Autor Wątek: Zespół Gepard z Gryfina  (Przeczytany 10966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agasaya
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.08.2013
Zespół Gepard z Gryfina
« dnia: 19 Sierpnia 2012, 00:00 »
Hej, jestem właśnie na etapie poszukiwań zespołu weselnego na sierpień przyszłego roku.   Dlatego mam prośbę o wyrażenie opinii na temat zespółu Gepard z Gryfina.   Znalazłam ich ofertę na infoludku, jest to zespół trzyosobowy, mają damski wokal - całkiem fajny, a naprawdę ładnych damskich wokali w zespołach weselnych jest baaaaaardzo mało.   No i cena - bardzo przystępna, i mają do wyboru opcję trzy i dwu - osobową, a za tym idzie oczywiście mniejszy koszt.   A na tym mi też zależy, bo nie dysponuję dużymi funduszami, niestety :-\ Będę wdzięczna za wszelkie sugestie, pozdrawiam :)

Offline xoXo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zespół Gepard z Gryfina
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Września 2012, 22:39 »
Dla mnie zwykłe disco polo, nadające się na wiejską potańcówkę.  Nie polecam zespołu są o wiele lepsze.  Jak się nie mylę część zepołu można posłuchać na żywo w piątki na dancingach w Arkadii.

Offline Agasaya
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.08.2013
Odp: Zespół Gepard z Gryfina
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Września 2012, 10:16 »
Wiesz, ja na imprezach typu wesela, dancingi itd lubię disco polo, wiec do mnie Twoje argumenty dyskwalifikujące ten zespół zupełnie nie trafiają.  Nie piszesz nic poza tym, tylko że ogólnie zespół jest do bani - podejrzewam że jesteś z konkurencji.  Może skoro tak dobrze ich znasz, to napisz, jak śpiewają, na jakich instrumentach grają, jakie prowadzą konkursy, zabawy, oczepiny itp.  I z tego co wiem to w arkadii gra zupełnie inny zespół, więc chyba nie wiesz o czym piszesz.
Ps.  ja na ten zespół jestem praktycznie zdecydowana.  Widziałam ich w akcji na weselu w pensjonacie w Czepinie w dniu 1 września br. , wokalistka ma piękny głos, zresztą mężczyźni również bardzo fajnie śpiewają, są dowcipini, prowadzą świetne oczepiny, mają bardzo urozmaicony repertuar (nie tylko disco polo, wrew temu, co pisze xoXo - zresztą myślę, że wszystko jest do dogadania i zależy od upodobań państwa młodych, ja w każdym razie słyszałam w ich wykonaniu wiele nowości, utworów polskiego rocka i popu oraz nowości zagranicznych), prowadzą biesiadę przy stołach, grają na akordeonie - czyli wszystko, czego ja pragnę na moim weselu, za rozsądną cenę. 
A konkurencji typu xoXo dziękuję za szczere i obiektywne opinie.

Offline xoXo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zespół Gepard z Gryfina
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Września 2012, 19:40 »
Do konkurencji to mi daleko i jestem całkiem z innej branży :) Prosiłaś o opinię wyraziłam.  Kojarzę ten zespół nie zbyt pozytywnie.  Jeżeli jeden z nich, który gra na organach to ok, bawi gości, zażartuje, dobrze śpiewa, a dla mnie same disco polo nie nadaję się.  Z resztą zależy od gości, a przede wszystkim ich wieku.  Obsługuje wesele od kilku lat i jestem w stanie powiedzieć wiele na temat takich spraw.  Rzecz gustu i nie denerwuj się, bo złość piękności szkodzi :)

Offline Agasaya
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.08.2013
Odp: Zespół Gepard z Gryfina
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Września 2012, 21:55 »
Denerwują mnie po prostu krzywdzące opinie niepoparte sensownymi argumentami.  Zresztą pełno takich na tym forum, dlatego moim zdaniem wypowiada się tu głównie konkurencja (która wysłała mi na pw mnóstwo swoich ofert, mimo że zapytałam o konkretny zespół).  xoXo skąd wiesz, że to na życzenie młodych zespół nie grał disco polo? może przy tym właśnie chcieli się bawić.  A Ty od razu z grubej rury, że wiejskie potańcówki, że zespół się nie nadaje itd.  Dlatego mi to śmierdzi od razu konkurencją.
Na weselu, na którym byłam, zespół grał m. in.  nowe utwory piaska, brzozowskiego, dżem, perfect, doda, bajm, trochę abby, bee gees, czerwone gitary, rodowicz (tyle pamiętam), disco polo było dosłownie przez noc kilka utworów.  Dlatego uważam, że grubo przesadzasz.

