e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kalisz (wielkopolska)  (Przeczytany 54749 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuchasia Kobieta

• Szczęśliwa Pani W.:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.04.2007 godz.18.00 Sakramentalne TAK zostało wypowiedziane:)
Kalisz (wielkopolska)
28 lutego 2007, 19:57
Ja niestety nie wypowiem sie na temat tego kosciolka gdyz tam nie bylam nigdy na slubie,ja biore slub w Sw.Jozefie:)

Offline a1515

• forumowicz
  • data ślubu: 11.08.2007
Kalisz (wielkopolska)
1 marca 2007, 21:11
sukces, przyszły po wielkich problemach, nasze zaproszenia  :skacza:

koleny punkt mozemy odchaczyc  :brawo_2:

Offline dosiado Kobieta

• uzależniony
Kalisz (wielkopolska)
2 marca 2007, 20:53
:)

Offline kuchasia Kobieta

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
6 marca 2007, 12:29
A moze jakas foteczka zaproszen?

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
6 marca 2007, 13:34
proszę bardzo

Offline dosiado Kobieta

• uzależniony
Kalisz (wielkopolska)
6 marca 2007, 18:10
Piękne zaproszenie :) My też mieliśmy bordo z ekri i bardzo mi się to zestawienie kolorów podoba. Robiliście sami czy zamawialiście?

Offline turski

• nowicjusz
Kalisz (wielkopolska)
6 marca 2007, 19:28
No wlasnie, zamawialiscie ? A jak tak to gdzie ? Mi sie podobaly zaproszenia ktore kiedys dostalem a mialy w srodku bursztynek wlozony... ja chcialbym zrobic samemu ale zobacyzmy co z tego wyjdzie.

Poki co kamerzysta zostal odnaleziony :) Ale po piatym weselu ktore ogladalem w jeden dzien juz mi bokiem wychodzilo ;)))

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
7 marca 2007, 16:12
nie, sama bym nie zrobila takich zaproszen, myślę, że wymagałoby to ode mnie zbyt dużo czasu i pracy. zamawialiśmy na allegro, badzo miły pan sprzedawca :) tekst do wydrukowania można sobie samemu wybrac.

Offline kuchasia Kobieta

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
8 marca 2007, 10:28
Cytat: "turski"
Poki co kamerzysta zostal odnaleziony

no to kroczek do przodu:)Mozna wiedziec czy ten co polecalam czy innego znalazles?
My ciagle czekamy az am zespol zadzwoni ze nam nagral plytke z pierwszym utworem w ich wykonaniu-do niedzieli maja sie odezwac:) :skacza:

Offline jagodka24 Kobieta

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
8 marca 2007, 10:37
kuchasia, a jaką bedziecie mieli pierwszą?

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
8 marca 2007, 15:40
my tez musimy wysłac naszemu zespołowi jaką chcemy piosenkę żeby się zdążyli nauczyc, a jak nam się nie spodoba, to puścimy z płyty :)
no właśnie kuchasia, jaką wybraliście pierwsza piosenke? my mamy "I can't take my eyes off of you", ale znaleźliśmy w takim fajnym fortepianowym wolnym wykonaniu

Offline kuchasia Kobieta

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
8 marca 2007, 15:53
My bedziemy miec "Dwa serca gorące"czy jakos tak...chcielismy miec polski utwor i nie oklepany:)No i slowa sa zgodne z tematem imprezy;) :skacza:

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
8 marca 2007, 17:42
nie znam ej piosenki, a czyja to? :drapanie:

Offline kuchasia Kobieta

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
8 marca 2007, 17:45
pfuu nie wiem czyja to:)Napewno jakas disco polo ale kto to spiewa to nie wiem bo nie znam zespolow disco polo:)

Offline dosiado Kobieta

• uzależniony
Kalisz (wielkopolska)
8 marca 2007, 23:34
My mieliśmy też polską i mało znaną piosenkę. To była Eleni i piosenka miała tytuł "Przystań pod gwiazdami" - słowa piękne i nieoklepane. Mi marzyła się zawsze Anna Jantar "Moje jedyne marzenie" czyli "przetańczyć z Tobą chcę" ale ostatecznie stwierdziliśmy, że połowa młodych par miała ta piosenkę jako pierwsza i zdecydowaliśmy się na Eleni. "przetańczyć cała noc" była na samym końcu jak już nie było tak sztywno :) i nie musiałam się stresować, że oczy wszystkich gości są zwrócone w naszą stronę :)

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
9 marca 2007, 09:31
a my mieliśmy wodeckiego i sosnicką "z tobą chce oglądać świat" cudowna piosenka ale zapomniana

Offline dosiado Kobieta

• uzależniony
Kalisz (wielkopolska)
9 marca 2007, 17:17
Cytat: "jagodka24"
a my mieliśmy wodeckiego i sosnicką "z tobą chce oglądać świat" cudowna piosenka ale zapomniana

Bardzo lubię tą piosenkę - rzeczywiście rzadko ją słychać w radio czy w telewizji.... Szkoda :(

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
9 marca 2007, 17:56
Cytat: "dosiado"
rzeczywiście rzadko ją słychać w radio czy w telewizji....

nasz zespół stwierdził że to dziwne że chcemy taką piosenkę "z brodą" jak to powiedzieli ale ja sie uparłam i koniec
dla mnie ta piosenka jest prawdziwa i piękna a nie farba "chce tu zostać" jak połowa ludzi w naszym kraju

Offline kuchasia Kobieta

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
10 marca 2007, 10:10
Dosiado utwor na pierwszy taniec mielismcie piekny,bardzo mi sie podoba ta piosenka,szkoda ze na to nie wpadlam wczesniej:) :skacza:

