e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Chrzest  (Przeczytany 22222 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: Chrzest
2 sierpnia 2016, 07:37
U nas tak samo jak u japcio.

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
2 sierpnia 2016, 08:54
U nas szatkę kupowała chrzestna a świecę chrzestny.
Ustaliłam to z nimi prędzej bo różnie to bywa ;)

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
2 sierpnia 2016, 09:07
U nas chrzestny kupuje świece, chrzestna szatke ;)

Offline Nodi Mężczyzna

• forumowicz
  • data ślubu: 26.09.2015
2 sierpnia 2016, 10:24
Kurcze dobrze, że został poruszony temat tych niezwykle niezbędnych i ważnych w tym dniu dodatków :)

Już zamówione na allegro Szatka ze świecą :) niezłe bajery teraz mają, nawet zdjęcia drukują na szatkach ;)

A ktoś może ma łóżko turystyczne? może wskazać jakiś konkretny sprawdzony model? bo rozważamy też taką opcję prezentową :)

Offline Nodi Mężczyzna

• forumowicz
2 sierpnia 2016, 12:04
A czy oprócz świecy, szatki no i ubranka;), są jeszcze jakieś elementy niezbędne podczas chrztu? Bo my z rodzicami Laury nie jesteśmy tak na bieżąco w temacie, więc wolimy zweryfikować wiedzę wśród specjalistów :)

Offline knatalia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 24.09.11
2 sierpnia 2016, 21:49
no oprócz szatki i świecy nic więcej nie jest potrzebne ;)

a co do łóżeczka to ja mogę polecić to http://www.smyk.com/coto-baby-lozeczko-turystyczne-samba-niebieskie.html

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
3 sierpnia 2016, 06:37
A czy oprócz świecy, szatki no i ubranka;), są jeszcze jakieś elementy niezbędne podczas chrztu? Bo my z rodzicami Laury nie jesteśmy tak na bieżąco w temacie, więc wolimy zweryfikować wiedzę wśród specjalistów :)

Kasa dla księdza :D

Offline Nodi Mężczyzna

• forumowicz
3 sierpnia 2016, 14:33
u nas kasę dla księdza sponsorują rodzice ale nie chrzestni ;)

A ja z prezentem dalej w miejscu...niby jest w czym wybierać, ale nie wiadomo co przydałoby się najbardziej, chyba się skończy na pamiątce takiej oto: http://www.empik.com/album-maluszka-dziewczynka-opracowanie-zbiorowe,p1095278660,ksiazka-p?gclid=CMj9-O6gpc4CFRVmGwodWI0PNQ&gclsrc=aw.ds (widziałem na miejscu i jest mega :) i oprócz tego dam kaskę a rodzice sami zdecydują na jaką potrzebę dziecka ja spożytkować

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
3 sierpnia 2016, 14:45
Ja ostatnio idę w karty podarunkowe do sklepów dziecięcych :)

Offline Nodi Mężczyzna

• forumowicz
3 sierpnia 2016, 14:51
u mnie to jest dodatkowa zagwozdka z kartami podarunkowymi bo oni na co dzień mieszkają w Londynie, więc mogliby z tego korzystać tylko w PL, a z kolei tutaj bywają sporadycznie.

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
3 sierpnia 2016, 14:55
No chyba że tak :)

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
3 sierpnia 2016, 14:57
Z tym albumem też bym się zastanowiła, bo dla noworodka to jest ok,ale to chyba starsze dzieciątko prawda???? Ja dostałam pamiętnik od razu i wpisywałam od pierwszych chwil, potem niektóre rzeczy się zapomina....

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
3 sierpnia 2016, 15:01
Przypomniało mi się, że takich albumów dostaliśmy kilka + sama kupiłam :) Potem wydawałam znajomym :)

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
3 sierpnia 2016, 16:30
Tak,ale chyba bardziej pasuje jak się dziecko urodzi, niż na później. Mnie kumpela pytała,co ma kupić jak się Nadia urodziła i poprosiłam właśnie o album, jakbym go nie miała do tej pory, to sorry,ale nie pamiętam kiedy wzięła zabawkę do rączki czy się świadomie uśmiechnęła,jest wiele szczegółów właśnie w tych książkach , drugą książkę dostałam od teściowej z Polski i wydałam ją koleżance;-)

Offline Nodi Mężczyzna

• forumowicz
3 sierpnia 2016, 19:29
Oglądałem różne albumy i ten akurat jest bardzo humorystyczny i nie wymaga zbyt wiele szczegółów z dotychczasowego okresu także  super :-) byliśmy dziś w sklepie z pamiątkami m.in. Na chrzest i pani polecala różaniec,  Biblię taka typowa dla dziec....może ten różaniec srebrny to jest jakiś pomysł,  bo chrzestna kupiła kolczyki i lancuszek więc już nie będę dublowal

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
3 sierpnia 2016, 20:12
Moja młodsza dostała od chrzestnego Pismo Święte i bardzo ładny srebrny obrazek (postaram się znaleźć zdjęcie).
Od chrzestnej bransoletkę i ręcznie szytego, personalizowanego aniołka. Piękne pamiątki i moim zdaniem odpowiednie do uroczystości.

Offline Nodi Mężczyzna

• forumowicz
3 sierpnia 2016, 20:51
Właśnie też w tym sklepie były takie obrazki pokryte srebrem,  niektóre nawet ładne ale nie byłem przekonany, będę wdzięczny za fote,  a pismo swiete to ta normalna wersja czy taka ilustrowana dla dzieci?

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
7 września 2016, 12:04
W najbliższą niedzielę po raz kolejny zostane chrzestna.
Szatka zakupiona  :)
A w prezencie dostanie serce ze srebra ze świętą rodziną, z tyłu grawer z sentencja i życzeniami. Można powiesić na ścianie i postawić na półce.
Zastanawiam się ile jeszcze dać w kopertę  :P

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
19 lipca 2018, 08:54
A co kupowałyście w prezencie nie będąc chrzestnymi? Siostra męża chrzci syna we wrześniu i zastanawiam się, co kupić. Może być album na zdjęcia? Coś religijnego musi być? Czy może być zabawka? Nie chcę dawać koperty. Pomocy!

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
19 lipca 2018, 09:44
Ja kupowałam zabawkę.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Madzia85 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 19-07-2008
24 lipca 2018, 05:10
Dziewczyny może głupie pytanie ale zaproszenie na chrzest bliźniąt to jedno wspólne czy od każdego dziecka osobno? A tort?

szczęśliwa żona

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
24 lipca 2018, 07:05
Wspólne.

Offline Madzia85 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 19-07-2008
24 lipca 2018, 11:23
Dzięki:-)

szczęśliwa żona

Offline BeataRandom

• nowicjusz
  • data ślubu: 23.12.2018
  • Ślub w: Żętoszewo
26 października 2018, 12:45
Możesz wspólnie, choć nikt się nie pogniewa jeśli akurat chrzestnych zaprosisz osobno.