e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 23.06.2012 r. no to przyszła Żona i przyszedł On i już razem idą przez świat !!!  (Przeczytany 7938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline przyszlazona Kobieta

• uzależniony
dziewczynki piszę dalej :) bo potem był nasz pierwszy taniec - może nie jakiś wymyślny bo Paulla - od dziś, ale słowa mi się podobają, poprosiłam zespół, by zagrał na dwa głosy, zatańczyliśmy rumbę i wszystko nam wyszło :)

a potem mieliśmy zabawy integrujące gości typu węże i krasnoludki, wspólne tańce, kółeczka, świetnie się zintegrowali nasi goście, a później mieliśmy chwilę dla fotografa, wspólne zdjęcie gości i nasze, takie tam różne :)

potem to już były różne tańce i podobno wpatrzeni w siebie my hehe :)

odnoszenie swojej partnerki na rękach :

kolejne gorzko, gorzko, na stole i po udzie i takie tam :D

no i oczywiście torcik :)

Offline femme Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 2012
ale ślicznie wyglądałaś :) :) :) no, mąż oczywiście też ;) ale Ty dla mnie to normalnie modelka :D

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3

Offline lebara Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.08.2012
,,Geny to nie wszystko, zdrowie i mądrość Twojego dziecka zależą od Ciebie"

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
prześlicznie  :D  rumba...super  :D taniec miłości  :D wszystko bardzo mi się podoba  :D

Offline BeatkaN Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: Maj 2013
Bardzo, bardzo dziękuję za wklejenie jeszcze raz fotek z kościoła :) Rzeczywiście dekoracja przepiękna! A z ławeczką super pomysł, jeszcze na żadnym ślubie się z czymś takim nie spotkałam...

Offline SarCia11122 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 29.09.2012

• uzależniony
femme,  sylwusia085, lebara, emm-a, Anio0lek, BeatkaN, Sarcia11122, mkarolinka bardzo wam kochane dziękuję, tak się cieszę, że wszystko wam się podoba, nie wiem jak wy ale ja ciągle żyję tym  ślubem i ciągle patrzę na zdjęcia lub film, od razu poprawia mi się humor :) choć mój mąż oczywiście narzeka, że e-wesele się nie skończyło....

jeszcze mi został ostatni etap fotek, postaram się w najbliższym czasie coś wrzucić :)

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
choć mój mąż oczywiście narzeka, że e-wesele się nie skończyło....

Mój powiedział, że jak już muszę się od czegoś uzależniać, to niech to będzie forum  ;D

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
Bosko!!!!!
Śliczna panna młoda, nie mogę się na Ciebie napatrzeć!!!

• uzależniony
mkarolinka dobre dobre :)

kurczaczek83 dziękuję Ci kochana :*

moje drogie powoli kończę relację, nie odebrałam jeszcze fotek z pleneru hehehe, ale może w przyszłym tygodniu w końcu to zrobię ;-) a póki co: oczywiście oczepiny :

tak się zaczęły:

oczepiny były poprostu świetne, oczywiście zgodność charakterów, która poszła nam rewelacyjnie :) :

a później świetny występ naszych gości - 4 wybranych mężczyzn, do jeziora łabędzie:

i bajka o czerwonym kapurku, bez biegania jak w karecie, każdy ma swój tekst i w momecie usłyszenia swojej roli musi go powiedzieć, jak dla mnie poprostu bomba!!!!:

oboje popłakaliśmy się ze śmiechu i widziałam, że goście też :) naprawde było cudownie !!!!!

czas oczywiście zleciał bardzo szybko... z goścmi bawiliśmy się do rana, chyba do 6 czy jakoś tak z ostatnimi :) i tak na końcu patrzyliśmy rozmarzeni jak to fajnie było, ale myśląc że to już koniec :( :( :( :

jeśli chcecie wrzucę Wam parę z pleneru, a póki co bardzo się cieszę, że byłyście tu ze mną :*to naprawdę dla mnie bardzo ważne i jestem szczęśliwa, że tyle Was tutaj :)

Offline Mania82 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 07.07.2012
Śliczna Księżniczka i przystojny Książe :) Pięknie żonko :)