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
10 marca 2007, 12:52
a planujecie jakieś specjalne "wybryki" na pierwszy taniec? tzn chodzicie gdzieś do szkoły tańca? my nie, sami planujemy pocwiczyc w domu, al e generalnie będziemy improwizowac.  :tupot:

Offline kuchasia Kobieta

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
10 marca 2007, 14:37
Nie my nie chodzimy na nauke tanca,sami sobie ukladzik sprawilismy i teraz go cwiczymy,ja jestem dosc dobra w tancu,kiedy chodzilam na kurs wiec nie jest tak zle,generalnie uwielbiamy tanczyc i raczej nie bedzie z tym problemu. :skacza:

Offline turski

• nowicjusz
Kalisz (wielkopolska)
10 marca 2007, 16:51
Cytat: "kuchasia"
Poki co kamerzysta zostal odnaleziony

no to kroczek do przodu:)Mozna wiedziec czy ten co polecalam czy innego znalazles?
My ciagle czekamy az am zespol zadzwoni ze nam nagral plytke z pierwszym utworem w ich wykonaniu-do niedzieli maja sie odezwac:) :skacza:

No nie jest to ten ktorego polecalas, chociaz bylem i ogladalem, ale inny wpadl nam w oko i juz nie chcielismy wiecej ogladac, mam nadzieje ze wybor bedzie trafny ;) W kazdym razie zaszalelismy i beda dwie kamery, to na prawde potem sie calkiem inaczej oglada:)

Offline kuchasia Kobieta

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
10 marca 2007, 18:08
łał to ale zabulicie za te dwie kamery?I jak to bedzie dwoch osobnych kamerzystow i dwie osobne plytki czy dwie kamery ale jedna zmontowana plyta? :skacza:

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
10 marca 2007, 22:34
W kazdym razie zaszalelismy i beda dwie kamery

no to prawie jak w filmie pełnometrażowym

Offline dosiado Kobieta

• uzależniony
Kalisz (wielkopolska)
11 marca 2007, 20:04
Cytat: "kuchasia"
Dosiado utwor na pierwszy taniec mielismcie piekny

Dziękuje :) Bardzo byliśmy z tej piosenki zadowoleni. Uważam, że najgorsza piosenka jaka może być śpiewana na pierwszy taniec to "Windą do nieba" - słowa mówią przecież o nieszczęsliwej miłości!!!!

Cytat: "annap"
chodzicie gdzieś do szkoły tańca

Nie chodziliśmy. Uwielbiamy tańczyć i wydaje nam sie, ze nieźle nam to wychodzi :oops:  Postanowiliśmy zatańczyć w pełni nateuralnie - bez liczenia kroków i takich tam. I wszyscy mówili nam, że było super. Nawet nasza orkiestra nas pochwaliła. Potem mówili nam, że najgorzej jest jak młodzi nie potrafią tańczyć, a ostatnimi czasy często się to zdarza. Chodziło pewnie o pokolenie 18-20latków. Kiedy na weselu mieliśmy tak zwanego "odbijanego" to tańcząc przez chwilę dosłownie z moimi kuzynami (należącymi do tego pokolenia) tak się umęczyłam, że szkoda gadać....

Offline kuchasia Kobieta

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
12 marca 2007, 07:54
No to jest wlasnie to najgorsze na weselu ze Mlodzi musze ze wszytskim zatanczyc,bo przeciez nie odmowia:)Jeszcze facet to prowadzi wiec ma troche lepiej a my kobitki musimy sie dostosowac:) :skacza:

Offline MELODYJKA

• bywalec
  • data ślubu: oj dawnoo;)
Kalisz (wielkopolska)
12 marca 2007, 08:44
myslalam ,ze tylko mnie sie ta piosenka podoba:)

.. i jeszcze oczarowanie" Wodeckiego jest tez pieeeknym utworem,typowy walc angielski

Offline a1515

• forumowicz
Kalisz (wielkopolska)
12 marca 2007, 15:05
zakończyliśmy już nauki przedmałżeńskie, faktycznie szybko i bezbólowo, bylo nawet przyjemnie i przydatnie. teraz musimy załatwic tzw "licencję", t.j. zgodę na ślub w inej parafii, ciekawe ile sobie proboszcz zażyczy za tę przysługę, no i potem podpisnie jakiegoś protokołu. czy ten protokół podpisuje cie w parafii gdzie się ma ślub, czy tam gdzie sie "przynależy"? a czy te wszystkie dokumenty (akty chrztu, bierzmowania itP0 to musze miec juz przy tym protokole czy później?

• Chuck Norris
Kalisz (wielkopolska)
12 marca 2007, 15:53
a czy te wszystkie dokumenty (akty chrztu, bierzmowania itP0 to musze miec juz przy tym protokole czy później?

to zalezy jak sie umówisz z ksiedzem
potem podpisnie jakiegoś protokołu. czy ten protokół podpisuje cie w parafii gdzie się ma ślub, czy tam gdzie sie "przynależy

chyba tam gdzie bierze sie slub raczej bo to oni muszą miec w papierach

Offline dosiado Kobieta

• uzależniony
Kalisz (wielkopolska)
12 marca 2007, 18:36
Cytat: "MELODYJKA"
oczarowanie" Wodeckiego jest tez pieeeknym utworem

Zgadza się - piękna piosenka ....

annap, musisz wszystko z ksiedzem obgadac, bo to od parafii zależy. Protokół spisuje  się tam, gdzie sie bierze ślub. A gdzie masz ślub? W  Kaliszu? W jakiej parafii?