e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ♥ THE MIRACLE OF LOVE ♥...malinowa relacjonuje-17.08.12.  (Przeczytany 16643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline keisak Kobieta

O matko!!! Genialne!!!

Pozazdrościć fotogeniczności :)

:Wzruszony: :oops: jeju dziękuję Wam wszystkim!

W takim razie jeszcze kilka "Alicjowych" dorzucę wieczorkiem :P

Jeszcze kilka 'Alicjowych'...

I kilka z "innej bajki" ;) :D

I to tyle :P

Offline emm-a Kobieta

:szczeka: :szczeka: :szczeka:

normalnie przecudowne!!!!!!

Offline _patka_ Kobieta

:szczeka: :szczeka: :szczeka: BOMBASTYCZNE TE WASZE FOTKI!!!

Malinowa zakochałam się w waszych fotach :D

Bardzo Wam dziękuje Kochane :-*
Jest jeszcze parę zdjęć, ale dość podobne, więc już sobie podaruję :P...wybrałam te ładniejsze  ::)

Tylko cholerka cały czas czekam na film >:( w umowie jest miesiąc na realizację...
pod koniec tego czasu my pierwsi się odezwaliśmy, okazało się, że jakąś awarię mieli :Maruda:
tylko w sumie co mnie to obchodzi...było trzeba w umowie wpisać sobie więcej czasu :!: :mad:
Po jakimś czasie znów zadzwoniliśmy, bo żadnego odzewu...niby znów jakieś komplikacje...Pan Nas poinformował, że jakoś się dogadamy, jakaś zniżka czy coś...
Jejku tylko ile można czekać... :nerwus: teraz to już miesiąc poślizgu ma...Mam nadzieję, że w zamian za długie oczekiwanie nie zaproponuje mi dodatkowych kopii, bo chyba padnę ze śmiechu...
Na razie, dopóki nie mam filmu w ręce, nic się nie buntuję, bo mi jeszcze wcale nie da :Olaboga: :Placz_1:
ale jak tylko chwycę płytkę w łapkę to go złoję :biczowanie:  ;D

SYLWUŚ a ile Ty na filmik czekałaś?

Offline sylwiq Kobieta

ja miesiac lub 1,5... ale ja sama przekladalam odbior bo czasu nie bylo  :-mamba a ty mialas fotograda innego w kosciele a innego na plener?

Offline _patka_ Kobieta

ja czekałam na filmik od czerwca do września...  :-\ też wszyscy się wkurzaliśmy na to, więc nie dziwię Ci się  :-*

Rzeczywiści powinniście mieć wpisane w umowę dwa miesiące... Ale wymuś coś od nich za tak długie czekanie :)

Offline emm-a Kobieta

ojej, zobaczysz Kochana...zdjecia fajoskie, ale film - to jest to  :D :D :D dopiero się zachwycisz, wszystko sobie przypomnisz  :D ja w ubiegly weekend wlasnie znowu swoj oglądalam  :D :D tak podczas porzadkow  :D :D :D

Ja mam nadzieje, że z kasy zejdzie no minimum 10% ::) żadnyh dodatkowcyh plytek nie chcemy nawet w blue ray, bo znajomy ma przegrywarkę...a i tak dostajemy 3 łytki-jedna wlasnie blue ray i dwie hd...

Juz tak sie nie moge doczekac cholera... :tupot: :tupot: :tupot: :czeka: wlasnie dlatego Emmo, bo ja nic nie pamietam...chcialabym sie wreszcie dowiedziec co sie dzialo :P :D

Sylwusia mielismy rożnych, bo najpierw mielismy miec sam plener, ale (dzieki Bogu) namowilam M. na reportaz ;)

Offline .:Anka:. Kobieta

:szczeka: :szczeka: :szczeka: :szczeka: :szczeka: :szczeka: :szczeka:
rzadko oglądam relacje ze ślubów ale ogromnie sie cieszę, ze trafiłam na twoją - macie przepiekną pamiątkę!!
ślicznie wyglądałas a buty...miodzio!

ps. kto wam robił zdjęcia? są genialnie  :)

dziekuje :-*

reportaz-Jacek Gajak z jotgiestudio
sesja - studio na pietrze
 :)

Offline .:Anka:. Kobieta

ooo jacek gajak  :) chodziłam z nim do liceum  :)

piękne zdjecia! naprwdę! i świetny pomysł na plener "alicjowy"

Offline Anjuszka Kobieta

Przepiękne macie zdjęcia! Można nacieszyć oko ;)

Offline Kasia* Kobieta

Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline kurczaczek83 Kobieta

piękne zdjecia!!!!

Offline gosiaczekk Kobieta

woowwwww za.....ste zdjęcia! W końcu cos nowego!

dziekuje Wam bardzo bardzo bardzo!

za miłe slowa i za to, ze ze mna byłyście w czasie odliczań :-*

z relacji to juz by było na tyle...zonkowego poki co nie zakladam...ale bede oczywiscie sie udzielac u Was ;)
mysle, ze zonkowy sie pojawi jak zaciaze :P wiec na pewno nie w najblizszym roku :P

PS. M. wlasnie wcina zelki i w międzyczasie bawil sie obraczka...ja PACZE a on obraczke do buzi  :o dobrze,ze twarda to wyplul ;D

prześliczne te Wasze fotki! bardzo fajna relacja ! wszystkiego naj,naj dla Was raz jeszcze !

Offline _patka_ Kobieta

ech aż tyle mamy czekać na Twój żonkowy?  ::) no weźźź :P

Mamba załóż żonkowy :)

Offline kurczaczek83 Kobieta

Dobrze ze ten rok się kończy wiec tylko troszkę poczekamy na żonkowy ;)

A tak poważnie to mogłabyś założyć :D

Offline emm-a Kobieta

no oczywiscie...malinowa musiala coś wykminić co nas zdenerwuje...żonkowy zakładaj!!! ciekawi nas, co slychac u naszej lekarskiej pary  :D :D

Offline sylwiq Kobieta

taaak parka jak z tego serialu w tvn :))

zakladaj kobito!!!