Autor Wątek: Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?  (Przeczytany 13272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lorem-ipsum
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2014
Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?
« dnia: 25 Września 2012, 23:59 »
Witam,
Czy ktoś z was organizował lub bawił się na weselu w Chałupie (przy ul.  Południowej, Szczecin)? Jakieś opinie? Wizualnie lokal bardzo mi się podoba, ale niestety nie ma żadnych opinii :(

Offline sucha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.07.2013
Odp: Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lutego 2013, 21:34 »
Witam!

ja organizuje wesele w tym roku w chałupie i choć nie znalazłam żadnych opinii to zdecydowałam się na lokal bo klase wyczuwasz już na samym wejściu!
Uważam że sala jest najpiękniejsza w całym Szczecinie ( jedyna dorównująca poziomem to ta u Śnieżków ale jak dla mnie właścicielka jej nie posiada), zresztą kto ją widział to prawdopodobnie podzieli moją opinie. . .  styl i smak jak z amerykańskich filmów.  Cena wysoka ale wiadomo za jakość trzeba zapłacić.  Myśle że jedzenie również będzie na wysokim poziomie ponieważ często bywam w samej restauracji tylko z tego względu że jest tam pysznie :)

Offline EwelinaD
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.09.2013
Odp: Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lutego 2013, 17:33 »
Sala jest śliczna, tylko dla mnie już nie było wolnego miejsca, a poza tym mogłabym zrobić wesele ewentualnie w piątek, bo na sobotę za mało gości (60 osób)
I fakt, dość drogo

Offline agatha_28
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ?
Odp: Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Stycznia 2014, 08:10 »
Sala wygląda bajecznie :) Ciekawe czy są jeszcze miejsca na lato 2014 . . . . dzisiaj dzwonie :D trzymajcie kciuki :D

Offline Julanka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.08.2015
Odp: Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?
« Odpowiedź #4 dnia: 4 Stycznia 2014, 19:56 »
Byliśmy tam na weselu w sierpniu 2013.  Sala rzeczywiście piękna, jedzenie bardzo dobre.  Nie wiem, czy to był pomysł państwa młodych, czy mieli to z góry narzucone - nie podobał mi się bufet w formie szwedzkiego stołu.  Na stołach nie było prawie nic, jedynie trzeba było podskoczyć do bufetu, czego większości gości się nie chciało.  Poza tym szczegółem sala godna polecenia! :)

Offline agatha_28
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ?
Odp: Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?
« Odpowiedź #5 dnia: 5 Stycznia 2014, 12:34 »
Czy ktoś organizuje tam ślub w plenerze w 2014?

Offline hymer
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?
« Odpowiedź #6 dnia: 5 Sierpnia 2015, 23:18 »
Witam,

Mam pytanie czy miał Ktoś z Was ostanio wesele w Chałupie jak to wygląda po zmianie managera, jakie wrażenie czy faktycznie jedzenie było takie słabe jak opisał wyżej forumowicz?

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Października 2015, 14:25 »
No właśnie, jakieś nowe opinie?

Offline zupcia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1327
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.05.2009
Odp: Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?
« Odpowiedź #8 dnia: 2 Listopada 2015, 07:12 »
Witajcie,

Ja bawiłam się tam na weselu 5.09.2014, jestem pod wrażeniem tego miejsca. Jest pięknie, jedzenie jest bardzo smaczne, było podawane przez kelnerów pod nosek ;) Okrągłe stoliki wyglądają bajecznie. Sala mieści do 120 gości ale myślę, że przy takiej ilości byłoby już bardzo ciasno na parkiecie.


 

Offline Piotrek11121
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 25.06.2016
  • Skąd:: Szczecin
  • Ślub w: Restauracja Chałupa ul.Południowa
Odp: Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Czerwca 2016, 08:03 »
Witam,
Czy ktoś z was organizował lub bawił się na weselu w Chałupie (przy ul.  Południowej, Szczecin)? Jakieś opinie? Wizualnie lokal bardzo mi się podoba, ale niestety nie ma żadnych opinii :(
25.06.2016 byłem tam na weselu na dworze straszny upał pogoda dopisała , ale Chałupa nie posiada klimatyzacji było strasznie gorąco ,jeszcze bezczelnie na swojej stronie podają że klima jest !!!!!!!Nowa restauracja i bez klimy średniowiecze .....

Offline karczek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Ślub w: zachodniopomorskie
Odp: Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?
« Odpowiedź #10 dnia: 7 Października 2018, 21:12 »
Witam
Będę bardzo wdzięczna za rzetelną informację od osób,które w latach 2016-2018 miały wesele na 80 osób w Szczecinie, w restauracji Chałupa. Moje zapytanie dotyczy głównie informacji, jak Państwo oceniacie ilość miejsca do tańczenia? Czy przy tej ilości osób (7 stolików okrągłych) jest wystarczająco dużo miejsca do tańca?

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?
« Odpowiedź #11 dnia: 9 Października 2018, 14:40 »
Wielokrotnie miałem okazję prowadzić tam imprezę jako dj.
Myślę, że na 80 osób parkietu wystarczy bez problemu, przy większej ilości bym się zastanawiał.
Ponadto należy pamiętać, że prawie nigdy 100 % ludzi nie tańczy.
Reasumując, ciasno nie będzie :)

Offline mczay
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Wesele w Restaracji Chałupa - opinie?
« Odpowiedź #12 dnia: 8 Grudnia 2018, 16:53 »
Jeśli jesteś ze Szczecina, to mimo wszystko proponowałabym Ci zorganizować przyjęcie w okolicach, bo zapłacisz mniej. Ze swojej strony mogę polecić Ci Dworek Kurowski - zorganizowaliśmy w niem przepiękne wesele!