• uzależniony
dziękuję Ci Maniu :*** a jak u Ciebie ?? bo bardzo jestem ciekawa :)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
Widac ze zabawa przednia!!! :)
Oj tak jestescie oboje bardzo fotogeniczni

Offline xanth Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 11.08.2012
ecchh.. az mi się zrobiło smutno... mój DJ młody niedoświadczony, myslałam że będzie super a wyszło co innego...był troche nieogarnięty i jak mu sama nie przypomniałam co mógłby zrobić, to by tego nie zrobił.... latał tylko za jedną z kelnerek... :/

i połowy rzeczy nie było, które miały się pojawić... :( ale to nic bo i tak na moim weselu ludzie bawili się do rana nawet z głupim dj. :P

aż ci pozazdrościłam ze miałaś takich fajnych wodzirejów, czy tam zespół !!! :))))

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
widac, że dobrze się bawiliście, no i pięknie wyglądacie  :D

pytania czy chcemy fotki z pleneru nie pojmuję - odpowiedź oczywista!!!  :D :D :D

• uzależniony
xanth dziękuję Ci, zespół wybierałam naprawdę z wielką precyzją i czytałam wszystkie opinie, pytałam wszystkich znajomych, pytałam zespół jak to u nich jest i się naprawdę sprawdzili, muszę powiedzieć, że byli rewelacyjni, ale nie przejmuj się, że DJ się nie sprawdził, najważniejsze, że goście się sprawdzili! a co to za partacz jeden?

emmo dla Ciebie wkleję jak je odbiorę :D a masz teledysk ślubny ?

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
zonko zdjecia z weselicha sa swietne, super sie je oglada!! :D
a plener mieliscie w Este prawda? to tym bardziej chce je zobaczyc!! :D na pewno beda superowe ;)

Offline aagaa

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2011
przepiękne zdjęcia!!!!
Ty wyglądałaś bajecznie! Taka piękna Panna Młoda! :przytul:

• uzależniony
Anio0lku tak zgadza się, wszystko mieliśmy w Este, i reportaż i plener, Twoje foty były cudne!

dziękuję Ci aagaa, szkoda, że znów nią nie mogę być :( ach rozmarzyłam się :)

• uzależniony
kilka fotek z naszego pleneru na zakończenie i pożegnanie, dziękuje Wam wszystkim za ten czas, otuchę i porady, nie wiem, co bym bez Was zrobiła!!!

Offline femme Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 2012
piękne fotki :skacza:
a czy mogę się zapytać to miejsce na morzem to gdzie jest?

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
prześlicznie  :D :D :D
i my dziękujemy za piękną relację  :D

ale żonko, chyba nas nie opuścisz? założysz żonkowe, albo chociaż będziesz się w innych wątkach udzielała, mam nadzieję?

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
śliczne zdjęcia!! jednak Este nie zawodzi nigdy :) zawsze jest coś powalającego w ich zdjęciach! mamy obie piękna pamiątkę ;) :brewki:

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
sliczne.. jedno mam podobne bardzo :))
na tle tego kutra z flagami :)))

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
Przepiękne!!!!!!!!
Bedziesz zakładać żonkowy, czy już masz a ja nie znalazłam??

• uzależniony
femme to są Międzyzdroje, ale dokładnie gdzie to nie wiem, na pewno blisko tego kutra niebieskiego, gdziekolwiek on stoi hehe :)

emmo bardzo się cieszę, że podobała Ci się relacja, fajnie ją było tu przeżyć, a z żonkowym hmmm...  tutaj to taka pamiątka z przygotowań i samego ślubu, ale co dalej to nie myślałam raczej o tym, chyba nie jestem dobra w poradach czy zwierzeniach... sama nie wiem

Anio0lku jak inni oglądają foty i mówią, że piękne to strasznie się cieszę, że wybór padł na este - pamiętam Twoje foty, powalające naprawdę także nie mamy czego żałować :D

sylwusia Ty również masz świetne foty, profeska :D a kuter najlepszy hehehehe

kurczaczku jeszcze niczego nie zakładałam i narazie o tym nie myślę, czuję, że byłam to z powodu przygotowań i ślubu i nie wiem na co mogłabym się tu przydać więcej ;-)