e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kto obok kogo powienien siedzieć  (Przeczytany 62557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
    • Rajdówkowe życie jako Żonka! ;D
Kto obok kogo powienien siedzieć
15 września 2006, 15:34
Poruszana tu byla kwestia okraglych stolow i ich ograniczonego miejsca.. Mysle ze one sa najlepsze w przypadku kiedy jest szwedzki stol. Sama zastanawiam sie nad takim rozwiazaniem tzn o okreslonych porach dania podawane np obiad, danie po polnocy itp a caly czas szwedzki stol z wyborem cieplych i zimnych dan, a takze deserow. Nie bedziemy mieli duzej ilosci gosci wiec tlumu przy stole tez nie powinno byc..

Offline Lilkuś

• uzależniony
13 października 2006, 12:51
przeczytałam wątek i nadal nie wiem co z tym rozsadzaniem gości.

Nasze rodziny sa zgodne co do mieszania gości z mojej strony jak i Maćka.

Chce moją mame posadzic koło świadka i jego dziewczyny ale problem w tym, ze bedzie z osoba towaryszaca - fecetem krótego nie lubie i nie jest dla mnie ważny i nie chce go przy stole dla młodych. Nie wiem jak to rozwiazać bo głupio bedzie rozsadzic mame i faceta... ostatnio głowie sie nad tym i głowie...
poradźcie, bo nie wiem jak to rozwiązać...

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
13 października 2006, 14:34
U nas kazdy siadał jak chciał ! I tak było najlepiej bo nie było takiego sztywnego rozsadzania . Rodziny sie pomiesząły i było naprawde ok :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Gosia-oosta Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.06.2007
13 października 2006, 14:44
Cytat: "Lilkuś"
Chce moją mame posadzic koło świadka i jego dziewczyny ale problem w tym, ze bedzie z osoba towaryszaca - fecetem krótego nie lubie i nie jest dla mnie ważny i nie chce go przy stole dla młodych. Nie wiem jak to rozwiazać bo głupio bedzie rozsadzic mame i faceta... ostatnio głowie sie nad tym i głowie...

ile osób ma siedzieć przy stoliku Młodych :?:  skoro zależy Ci na mamie, to posadziłabym ich przy głownym koło swiadka, tak jak planujesz..nie zwracaj uwagi na jej towarzysza..to nie on jest ważny w tym dniu..rozsadzić ich nie wypada..możesz ich posadzić przy innym stoliku pod warunkiem, że i teściowie nie będą siedzieć przy Was..

Offline Lilkuś

• uzależniony
14 października 2006, 13:33
oosta jezeli bedziemy rozszadzań rodziców to albo koło nas albo przy innym stoliku. Zadne nie zostanie poszkodawoane zatem i
Cytat: "oosta"
teściowie nie będą siedzieć przy Was..
:)
wszystko do przemyslenia i obgadania

Offline kuchasia Kobieta

• Szczęśliwa Pani W.:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.04.2007 godz.18.00 Sakramentalne TAK zostało wypowiedziane:)
10 listopada 2006, 08:38
U mnie nie bedzie na weselu zadnych wizytowek gdyz nam sie toi nie podoba,Nasi rodzice nie beda siedziec przy stiole Mlodych gdyz zarowno oni jak i my chcemy aby przy nas siedziały mlode osoby,kuzynostwo i przyjaciele.Przy samej Parze Mlodej beda siedziec swiadkowie:)

Offline s.aga Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 16.10.2004
10 listopada 2006, 10:26
Cytat: "ela"
U nas kazdy siadał jak chciał ! I tak było najlepiej bo nie było takiego sztywnego rozsadzania . Rodziny sie pomiesząły i było naprawde ok

U mnie właśnie też tak było, chociaż teściowa miała jekieś ale wcześniej. (ale ona do wszystkiego miała ale)

Offline carlunia Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
13 listopada 2006, 00:47
U nas beda winietki i bedziemy usadzac gosci. Pewnie troszke czasu nam to zajmie. Swiadkowie beda siedziec przy nas, przy tym samym stole nasi znajomi. Nad dalszym rozsadzaniem bedziemy myslec..mamy jeszcze czas :)

Offline megan Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
2 grudnia 2006, 18:17
Definitywnie winietki i usadzanie. Porządek musi być. :D  A serio byłam na kilku weselach gdzie odbywało się "polowanie na miejsce" ze względu na brak wizytówek. Powoduje to zbędny galimatjas.

