Autor Wątek: Wesele w woj. Małopolskim - polecacie coś???  (Przeczytany 8836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anka831
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-05-2011
Wesele w woj. Małopolskim - polecacie coś???
« dnia: 12 Września 2012, 13:45 »
Wesele w woj.  Małopolskim - polecacie coś??? pliss, to jest pilne ;)

Offline blackdress88

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.07.2012
Odp: Wesele w woj. Małopolskim - polecacie coś???
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Września 2012, 13:54 »
Ale czego konkretnie szukasz? Jakiego miejsca? Wesele na ile osób? Jaka lokalizacja? Małopolska nie jest taka mała :P
Znam jeden dom weselny wart polecenia niedaleko Krakowa.  Nazywa się Castello i jest w miejscowości Wolbrom.  Mają tam bardzo dużą sale, nawet na 300 osób.  Z tego co wiem to oferują dużo atrakcji i dobre ceny. 

Offline czasnaślub
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wesele w woj. Małopolskim - polecacie coś???
« Odpowiedź #2 dnia: 1 Października 2012, 23:10 »
Zależy o co Pani pyta. . .  co do sal weselnych to wiadomo są gusta i guściki.  Powiem szczerze, że swojego czasu chciałem się skontaktować z jakimś porządnym "wedding plannerem", patrząc już na samą organizację, ale nie jest to takie proste wbrew pozorom.  Mogę Pani polecić firmę Alnum, współpracują z doświadczonym organizatorem ślubnym.  Chociaż i tak jeżeli akurat by się Panie nie zgrały, to nic by z takiej współpracy nie wyszło.  Co do Krakowa i okolic, to sal jest multum, nic tylko przebierać, wybierać :).

Offline Minimoni
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24-08-2012
Odp: Wesele w woj. Małopolskim - polecacie coś???
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Października 2012, 12:52 »
Jeżeli mogę coś polecić koło Krakowa, to lokal Margerita w Modlniczce, a co do Castello, to byłam tam, ale byłam również w lokalu Klimtówka w Wolbromiu i mimo, że tam jest mniej miejsca (myślę, że sala do 150 osób) to wolałabym tę Klimtówkę - według mnie fajna atmosfera.

Offline Minimoni
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24-08-2012
Odp: Wesele w woj. Małopolskim - polecacie coś???
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Października 2012, 13:03 »
Aha - a co do zespołu, to jestem właśnie po weselu (20-21. 10. 2012) i polecam Ci zespół SKAAT BAND.  Powtórzę się, ale według mnie i moich przyjaciół - REWELACYJNY ZESPÓŁ.  Jeżeli chcesz - mogę się dowiedzieć o namiary do nich od mojej koleżanki (pani młodej) i Ci je prześlę.

Offline Sandrunia87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2015
Odp: Wesele w woj. Małopolskim - polecacie coś???
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Czerwca 2015, 21:21 »
Hej wszystkim ja polecam wesele z cateringiem z Dobczyc Perfectfood w jakiejś strażnicy lub sali wesele ją wybrałam straznice w Byszycach naprawdę śliczna sala i goście bawili się dużo lepiej niż w jakiś sztywnych domach weselnych.  Polecam również dj na poprawinyć ekslusive studio  z raciborska.  Reszty niestety nie polece bo była taka sobie ale jedzenie boskie:) i dj rownież.  A jeszcze orkiestra brothers że szczyzyca też oki. POZDRAWIAM.
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwca 2015, 21:55 wysłana przez Maja »

Offline dzastate
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 14.05.2015
Odp: Wesele w woj. Małopolskim - polecacie coś???
« Odpowiedź #6 dnia: 4 Października 2015, 22:09 »
Witajcie :) mam duzy problem, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii na temat wesela w Pałacu Żeleńskich w Grodkowicach. Chcemy tam zorganizować ślub i wesele w przyszłym roku, ale martwi mnie jedno - miejsce do tanczenia. Podłoga wyłożona jest żłobionymi płytkami i boje się, ze w pojedynku Podłoga vs obcasy bedzie niestety 1:0 :( czy ktoś był? tańczył?? cały obiekt wywarł na nas pozytywne wrazenie, Pani manager rownież ale ten "szczegół" nie daje mi spokoju :(:( bardzo bardzo proszę o jakieś opinie! :)

Offline kazik117
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 12.12.2015
Odp: Wesele w woj. Małopolskim - polecacie coś???
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Marca 2016, 19:42 »
Polecam zainteresować sie Hotelem Koral właśnie w okolicach Krakowa - bardzp fajne miejsce ;)

Offline Falka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Skąd:: Krynica
Odp: Wesele w woj. Małopolskim - polecacie coś???
« Odpowiedź #8 dnia: 6 Maja 2016, 23:26 »
Fakt, małopolska długa i szeroka, zakładając taki wątek warto sprecyzować. Jeśli mogę coś podpowiedzieć w Beskidzie Sądeckim, to polecam Hotel Klimek w Muszynie, świetne miejsce pod kątem wizualnym, organizacyjnym, kulinarnym... w sumie każdym. Organizują nawet bardzo duże imprezy weselne.

Offline Ashley22
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Wesele w woj. Małopolskim - polecacie coś???
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Listopada 2019, 08:44 »
W Krakowie jest bardzo ładna sala w hotelu Best Western Premier. Byłam tam na ślubie jakiś czas temu i zachwyciło mnie to miejsce jak i obsługa, która pracowała na pełnych obrotach  :o. My przyjechaliśmy do Krakowa z Warszawy, więc też mogliśmy nocować w tym hotelu.  Bardzo polecam.

Offline ilonkamiks
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Skąd:: Olkusz
Odp: Wesele w woj. Małopolskim - polecacie coś???
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Marca 2020, 21:09 »
Bardzo ładnie można zorganizować wesele w Aldanie w Jaroszowcu. Byłam tam na imprezie. Świetnie się bawiliśmy. Piękna okolica ładnie udekorowana sala. Pierwszorzędna obsługa i jedzenie.

Offline alinanova89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Ślub w: Kraków
Odp: Wesele w woj. Małopolskim - polecacie coś???
« Odpowiedź #11 dnia: 4 Maja 2020, 12:35 »
Od dawna interesuje mnie tradycyjne wesele w górach, coś w ten deseń -  link usunięty. Góralska chata, regionalny ubiór i konkretny bufet - takie wesele po prostu musi się udać, nawet jeżeli odbędzie się w znacznie węższym gronie. Raz byłam na takiej imprezie i to po prostu fenomen! Zdecydowanie polecam Beskidzki Raj w Zawoi!
« Ostatnia zmiana: 4 Maja 2020, 13:22 wysłana przez zibi »

Offline Antek_WESELE
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 27.06.2020
  • Skąd:: Kraków
  • Ślub w: Kraków
Odp: Wesele w woj. Małopolskim - polecacie coś???
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Maja 2020, 09:13 »
My ostatnio podpisaliśmy umowę na salę z Rogatym Ranczo z Zabierzowa. w związku z obecną sytuacją na rynku, mają dwie fajne możliwości dla par młodych:
-ich minimum gości to 50osób
-do końca czerwca mają rabat -20, dla par, które zarezerwują termin przyjęcia weselnego