e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Małżeństwo nie jest stanem - jest umiejętnością - 30.06.2012 - Pandi zaprasza:)  (Przeczytany 6444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pandi Kobieta

• maniak
Moja ogromna suknia ledwo wcisneła sie do auta - no coż, jak sie marzy kolo, to trzeba sie meczyc :)

Stres lekki zaczal nadchodzic - mimo faktu, ze mam z 200 m do kosciol postanowiłam juz dawnoo, że bedziemy jechać, mąż na to przystał, wiec sytuacja była jasna - bylismy mocno opoznieni przy wyjsciu - kazdy czegos zapominał, na koncu przypomniało mi sie, ze bukiet zostawiłam w salonie .. ehh, lekka nerwówka, ale zdązyliśmy na czas

przed wejściem kazdy mnie poprawiał jeszcze cos podpowiadał - w sumie to mi wcale nie poprawiło humoru, ale liczą sie dobre intencje ..

mega skupienie :

Fotograf starał sie nas rozluźnić :

zdałam sobie sprawe, ze to jest tak długo wyczekiwany dzień - w końcu będę żona :D

uśmiech zaczął mi wracac powoli na usta i wszystko potoczyło sie gładko - bez błedów i poprawek

Wyjście bylo cudowne :

mimo faktu, ze maz deptał mi non stop tren jakos udało nam sie zejsc po schodach i ustawic sie do zyczen - dopiero zobaczyłam kto byl w kosciele i kto faktycznie przyjechal na wesele ..

od wuja dostalismy po grosiku na szczęście  stary pieniązek, ale poki co daje radę i nam pomaga :D

a na koncu gołąbki :

..

i w drogę na salę weselną :]
[/b][/color]

Offline Mania82 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 07.07.2012
Pandi, super świetnie wyglądaliście :) Pięknie!!
A jaki masz fajowski kolor włosów :)
JESZCZE RAZ SZCZEŚCIA! :)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
taaaaaak wygladaliscie super!!

Offline moniq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 17.07.2010

Offline malinowa__mamba Kobieta

• Chuck Norris
Pieknie! Fotka jak wychodzicie cudowana...
Make up swietnie wyszedl...chyba nieco ciemniej niz ten pierwszy prawda? no i rzeski zrobily swoje  :)

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
prześlicznie!!!

juz chyba czas na dalszą częśc?  :D

Offline Mandinka Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 29.06.2013
Dołączam do podczytywania relacyjki, niestety nie widzę zdjęć :/

Offline Pandi Kobieta

• maniak
Niestety nie bedzie ich widać. Przyszedl czas na usuniecie. Obiecuje, ze w koncu dokoncze :)

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
No ladnie, nawet relacji nie skonczyla  :D