Offline Neila09 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 04.08.2007 Gliwice
4 grudnia 2006, 12:34
My chcemy zrobic wizytowki aby kazdy wiedzial gdzie ma usiasc przy czym aby nie robic ,,obozow rozdinnych ,, postaramy sie tak wymieszac towarzystwo oby ludzie bawili sie wspolnie jak jedna rodzina a nie tak jak to bylo na slubie kuzyna nasza rodzina osobno i panny mlodej osobno nie fajne to wygladalo :roll:

Offline ajka

• nowicjusz
4 grudnia 2006, 17:31
hej my tak samo myslimy o wizytowkach bo paamietam taki incydent z wesela mojej kuzynki .. goscie pozajmowali miejsca a rodzice mlodych siedzieli gdzies na rogach :x

Offline Neila09 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 04.08.2007 Gliwice
5 grudnia 2006, 10:27
ajka a to rzeczywiscie nie fajnie ja mam nadzieje ze jesli goscie beda mieli wyznaczone miejsca to nie beda nic zmieniac

Offline Lilkuś

• uzależniony
5 grudnia 2006, 11:09
Cytat: "Neila09"
My chcemy zrobic wizytowki aby kazdy wiedzial gdzie ma usiasc przy czym aby nie robic ,,obozow rozdinnych ,, postaramy sie tak wymieszac towarzystwo oby ludzie bawili sie wspolnie jak jedna rodzina a nie tak jak to bylo na slubie kuzyna nasza rodzina osobno i panny mlodej osobno nie fajne to wygladalo

bardzo niefajnie to wyglada... poza tym uważam, że im szybciej rodziny i znajomi sie zapoznaja tym lepiej i szybciej pozbędziemy sie na sali sztwynego klimatu  dlatego też chcemy wymieszac gosci :)

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
5 grudnia 2006, 14:28
Cytat: "Lilkuś"
im szybciej rodziny i znajomi sie zapoznaja tym lepiej i szybciej pozbędziemy sie na sali sztwynego klimatu dlatego też chcemy wymieszac gosci

mamy ten sam pomysł :)

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
5 grudnia 2006, 14:34
U mnie będą winietki bo tak bedzie nam wygodniej a poza tym musimy tak zrobic w związku z konfliktem rodzinnym. hm..sama jeszcze nie wiem jak ale pomysli sie nad tym.

Offline ajka

• nowicjusz
5 grudnia 2006, 14:50
ja chce by obok nas siedzieli nasi rodzice no i swiadkowie bo najprawdopodobodobniej to bedzie moja siostrunia i jej maz a  nad reszta gosci jeszcze nie myslałam  a  to mamy strasznie duza sale i mało gosci i to chyb bedzie problem :(  :(  :(

Offline gomat Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 28.04.2007
kto koło kogo powinien siedzieć
23 kwietnia 2007, 23:29
Czy panna młoda powinna siedzieć z rawej strony pana młodego cz po jego lewej stronie?? Czy obowiązują tu jakieś reguły??

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
24 kwietnia 2007, 08:52
Panna Młoda i kobieta wogóle powinna siedzieć po prawej stronie  :taktak:

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08.04.2007 *WIELKANOC*
24 kwietnia 2007, 10:09
Maja, ma racje ,kobieta po prawej stronie meza  :skacza:

Offline sandrunia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.08.2007
24 kwietnia 2007, 11:12
A czy rodzice muszą blisko nas sidzieć  :drapanie:  bo my chcemy koło nas swiadków i młodych a ciotki wujkowie rodzice itd troche dalej. Ale nam sami rodzice powiedzieli że po co oni nam tak bliso???