Offline filifionka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.09
Odp: Zespół Gepard z Gryfina
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Lipca 2013, 12:32 »
grali u mojej przyjaciólki na weselu i powiem tak: dziewczyna, która byla z nimi ma piękny głos i widać ze potrafi  śpiewać, oprocz niej bylo dwóch dość mlodych ( ok 30-stki) panów, ktorzy tez dobrze sobie radzili.  Moja przyjaciólka wziela tez ich dlatego że ten zespol Gepard gra tzw.  "wyprowadzenie z domu" tzn ze na zyczenie przychodzą juz przez kosciolem do domu mlodej i grają na akordeonie na "blogoslawienstwie" a nastepnie towarzyszom mlodym grając z domu do samochodu lub nawet do samego kosciola jesli mlodzi chcą isc z gośćmi na piszo.  I to wszystko wliczone jest w cene.
Co do repertuaru to dość zroznicowany- bylo faktycznie disco polo ale  byly i nowości, oraz utwory zagraniczne, z tego co sie orientuje to ona ustalała wczesniej repertuar z zespolem wiec pewnie to czy bedzie disco polo czy nie to zalezy od Panstwa Mlodych.  Mi akurat disco polo tez nie przeszkadza.
Oczepiny-profesjonalnie poprowadzone, duzo zabaw i dobrego humoru-bardzo dobry kontak z gośćmi, podziekowanie dla rodzicow bardzo wzruszające.
Podobalo mi sie tez to ze w czasie wesela panowie z zespolu podeszli do gości do stolu z akordeonem i nawet przy stole także zabawiali gości.
Gdybym miala zespol na swoim weselu to bym ich wzięla bez zastanowienia! No ale mam DJ-a.
Cenowo tez są ok, bo o ile pamietam to przyjaciolka zaplacila 2100 za ten trzyosobowy zespoł i w cenie bylo takze  juz to "blogoslawieństwo" w domu.  podobno mogą grac tez w skladzie 2 osobowym i wtedy koszt ok 1500-1600.
Ja za swojego Dj-a zaplacilam prawie tyle wiec mysle ze jak na zespol to rozsadna cena.

Offline Agasaya
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.08.2013
Odp: Zespół Gepard z Gryfina
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Lipca 2013, 12:52 »
Zespół będzie grał na moim weselu, zdam za miesiąc relację;)) Na razie potwierdzam, że mają bardzo dobrą cenę, a repertuar, pierwszy taniec, oczepiny itd do dogadania.  No i co dla mnie ważne - prowadzą błogosławieństwo i wyprowadzenie przy akordeonie.  Mam nadzieję, że będzie super:)))

Offline mariczka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2013
Odp: Zespół Gepard z Gryfina
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Września 2014, 19:03 »
Bawiłam się w zeszłym roku na weselu, na którym grał ten zespół. Moim zdaniem bardzo fajna kapela, wokalistka jest rewelacyjna, naprawdę dobrze śpiewa. Poza tym w zespole jest dwóch młodych panów, którzy mają świetny kontakt z gośćmi, prowadza konkursy, zabawy, oczepiny, wychodzą także często do stołów z akordeonem i zabawiają gości biesiadą. Repertuar zróżnicowany, nie jest prawdą że wyłącznie disco polo - grali nowości, utwory po angielsku, ogólnie repertuar bardzo zróżnicowany. Goście szaleli na parkiecie, a to dowodzi tego, że kapela jest niezła:)

Offline PaulinaK
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Zespół Gepard z Gryfina
« Odpowiedź #8 dnia: 5 Października 2018, 09:50 »
W poprzedni weekend odbylo sie nasze wesele wiec relacja bedzie swieza. Zespol wzielismy totalnie z przypadku i byla to najlepsza decyzja w naszym zyciu! :) kompletnie nie wiedzielismy jak graja i prowadza wesela, gdyz widzielismy tylko kilka filmikow z wesel sprzed lat. Ta trzyosoba ekipa dala takiego czadu na weselu, ze nie moglismy oderwac nog z parkietu! :) graja muzyke totalnie rozna , dostosowujac sie do gustu gosci. Fajna sprawa byly toasty przy akordeonie, ze mozna bylo poczuc klimat weselny i kazdy sie zaangazowal w przyspiewki :) na nasze zyczenie , w ostatniej chwili staneli na wysokosci zadania i zaspiewali nam piosenke do pierwszego tanca! Goscie po jakims czasie sie zorientowali , ze to spiewal zespol, a nie playback! :) wprowadzili fantastyczna atmosfere weselna :) byly z nimi smiechy, byly tez i lzy wzruszenia :) Orkiestra sprawila , za pomoca gier i zabaw to ze nasi goscie w trybie ekspresowym zapoznali sie. Co do Pani z orkiestry to powiemy tyle: miod w glosie i radosc dla naszych uszu! :) Panowie natomiast posiadaja idealny glos do prowadzenia wesel. W kazdej sprawie mozna bylo smialo sie do nich zwrocic i zawsze znalezli odpowiedz na nasze zapytania. Podsumowujac : zespol na medal ! Swiadcza to opinie calego personelu restauracji oraz gosci, a przede wszyskim nas- Panstwa Mlodych ! :)

29.09.2018

Paulina <3 Łukasz

Dziekujemy !!! <3