnego miejsca, a poza tym mogłabym zrobić wesele ewentualnie w piątek, bo na sobotę za mało gości (60 osób)
I fakt, dość drogo

Offline agatha_28 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: ?
Sala wygląda bajecznie :) Ciekawe czy są jeszcze miejsca na lato 2014 . . . . dzisiaj dzwonie :D trzymajcie kciuki :D

Offline Julanka Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 22.08.2015
Byliśmy tam na weselu w sierpniu 2013.  Sala rzeczywiście piękna, jedzenie bardzo dobre.  Nie wiem, czy to był pomysł państwa młodych, czy mieli to z góry narzucone - nie podobał mi się bufet w formie szwedzkiego stołu.  Na stołach nie było prawie nic, jedynie trzeba było podskoczyć do bufetu, czego większości gości się nie chciało.  Poza tym szczegółem sala godna polecenia! :)

Offline agatha_28 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: ?
Czy ktoś organizuje tam ślub w plenerze w 2014?

Offline hymer

• nowicjusz
Witam,

Mam pytanie czy miał Ktoś z Was ostanio wesele w Chałupie jak to wygląda po zmianie managera, jakie wrażenie czy faktycznie jedzenie było takie słabe jak opisał wyżej forumowicz?

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?
12 października 2015, 14:25
No właśnie, jakieś nowe opinie?

Offline zupcia Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 23.05.2009
Witajcie,

Ja bawiłam się tam na weselu 5.09.2014, jestem pod wrażeniem tego miejsca. Jest pięknie, jedzenie jest bardzo smaczne, było podawane przez kelnerów pod nosek ;) Okrągłe stoliki wyglądają bajecznie. Sala mieści do 120 gości ale myślę, że przy takiej ilości byłoby już bardzo ciasno na parkiecie.

Offline Piotrek11121

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.06.2016
  • Ślub w: Restauracja Chałupa ul.Południowa
Witam,
Czy ktoś z was organizował lub bawił się na weselu w Chałupie (przy ul.  Południowej, Szczecin)? Jakieś opinie? Wizualnie lokal bardzo mi się podoba, ale niestety nie ma żadnych opinii :(
25.06.2016 byłem tam na weselu na dworze straszny upał pogoda dopisała , ale Chałupa nie posiada klimatyzacji było strasznie gorąco ,jeszcze bezczelnie na swojej stronie podają że klima jest !!!!!!!Nowa restauracja i bez klimy średniowiecze .....

Offline karczek

• nowicjusz
  • Ślub w: zachodniopomorskie
7 października 2018, 21:12
Witam
Będę bardzo wdzięczna za rzetelną informację od osób,które w latach 2016-2018 miały wesele na 80 osób w Szczecinie, w restauracji Chałupa. Moje zapytanie dotyczy głównie informacji, jak Państwo oceniacie ilość miejsca do tańczenia? Czy przy tej ilości osób (7 stolików okrągłych) jest wystarczająco dużo miejsca do tańca?

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
9 października 2018, 14:40
Wielokrotnie miałem okazję prowadzić tam imprezę jako dj.
Myślę, że na 80 osób parkietu wystarczy bez problemu, przy większej ilości bym się zastanawiał.
Ponadto należy pamiętać, że prawie nigdy 100 % ludzi nie tańczy.
Reasumując, ciasno nie będzie :)