Offline juliett

• nowicjusz
24 kwietnia 2007, 11:22
U nas rodzice sami powiedzieli, że wolą siedzieć gdzieś między gośćmi. No i wyszło tak, że siedzieli jedni w połowie, drudzy prawie przy koncu stołu i wszystko było w porządku:-) Myślę, że to głównie kwestia dogadania się z samymi zaintersowanymi.
A i ciotki nie obraziły się, że bliżej nas siedzieli młodzi. Generalnie w trakcie robienia planów co do miejsc przy stole kierowaliśmy się przede wszystkim wiekiem i tym jak dobrze poszczególne osoby się znają (i lubią)

pozdrawiam

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
24 kwietnia 2007, 11:23
to zalezy juz od rodzinki.. my na slubie przyjaciol tez siedzielismy blisko nich a rodzice dalej.. i nie mieli nic przeciwko

Offline sandrunia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.08.2007
24 kwietnia 2007, 11:25
aha czyli nie ma rzadnej zasady  :drapanie:  a jeszcze pytanko odnośnie sron ale nie przy stole. Przy ołtarzu ja powinnam stać po prawej stronie a goście pani młodej tez po prawej stronie powinni siedzieć czy nie  :drapanie:

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
24 kwietnia 2007, 13:14
Ty koniecznie po prawej.. goscie roznie siadaja... wielu znajomych sie miesza itp..

Offline kawaii2 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 30-08-2008
ja tam mysle, ze rodzice powinni siedziec kolo pary mlodej

Offline tchiopentalik

• forumowicz
11 maja 2007, 18:58
My gości nie usadzamy każdy będzie siedzial tam gdzie bedzie chciał ,  koło nas wiadomo ,  że będą siedziec świadkowie .

Offline ainuzi83 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 1.09.2007
12 maja 2007, 09:39
My jeszcze nie zdecydowaliśmy czy obok nas będą siedzieli rodzice czy świadkowie :) a jeśli chodzi o gości to nie będziemy im narzucać gdzie kto ma siedzieć to już będzie zależało od nich ;)

Offline KAHA Kobieta

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.1999
12 maja 2007, 11:22
Powinno byc tak, że obok młodej pary swiadkowie z osobami tow. a zaraz obok nich rodzice młodych. A tak najbardziej prawidłowo to tak: młodzi, obok nich rodzice a na przeciwko swiadkowie, ale przez te dekoracje , draperie i lambrekiny ten zwyczaj zanikł, bo przed młodą para zazwyczaj nikt nie siedzi

Offline Anjuschka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Kto obok kogo powienien siedzieć
18 sierpnia 2007, 12:35
Ja byłam ostatnio na weselu mojej kuzynki.

Wujek popełnił wielką gafę i zaprosił scholę, która śpiewała w kościele na wesele (znajomi Panny Młodej), no i nie starczyło miejsc dla wszystkich, było trzeba dostawiać krzesełka i dokładać nakrycia do stolika młodych. Ale najśmieszniejsze było to, że jak wszyscy zaczęli się rozsadzać, to zgadnijcie gdzie usiadła schola. Przy stoliku Młodych i dopiero świadkowa pozabierała im torebki i przeniosła do innego stolika.
W ogóle głupio wyszło, bo miejsca zabrakło dla rodziców Pary Młodej :(

Jak już kiedyś nadejdzie mój dzień, to być może zastosuję karteczki z imionami i nazwiskami, i sama (z Piotrkiem) porozsadzam gości... a co... ale oczywiście może to mi się jeszcze odwidzieć!

Offline Bernadetka Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 01-09-2007
Odp: Kto obok kogo powienien siedzieć
18 sierpnia 2007, 14:20
Sądzę, że się nie odwidzi to najlepsze rozwiązanie by uniknąć niepotrzebnej wpadki.

Dwa lata temu byłam na weselu, gdzie nie było karteczek, reguła wyszła -> mieszajmy się wszyscy jak popadnie, aż do tego stopnia że niektórzy mimo pary siedzieli sami (po jednym głębszy dopiero zebrali odwagę na przeszeregowanie) najlepszy był mój wujek (ojciec Pana Młodego) gdy zobaczył, że zabrakło miejsca razem siedzącego dla mnie i mojej rodzinki przeprosił tych co koło niego pousiadali (w sumie jego znajomi nie rodzina) i posadził nas koło siebie. Byłam mu bardzo wdzięczna, bo oprócz niego i kuzynostwa nikogo nie znałam tam i smutno byłoby mi za nimi z innego stołu wzdychać, a na parkiecie się i tak wszyscy razem bawiliśmy nie było już później problemu z mieszaniem, więc dla mnie najważniejsze nic na siłę niech rodzinki siedzą razem a dobra atmosfera ich razem połączy.